Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerű (! ) liszt-...

Milyen egyszerű (! ) liszt- ÉS cukormentes süteményt javasolnátok egy gyakorlatlan embernek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömet szeretném meglepni egy sütivel, aki sajnos egyszerre lisztérzékeny és cukorbeteg. Én viszont abszolút "sütiszűz" vagyok. Szóval arra kérek mindenkit, hogy ha tud javasolni valami könnyen elkészíthető receptet, ne habozzon megosztani velem. :)

Köszönöm!



2015. szept. 18. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én cukorbeteg vagyok, ez a kedvencem. Cukor helyett nyírfacukrot használok bele. Viszont arra figyelj, hogy attól még van benne szénhidrát.

2015. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2:

Cukorbetegeknek nem ajánlott a fehérje por, mivel a túl sok fehérje leterheli a vesét.

Nah meg egy háziasszony nem fog egy sütés miatt fehérjeport venni.

2015. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kutakodj, egész biztosan találsz olyat, amit az ismerősöd is ehet.

2015. szept. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Sajnos muffinsütőm sincs, sőt, még rendes sütőm sem ("csak" hőlégkeveréses mikró), de a mindenmentes.hu oldal nagyon ígéretesnek tűnik.

Azért a többi válaszadónak is köszönöm, hogy próbáltak segíteni.


Csak egy megjegyzés a végére: nem háziasszony vagyok, hanem agglegény. :P :D

2015. szept. 23. 08:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ffi vagy, akkor még a "Nóri mindenmentese" mellé adok neked még egy lehetőséget!

Persze azért ezekben a lisztet-cukrot saját egészséged szerint választod meg.

De ezeket sütni nem kell:


[link]


Bízom benne, hogy ezzel is tudtam még segíteni!

2015. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, de nem a sütés volt a sarkalatos pont, hanem az összetevők. Szóval, amiben bármennyi liszt és/vagy cukor van, az felejtős.
2015. szept. 25. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!