Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak hogy csak nekik nehéz a társkeresés ?

Figyelt kérdés

Független nő vagyok, aki végig csinált egy egyetemet ráadásul nem büfészakot. Sokat tanultam, hogy vigyem valamire, tehát bőven van mögöttem befeketett munka. Szerencsére lett is egy normális állásom, autóm, lakásra még nem jött össze, az azért jóval nagyobb falat, de aki fiatal felnőtt manapság az úgyis tudja miről beszélek.


Jól is nézek ki, volt mindenféle kapcsolatom az évek alatt, van amire nem vagyok utólag túl büszke, de szerintem mindneki követett el hibákat az életében ilyen téren. Lényeg, hogy tanultam a hibáimból.


Viszont ami nagyon elkeserítő az a generációm férfi része manapság. Mivel személyesen aligha lehet elmenni ismerkedni, felregisztráltam társkeresőkre például a tinderre is. Korábban csak facebookon meg instan zaklattak elmebetegek, de amik itt voltak azok némelyike elmenne egy komédiába.


Hagyományos társkeresőkön a férfiak legalább fele (vagy több) sablon üznetet ír, aminek se eleje se vége. Megnézem a profilját, legalább is az első 100nál még megnéztem, aztán egy nagy nulla az egész. Sokszor ki sincs töltve. A legjobb az amikor megfenyeget, hogy megtalál, mindezt azért mert nem válaszoltam neki! Mire kéne válaszoljak őszintén ? "Szia tecesz küldesz még képet" Most komolyan!


Nagy nehezen kb 1000 levél után volt egy pasi aki kitűnt ebből a közegből. Elkezdtünk beszélgetni még a társkeresőn és kérdezgettem, hogy mivel foglalkozik, mit takar a vállakozó, mit csinál pontosan. Erre teljesen megbolondult, hogy én mit kérdezem őt "fel". Mondtam neki normális hangnemben, hogy szeretném tudni, hogy kivel is van dolgom, mielőtt átmegyünk face-re, nem akartam a nyakamba selejteket. Erre én lette a gold digger krva... Igen, egyébként tényleg érdekel, hogy mennyit keres egy férfi, mivel nekem is van normális keresetem, és nem fogom magam odaadni hajléktalannak, aki zenésznek, vagy művésznek képzeli magát még 30+ évesen és nem tud letenni egy forintot se az asztalra.


Renben, hagytam a hagyományos társkeresőket, gondoltam a tinder egy fokkal kevésébé nyomasztó, de itt is nagyon gáz pasik vannak. Volt sok matchem, külsőre rendben voltak, de vagy nem írtak, vagy jött a "szia mizu" szintű "komoly felnőtt férfi". Volt egy-kettő amelyikkel szóba elegyedtem, de rövid távon szexelni akartak egyértelműen.


Másnak mik a tapasztalatai, ti hogy oldjátok meg ebben a covidos időszakban a társkeresési dolgaitokat, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ?


27/N


2021. ápr. 8. 23:29
 11/98 anonim ***** válasza:
68%

“ Valamiért nekem is ez ugrik be. Tengerparton pózolgatós kép, borozgatás meg mondjuk egy sportcuccban veszítés vagy egy partis kép.”


Miert milyen kep legyen kint?! Otthon a nappaliban lott egesz alakos a fal elott?

Vagy sok ferfi altal szivesen hasznalt “hallal” pozolo horgaszkep?

Vagy mi?!??

2021. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
81%

"Miert milyen kep legyen kint?! Otthon a nappaliban lott egesz alakos a fal elott?"

Azért ilyenkor kicsit vicces, hogy az egyedi üzenetet baromi sokan elvárják viszont én 3-4 képpel leírom az emberek baromi nagy részének a tinder profilját anélkül, hogy valaha használtam volna az oldalt:)

Erre meg jön a megsértődés. Egyedi üzenet írása is csak addig kell amíg valaki kapja. Ha már írni kéne ott is menne a problémázás.

