Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak hogy csak nekik nehéz a társkeresés ?

Figyelt kérdés

Független nő vagyok, aki végig csinált egy egyetemet ráadásul nem büfészakot. Sokat tanultam, hogy vigyem valamire, tehát bőven van mögöttem befeketett munka. Szerencsére lett is egy normális állásom, autóm, lakásra még nem jött össze, az azért jóval nagyobb falat, de aki fiatal felnőtt manapság az úgyis tudja miről beszélek.


Jól is nézek ki, volt mindenféle kapcsolatom az évek alatt, van amire nem vagyok utólag túl büszke, de szerintem mindneki követett el hibákat az életében ilyen téren. Lényeg, hogy tanultam a hibáimból.


Viszont ami nagyon elkeserítő az a generációm férfi része manapság. Mivel személyesen aligha lehet elmenni ismerkedni, felregisztráltam társkeresőkre például a tinderre is. Korábban csak facebookon meg instan zaklattak elmebetegek, de amik itt voltak azok némelyike elmenne egy komédiába.


Hagyományos társkeresőkön a férfiak legalább fele (vagy több) sablon üznetet ír, aminek se eleje se vége. Megnézem a profilját, legalább is az első 100nál még megnéztem, aztán egy nagy nulla az egész. Sokszor ki sincs töltve. A legjobb az amikor megfenyeget, hogy megtalál, mindezt azért mert nem válaszoltam neki! Mire kéne válaszoljak őszintén ? "Szia tecesz küldesz még képet" Most komolyan!


Nagy nehezen kb 1000 levél után volt egy pasi aki kitűnt ebből a közegből. Elkezdtünk beszélgetni még a társkeresőn és kérdezgettem, hogy mivel foglalkozik, mit takar a vállakozó, mit csinál pontosan. Erre teljesen megbolondult, hogy én mit kérdezem őt "fel". Mondtam neki normális hangnemben, hogy szeretném tudni, hogy kivel is van dolgom, mielőtt átmegyünk face-re, nem akartam a nyakamba selejteket. Erre én lette a gold digger krva... Igen, egyébként tényleg érdekel, hogy mennyit keres egy férfi, mivel nekem is van normális keresetem, és nem fogom magam odaadni hajléktalannak, aki zenésznek, vagy művésznek képzeli magát még 30+ évesen és nem tud letenni egy forintot se az asztalra.


Renben, hagytam a hagyományos társkeresőket, gondoltam a tinder egy fokkal kevésébé nyomasztó, de itt is nagyon gáz pasik vannak. Volt sok matchem, külsőre rendben voltak, de vagy nem írtak, vagy jött a "szia mizu" szintű "komoly felnőtt férfi". Volt egy-kettő amelyikkel szóba elegyedtem, de rövid távon szexelni akartak egyértelműen.


Másnak mik a tapasztalatai, ti hogy oldjátok meg ebben a covidos időszakban a társkeresési dolgaitokat, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ?


27/N


2021. ápr. 8. 23:29
 51/98 anonim ***** válasza:
32%

49 amúgy te kivel beszélsz?

Mert legalább 2 ember ír... úgyhogy baromira nem tudni kinek írsz és konkrétan mire reagálsz:)))

2021. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek saját fontossági sorrendje van. Értem, hogy szerinted a tiéd univerzális, de a valóság egy másik dolog.

Ha a diplomásnak fontos szempont, hogy ne ezeket a demagóg szónoklatokat hallgassa reggeltől estig egész hátralevő életében, akkor az elején beszél róla, mert nem árt tudni, hogy reagál a másik. Nem mindenkiben okoz gyógyíthatatlan lelki sérülést, ha ismerkedésnél egymás foglalkozásáról kell beszélni. Nem csak diplomások csinálják.

2021. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
25%

Komolyan ilyen nehéz megérteni, hogy nem a diplomával van a baj, hanem azzal hogy társkeresésnél a nők csodafegyvernek képzelik ezt és ezt tolják előre mint fontos infót?


Olyan mintha állásinterjúként kezelnétek a párkeresést, ez pedig milyen üzenetet közvetít a férfiak felé szerintetek?

2021. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
86%

Konkrétan a diplomával is baja volt itt az egyiknek. Nem tudom már, ki kicsoda, de olvasd vissza, milyen tulajdonságokat társítanak a diplomához. De azért nem jó neki a szakmunkás lány se. :D

Ez a te tévképzeted, hogy aki megemlíti a végzettségét, az ezzel lenéz mindenkit, akinek nincs olyanja. A végzettség elég sokat számít. Az emberek általában nem titkolóznak erről, hacsak nem szégyellik. Ilyen logika szerint semmit nem szabadna kirakni.

