Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen eteleket keszitsek...

Milyen eteleket keszitsek csirkemajbol kezdo haziasszonykent?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy nem remelekek a konyhaban, de majat se csinaltam sose, mert nem szeretem :( viszont a parom imadja, es emlitette, hogy reg evett, ezert szivesen csinalnek neki. Annyit tudok, hogy nem szabad sozni, mert megkemenyedik, de amugy nem hiszem, hogy eletemben majhoz nyultam volna. Koszonim, ha segitetek!
2017. jan. 20. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

csinálhatsz hagymás májat is legközelebb, ez is nagyon egyszerű, de finom.

Liba- vagy kacsazsírban dinsztelj meg hagymát (én nem kockára vágom ehhez a recepthez, hanem a félbe vágott hagymát szeletelem fel), amikor már fonnyad vagy üveges, rádobom a májat. Borsozom, aztán addig sütöm a serpenyőben, míg a máj át nem sül, persze közben azért át kell forgatni az egészet egy fakanállal, hogy egyenletesen süljön. Ha kész, sózom, és ennyi. Mi friss kenyérrel, savanyúsággal szoktuk enni.

2017. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! :)
2017. jan. 21. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!