Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit vinnétek útravalónak...

Ti mit vinnétek útravalónak 12 órás autóútra? Nem lehet benne cukor.

Figyelt kérdés

Nem nagyon fogunk megállni, és nagyon nincs ötletem. 2 szendvicsnél többet nem tudok lenyomni, annyira megutáltam már a sok utazás miatt. Valami sós táskára gondoltam, mint az empanadas, ami esetleg hidegen is jó, ha előző nap elkészítem.

Minden ötletnek örülök.



2017. ápr. 7. 16:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy van benne cukor. Én a hozzáadott cukrot kerülöm.
2017. ápr. 8. 06:34
 12/15 anonim ***** válasza:
káposztás ,kolbászos hasé. krumplipüré,rántott hus szerintem hidegen is jó.de ez ízlés függő.
2017. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért vannak alacsony cukortartalmú gyümölcsök is, pl. bogyók. Illetve a zöldségeket nem lehet a cukros ételek közé számítani, mivel rostosak és összetett szénhidrátokat tartalmaznak, ami NEM cukorrá alakul,hanem hosszútávon szívódik fel és lát el energiával.


Én személy szerint olajos magvakat, esetleg zöldséges tortilla wrap-et vinnék plusz valami gyümölcsös smoothie-t.

2017. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szendvics,vagy fasírt :)
2017. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi a gond a hasés válasszal? több cukor van benne mint a szendvicsben?
2017. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!