Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak hogy csak nekik nehéz a társkeresés ?

Figyelt kérdés

Független nő vagyok, aki végig csinált egy egyetemet ráadásul nem büfészakot. Sokat tanultam, hogy vigyem valamire, tehát bőven van mögöttem befeketett munka. Szerencsére lett is egy normális állásom, autóm, lakásra még nem jött össze, az azért jóval nagyobb falat, de aki fiatal felnőtt manapság az úgyis tudja miről beszélek.


Jól is nézek ki, volt mindenféle kapcsolatom az évek alatt, van amire nem vagyok utólag túl büszke, de szerintem mindneki követett el hibákat az életében ilyen téren. Lényeg, hogy tanultam a hibáimból.


Viszont ami nagyon elkeserítő az a generációm férfi része manapság. Mivel személyesen aligha lehet elmenni ismerkedni, felregisztráltam társkeresőkre például a tinderre is. Korábban csak facebookon meg instan zaklattak elmebetegek, de amik itt voltak azok némelyike elmenne egy komédiába.


Hagyományos társkeresőkön a férfiak legalább fele (vagy több) sablon üznetet ír, aminek se eleje se vége. Megnézem a profilját, legalább is az első 100nál még megnéztem, aztán egy nagy nulla az egész. Sokszor ki sincs töltve. A legjobb az amikor megfenyeget, hogy megtalál, mindezt azért mert nem válaszoltam neki! Mire kéne válaszoljak őszintén ? "Szia tecesz küldesz még képet" Most komolyan!


Nagy nehezen kb 1000 levél után volt egy pasi aki kitűnt ebből a közegből. Elkezdtünk beszélgetni még a társkeresőn és kérdezgettem, hogy mivel foglalkozik, mit takar a vállakozó, mit csinál pontosan. Erre teljesen megbolondult, hogy én mit kérdezem őt "fel". Mondtam neki normális hangnemben, hogy szeretném tudni, hogy kivel is van dolgom, mielőtt átmegyünk face-re, nem akartam a nyakamba selejteket. Erre én lette a gold digger krva... Igen, egyébként tényleg érdekel, hogy mennyit keres egy férfi, mivel nekem is van normális keresetem, és nem fogom magam odaadni hajléktalannak, aki zenésznek, vagy művésznek képzeli magát még 30+ évesen és nem tud letenni egy forintot se az asztalra.


Renben, hagytam a hagyományos társkeresőket, gondoltam a tinder egy fokkal kevésébé nyomasztó, de itt is nagyon gáz pasik vannak. Volt sok matchem, külsőre rendben voltak, de vagy nem írtak, vagy jött a "szia mizu" szintű "komoly felnőtt férfi". Volt egy-kettő amelyikkel szóba elegyedtem, de rövid távon szexelni akartak egyértelműen.


Másnak mik a tapasztalatai, ti hogy oldjátok meg ebben a covidos időszakban a társkeresési dolgaitokat, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ?


27/N


2021. ápr. 8. 23:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
34%
A férfiaknak azért nehéz, mert a legtöbbjüket a legeslegtöbb nő elutasítja már ránézésre, a nőknek pedig úgy nehéz, hogy nehéz szelektálni a több száz, több ezer érdeklődőből. Ez mellett te természetesnek veszed például a szexet az életedben, mert külsőre vonzó partnert bármikor találhatsz arra, de el sem bírod képzelni milyen az, ha akár csak 1-2 évig még szexelni sem tudnál azért, mert egyszerűen senki nem akarná veled csinálni, aki számodra is elfogadható külsejű.
2021. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
83%

Én nem gondolom, hogy nőként könnyebb lenne. A személyes ismerkedés szimpatikusabb a társkeresőzésnél. Igyekszek nyitott szemmel járni mindenhol, sosem tudni kivel fut össze az ember.

A "szia mizu" ugyan úgy tönkre tesz a nőktől is :)


31/f

2021. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
100%

Talán nőként megvan az a bizonyosság, hogyha elég profilt nézel meg, akkor előbb-utóbb akad valaki. Férfiként szerintem a társkeresők nagyon fusztrálók lehetnek, mert azzal szembesülsz, hogy senkit nem érdekelsz.


Mondom ezt nőként.

2021. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
97%

Azért gondoljuk, mert többnyire a nő választ a sok hódoló közül. Szóval több lehetősége van egy nőnek átlagosan. De olyat aki kívül-belül megfelelő, egyaránt nehéz találni mindkét nemnek. Neten meg főleg nehéz. Sok idő megy el rá, meg kell küzdeni a bőség zavarával, az idiótákkal, stb. Illetve sokszor nem jön át, hogy kinek milyen a személyisége.

Hidd el, amiket leírtál példákat, annak megvan ezen az oldalon is a párja.

Legjobb ha nem erőlteti az ember az ismerkedést, építi a kis életét és majd jön valaki aki jó lesz. Ha meg nem, hát így járt.

32/f

2021. ápr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
75%
Én nem gondolom 28f
2021. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
69%
A férfiak mindig csak magukra gondolnak.
2021. ápr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
76%
Tinderen minden ismerős kb 2-3 hét alatt talált barátot magának, szóval igen, a nőknek könnyebb társat találni.
2021. ápr. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen hozzáállással ne várj sokat. Egyből munkáról kérdezel, elvárod hogy lenyűgözzenek az első köszönésnél. Fogadjuk utazós meg borozós képeid vannak mindenhol, stb. Szóval te ugyanúvy egy redflages nő vagy mint ezek a "gáz" férfiak. Márpedig zsák a foltját ugye...
2021. ápr. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem a nőknek nehéz normális embert találni hanem neked.

Először is magadat már úgy állítod be, hogy te már elértél valamit és aki legalább ennyit nem ért el az hozzád se szóljon. Ez már alapból nem társkeresés, hanem verseny amire a legtöbb embernek nincs szüksége.

Aztán jössz a nem nyűgöz le szöveggel. Nehéz lehet elképzelni, de próbáld meg, hogy minden lánynak próbálj egyedi üzenetet írni ami leveszi a lábáról. Mondjuk 1 ilyen nyitás 20 perc, hogy valami frappánssal kezd, amire az emberek fele fog kb visszaírni és ezekből is a jó része el fog párologni.

Tinder adatlap nincs kitöltve. Minek lenne? Tudja mindenki, hogy kép alapján ismerkedek a tinderen és nem a phd értekezésedre kíváncsiak.

Az meg alapból gusztustalan, hogy rákérdezel másnak a fizetésére vagy célozgatsz rá, hogy mennyire megy jól neki a bolt.

Nem is csodálom, hogy nehéz még a tinderen is ilyen hozzáállással.

8-as meg jól írja. Valamiért nekem is ez ugrik be. Tengerparton pózolgatós kép, borozgatás meg mondjuk egy sportcuccban veszítés vagy egy partis kép.

2021. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
100%
9# +1
2021. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!