Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyit, mit főztök hogyjol...

Mennyit, mit főztök hogyjol lakjon a család? Párom plusz gyereket szeretne.

Figyelt kérdés

Nekem nem megy.

Naponta kell csinálnom a vacsit, ebédet és rengetegbe is kerül.

Es csak egy férfi van és egy fiu kisgyermek én alig eszek, és vékony mindenki, nincs sport sem amihez plusz kellene


Egy nap egy kilo kenyér elmegy, vagy pl reggeli főtt tojás, virsli, este pl tojásleves 15 tojással, vagy paprikáskrumpli, vagy gulyásleves es palacsinta fél kg turoval, másnapra már reggeli sincs 20 tojás elment, es 10 virsli, es minden szabadidőm is munka előtt és után a konyha és napi vásárlás

A párom ha meg is főz párszor az nekem nem nagy segítség mert addig akkor meg a gyerek a szabadidőm , azaz akkor sincs énidőm es reggel megint pattoghatok.


Mi lesz ha a kicsi is nagyobb lesz, két férfit hogyan kell ellátni, hogy jol is lakjanak, hogy vállaljak igy plusz gyereket is amit szeretne a párom, és ha ő is nagyevő fiu lesz, vagy pláne ikrek?


2018. nov. 20. 05:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
72%

Van egy 16 éves kamasz fiam és egy 44 éves ács férjem.

Hát még nálunk sem fogy ennyi kaja, pedig a férjem 10 óra kemény fizikai munkát végez, a fiam pedig boxol.

Valamit nagyon rosszul csinálsz. Meg hát na, nem mindig tojást kell enni. Főzz laktató, tartalmas ételeket.

2018. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
tegnap gombás rizotott csnáltam és sajtos pogit mind kettőből maradt ,mára .éés mindenki jol lakott .
2018. nov. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

27

25 dkg étel ebédre összesen egy felnőttnek sokkal kevesebb, mint amennyit te ma ebédeltél.

Így nem sok, hanem kevesebb, mert matematika első osztály, ha pontozol, ha nem.

2018. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!