Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sós karamellás tortát készítet...

Sós karamellás tortát készítettem, a tetejére karamellt szántam, de folyós maradt, miért?

Figyelt kérdés

Hűtőben volt órákon keresztül, viszont nem dermedt rá semennyire a karamell, mit ronthattam el?


A recept habtejszínt és vajat is írt az öntethez, pontosan annyit használtam, mint amennyi a receptben le volt írva.


[link]


2019. máj. 5. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
arra tudok gondolni hogy pl. a vaj mennyiséget mėgis elnezted, es többet tettėl bele
2019. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a karamellnek a receptben nem kell megkeményednie
2019. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen határozottan nem kell megkemènyednie mert ez nem doboscukor ha bármi kèrdèse van valakinek sütès terèn írhat priváltba is nekem cukrász vagyok èrtek valamennyit a sütèshez
2019. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Akkor mit javasoltok, mit csináljak, hogy olyan legyen a teteje mint kb. a mignonnak?

2019. máj. 5. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Felénk a mignonon fondant van.
2019. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem értek a süteményekhez, a mignont csak példának írtam 🙂 Szóval esetleg valami szilárdító ötlete valakinek?"
2019. máj. 5. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg tovább kellett volna főzni, hogy besűrűsödjön.

Mivel már ráöntötted a tortára nem sok mindent tehetsz.

2019. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!