Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemájból lehet finom...

Csirkemájból lehet finom ételeket készíteni?! Ti miket és hogyan szoktatok?!

Figyelt kérdés
Koszii a segítséget!!!

2016. aug. 30. 16:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Májas rizottó még nem volt :)

Szoktam belőle májas péksütit is csinálni.

A májat hagymával lepirítom (nem kell teljesen), tejföllel összeturmixolom, hogy krémes legyen.

Bolti leveles tésztát kinyújtom, nagyobb kockákra szeletelem, az egyik felére teszek a májból, ráhajtom a másik felét, lenyomkodom, a tetejét bemetszem késsel, lekenem tojással, megszórom sajttal, és mehet a sütőbe, amíg megpirul.

2016. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nagyon finom lehet, ilyenrol még nem is hallottam,de istenien hangzika!:))Szeretek fozni, és újdonságokat kipróbálni! Nagyon koszi!!
2016. aug. 30. 16:57
 13/23 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! Nagyon koszi a receptet!:))
2016. aug. 30. 16:59
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Lecsósan is finom! Szoktam úgy is sütni, hogy a hagymán kívül bőven teszek rá majorannát és őrölt borsot - pl. krumplipürével. Vagy baconba tekerve, tepsibe lerakva, tejszínnel leöntve megsütöm.
2016. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Huu, mindegyik istenken hangzik! A tejszinnel leontoot pontos receptjen le tudod írni nekem?! Koszii:DD
2016. aug. 30. 17:15
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pontos recept, csak egyszerűen tekerd be mindet hajszál vékony baconba, nem kell fűszerezni, legfeljebb utólag. Fektesd sorban tepsibe, vagy tűzálló tálba, öntsd le annyi tejszínnel, hogy majdnem ellepje, aztán süsd szép pirosra az egészet. Utólag lehet sózni. Jó étvágyat!
2016. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Koszii! Nem is nehéz! Meg is próbálom, szerintem ez kesz a honlapi ebéd!))
2016. aug. 30. 17:25
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele néhány gerezd fokhagymát szeletelve :) isteni lesz a baconnel.
2016. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Oké, megfogadom a tanácsot!!!:))
2016. aug. 30. 18:54
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

Májkrokett : de, azért azt megjegyzem, hogy amiket kb fél óránként kérdezel, teljesen hétköznapi ételek, semmi különleges nincs bennük, úgy értve, hogy, ha főzöl, ne találkoztál volna már velük.

A múlt héten kiborítottál már néhány válaszolót, de lehet, hogy érthető is a kifogásuk ellened. Én akkor pártoltalak, de kérdem én is: valami rekodra "gyúrsz " kérdés és a rá adott válaszok tekintetében, vagy valami más vezérel ?

Talán nagyon magányos vagy? mert akkor nem ez az oldal ad megoldást. Előbb-utóbb kifújnak a válaszadók, mert a stílusodból pár nap alatt kiismernek.

Azért kitartást, ha ez téged megnyugtat...

2016. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!