Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Adjatok kérlek tippeket!...

Adjatok kérlek tippeket! Újszülöttel vagyok itthon, milyen egyszerű, gyors húsvéti recepteket tudnék elkészíteni?

Figyelt kérdés
Csak 6-7 családtag jön minket meglátogatni húsvétkor, és 2 napra kellene ebédet főznöm nekik. De újszülött mellett elég kevés időm van sütni-főzni. Tudnátok ajánlani egyszerű, gyors recepteket (vagy amiket már előző nap elő lehet készíteni), amik azért valamennyire illenek a húsvéthoz?
2019. ápr. 17. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha van aki segítsen neki akkor ez mind megoldható, én is írtam hogy párom segít nekem, nekem csak össze kell állítani, zölik pucolva, illetve van amit készen veszek, mirelit meg ilyenek.


Egyébként az is járható ha valahonnan rendeltek, felénk az étterembe lehet fatálast rendelni, minden van rajta a leves kivételével. Egyáltalán nem elítélendő ha nem főzöl, tök érthető, és kb ugyanannyi pénzből jön ki mint egy otthon készített menüsor.

2019. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Tojnám le, van most elég dolgod, minthogy két napra főzz a pereputtyra. Ha nem értik, akkor kapnak rendelt pizzát aztán csókolom
2019. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!