Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen salátát készítsek...

Milyen salátát készítsek ezekből a zöldségekből?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy az étrendembe bele veszem a zöldségeket (sűrűbben eszek) és vettem egy pár félét. Vettem: 1 fej salátát, 3 répát, 4-5 szem retket, 1 kígyóuborkát és 3 db zöld almát (tudom nem zöldség), 1 kefirt. Ebből milyen zöldségsalátát tudnék csinálni? 18/F

2012. ápr. 19. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nevet akarsz neki adni vagy mi? Vágd össze, keverd össze, és lesz belőle egy vegyes saláta...
2012. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

saláta+répa+retek+obroka+főtt tojás/hús/hal/sajt

joghurtos uborkasaláta

almás-répasaláta

almás-joghurt

reszel répa+retek kefíres öntettel

2012. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 almát + 4 főtt tojást felkockázol

kb. 10-12 cm hosszú kígyóubit szintén kockákra vágsz

néhány saláta levelet csíkokra vágsz

ezt leöntöd: 1 doboz joghurt vagy kefírbe borsot, ételízesítőt keversz, ezzel leöntöd az összerakott zöldséget. Kb. 3-4 órát hagyd a hűtőben. Kész a vacsi!

2012. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem akarok nevet adni, neki csak még nem csináltam csak francia salátát.

És az érdekelne, hogy az elkészített saláta az meddig jó, ha ma megcsinálom és holnap suliba szeretném vinni, akkor hűtőből kivéve ételesbe, meddig áll el? kb. reggel 6:20-kor venném ki a hűtőből és olyan 10-11 körül fogyasztanám el.

2012. ápr. 19. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Iskolába inkább párolt zöldséget vigyél.

Én joghurtos/kefires salátát nem vinnék, mert félnék hogy felmelegszik.


A salátát inkább otthon edd, suliba pedig párolt zöldséget vigyél. Te magad is megcsinálhatod friss zöldségből, de lehet kapni fagyasztott zöldséget (én a mexikóisat szeretem nagyon), az egy kevés vajon megpárolom és kész. Néha teszek rá pici sót vagy valamilyen fűszert, de natúran is nagyon finom!

Ettől biztosan nem lesz bajod.


A joghurtos salátát azért nem ajánlom, mert azt jó lenne ugyanolyan hőmérsékleten tárolni, amíg meg nem eszed, de ez nem megoldható.

2012. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!