Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Párolt zöldség mellé mit...

Párolt zöldség mellé mit készítsek ami nem hús?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 12:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
mirelit? vagy tészta? merre találom a tofut a boltban? zöldborsóból tudok fasírtot készíteni?
2017. febr. 7. 13:22
 12/21 A kérdező kommentje:
mért lennék fogalmatlan? mert nemtudom hol árulják a tofut? képzeld fogalmatlankám, még életemben nem ettem, nem vettem, nem kerestem, fogalmam sincs milyen kiszerelésben árulják , milyen állagú, a bolt melyik részén. amúgy 30. ezért nem írok már ide, mert ha az ember normálisan feltesz egy kérdést jönnek ilyen fogalmatlanok és szét*ák az egészet
2017. febr. 7. 13:45
 13/21 A kérdező kommentje:
hát képzeld, kerestem már több oldalon is, de jobban szeretem a háziasszonyok bevált receptejeit ellentétben a gasztrobloggerek összedobált receptjeinél. ezért érdeklődtem itt. és szégyen nem szégyen 30évesen nem vettem és még nemis ettem tofut. ezvan. köszi az értelmes válaszokat
2017. febr. 7. 13:52
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

Ma éppen köles fasírtot készítettem. Megfőztem puhára, de sűrűre, és amikor meghűlt, attól kezdve lehet/kell úgy kezelni, mintha az lenne a darált hús.


Ugyanez van/lehet bármely zöldséggel, szója granulátummal, krumplival... bármiből tudsz fasírtot készíteni.


De lehet rántott kelkáposztát, rántott gombát, rántott tököt, hasonlót is párolt zöldség mellé.

2017. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz tojásfasírtot is.

Úgy készül, mint a normál, csak hús helyett rántottát teszel bele. Adhatsz hozzá gombát is.


Készíthetsz mellé hasábburgonyát vagy rösztit és sajtszószt is.

2017. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Többféle ízesítésű is van. Bio boltban tuti találsz, nem minden multinál kapható, de hűtőpultban lehet fellelni.

Tessék: [link]

2017. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
Én ma szezámmagos tofut fogok.
2017. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként ajánlottam a tofut, mégis én lettem jól lepontozva...Pedig, mint kiderült mások is szívesen használják húspótlóként, mert finom és egészséges.
2017. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tofu: Hűtőpult, talán a sajtok körül,esetleg a speciális étkezés részen ha van ilyen. Tégla alakú, vagy átlátszó műanyag zacskóban (kb akkora mint egy vaj), vagy talán sárga papírdobozban árulják, nyilván fajtától, bolttól függ. De ha Budapesti vagy, elsőre könnyebben találhatsz egy bioboltban, ott segítséget is kérhetsz :-) vigyázz, hogy keményebbet vegyél (kb mint a kocka túró, olyan állagú, éppen vágható), amit hűteni kell , ne a puhát, az másra való.
2017. febr. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

sziasztok!


köszönöm a válaszokat, zöldborsóból készítettem fasírtot, kicsit puha lett, de nagyon jó. a tofut is kifogom próbálni, az itteni tescoban van sepciális étrendes részleg, majd keresgetem.


nem én pontoztam lea tofut, nemszoktam pontokat adni :(

2017. febr. 8. 06:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!