2021. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
43%

54# Panaszkodott a kérdező, hogy nem talál normális férfit magának.


Mint férfi leírtam, hogy nekem (és pár barátomnak) társkeresés szempontjából nem számít a nő végzettsége, nyelvtudása, így szerintem inkább ne erőltesse ezt kezdésnél.


Persze minden ember más, de gondoltam segít ez a válasz is ha már erről szól az oldal.


De akkor írom azt, hogy folytassa úgy ahogy eddig csinálta, biztos talál majd magának valakit.

2021. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
93%

“A kérdés nem efelé irányult, hanem afelé, hogy mi értékes egy nőben és amint láttad nem említettem az 5 nyelvet.“


Na de epp ez az!!! Lehet ott van “almaid noje” a szemed elott, aki cuppanos puszit ad

-mindig mosolyog es jo kedvu,

-szeret fozni, de a parjat is hagyja fozni,

- ad a kulsejere, de nem pozolos,

-nem erdeklik az anyagiak, nem a te penzedet kolti, de sajat maga nem karrierista, kicsit olyan mint a meseben a kiralylany... tudod.. volt is, meg nem is. Hozott is ajandekot, meg nem is.


De te nem veszed eszre ot, mert az elso pillanatban meglatod az utazgatos, borozgatos kepeket, es levonod a kovetkeztetest, miszerint ez biztos csak aranyaso lehet, es mar lapozol is tovabb.

2021. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
14%

"Konkrétan a diplomával is baja volt itt az egyiknek. Nem tudom már, ki kicsoda, de olvasd vissza, milyen tulajdonságokat társítanak a diplomához. De azért nem jó neki a szakmunkás lány se. :D"


Ezért lenne szuper, ha idézgetnél, mert akkor tudná és látná az ember, hogy miről beszélsz. Mint ahogy valami hülyeséggel az egyik kommentelő is megvádolt, de idézni a szöveget nem tudta. A másik vagy ugyan az meg jön az "olvass a sorok között" szöveggel. A sorok közötti olvasással meg csak annyi a baj, hogy beleképzelsz valamit és kész. Bíróságon se veszik figyelembe, hogy "olvastam a sorok között ezért tettem amit". Kit érdekel? Le van írva vagy nincs?


"Ez a te tévképzeted, hogy aki megemlíti a végzettségét, az ezzel lenéz mindenkit, akinek nincs olyanja. A végzettség elég sokat számít."

Végül is jó ha nem nézed le mint embert, de mint partnert ettől lenézed és lehet előbbiben is van valami:) Ezt pedig te írtad:)

2021. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
100%

“Konkrétan a diplomával is baja volt itt az egyiknek. Nem tudom már, ki kicsoda, de olvasd vissza, milyen tulajdonságokat társítanak a diplomához. De azért nem jó neki a szakmunkás lány se. :D”


Igen, mert ez a hires ferfi logika 😀

Nem akarnak karrierista, jomodu not maguk melle, mert az anyagias. (Az igazsag az, hogy Kevesebbnek erzik magukat mellettuk)

Ugyanakkor a csoro Juliska sem jo, mert az meg biztos aranyaso, es csak fel akar kapaszkodni.

De akkor hol van a kozeput? 😀

2021. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
17%

"De te nem veszed eszre ot, mert az elso pillanatban meglatod az utazgatos, borozgatos kepeket, es levonod a kovetkeztetest, miszerint ez biztos csak aranyaso lehet, es mar lapozol is tovabb."

Valamiért nem ez jut eszembe ezekről a nőkről, hogy basszus mennyire jó lehet velük a kapcsolat mert mennyire fontosak is neki ezek és azok azé rétékek.


Amúgy meg mondhattad volna azt is, hogy "k..vából lesz a legjobb feleség. Honnan tudod, hogy nem? Lehet arany szíve van" Ez sem rosszabb érvelés mint a tiéd.

2021. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszenek a rasztahajúak. Két lehetőségem van:

1. Szidom őket az interneten, hogy miért kell nagyképűen mutogatni a csúnya hajukat, én sokkal jobban tudom, mi a jó.

2. Azzal foglalkozom, akinek tetszik a haja.

Mit tanácsolsz?

2021. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!