2021. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
47%

11# Normális fotó egy utcán, parkban, otthon a kertben. Esetleg kirándulás, hobbi vagy sportolás közben készült kép.


Úgy tűnik hogy sok nőnek még mindig nem tiszta hogy a tengerpartos, borozós színházas képek arra utalnak hogy aranyásó az illető és havi 600 ezres fizu kell ahhoz hogy elszórakoztassa őket az ember.


Aztán persze jönnek a munkával kapcsolatos kérdések és már el is ástad magad a férfiak 85%-nál. Gazdagoknál meg átlagosaknál egyaránt redflag az ilyen.


Ez kb ugyanaz a kategória mint a kocsis vagy halas képek a férfiaknál.

2021. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
29%

13.

Igazad van, de azért ne vonjunk párhuzamot a színház meg a peca között.

10 színházba járó nő közül mutass 2-t aki otthon is ha úgy van akkor megnéz egy színdarabot. Én kb biztosra veszem, hogy ez a szám még a 2-t se éri el. A színházba is kb azért járnak mert oda ki tudnak öltözni és tudják posztolni. A peca se sokkal jobb, de sokkal őszintébb mint a színház. Ha 1 ember nem lenne egy tó körül sem a pecás akkor is kimenne. Színházba meg ha nem tudnád mutogatni baromi kevés fiatal nő járna.


Amúgy igen, nőknél is bőven vannak kiforrott redflagek.

2021. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
90%

ez teljesen igy van, ahogy irod. atlagnal valamivel jobban kinezo, intelligens, diplomas nokent, aki nem csak szexet akar, ezek a tarskeresok kb olyanok, mintha a szarban turkalnal konyekig az aranygyuru utan.


mielott meg valami frusztralt incel betamadna, nem a 10/10 kigyurt felmeztelenul kocsi elott feszito szepfiukat huzom jobbra, mert mem hozzam valoak, plusz a legtobb altalaban baromi buta is. mindossze annyi elvarasom vsn, hogy azert nezzen ki legalabb atalgosan az illeto, legyen igenyes magara es a kepekre, amiket feltesz, ne legyen alacsony (mivel en is magas vagyok nokent ez esetemben teljesen jogos, nem fogok leallni egy vallamig erovel), tudjon ertelmesen kommunikalni, ne csak tomondatokban kerdezgessen/valaszolgasson es legyen nemi humora.


egyik sem irrealis elvaras szerintem. keves embert huzok jobbra, de akit igen, azzal altalaban match is lesz egy-ket kivetellel.

tehat idaig oke, viszont amikor elkezdunk beszelgetni, a tobbsegrol par mondat utan kiderul, hogy baromi buta vagy unalmas vagy csak szexet akar (vagy ezek kombinacioja). aktiv hasznalat mellett korulbelul 3-4 havonta van olyan ferfi, akivel megeri talalkozni, ezek egy resze eloben csalodas vagy egyszeruen csak par randi utan rajovunk, hogy megsem egymast keressuk, vagy kiderul, hogy megiscsak szexet akarnak, vagy laza kapcsolatot ugy, hogy kozben meg mast is dugnak.


tehat azt kell mondanom, hogy sok tapasztalat utan az a helyzet, hogy a tarskereson fent levo normalis(nak tuno), ertelmes ferfiak nagyon ritkak es a tobbseg ki is hasznalja ezt, es nem fog egyetlen no mellett elkotelezodni. mimden nap ott a tinder, amit reggeltol estig porgetnet, mint valsmi katalogust, amibol sosem fogynak el a nok/lanyok, tehat mindig talal valakit, aki csinos, aranyos, erdekli ot.

ugyhogy tinderen normalis ferfit komolyra nem fogsz talalni, ez a konkluzio. hogy akkor hol keme most igy, hogy sehova se lehet menni? otletem sincs..

2021. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
75%

“Úgy tűnik hogy sok nőnek még mindig nem tiszta hogy a tengerpartos, borozós színházas képek arra utalnak hogy aranyásó az illető és havi 600 ezres fizu kell ahhoz hogy elszórakoztassa őket az ember.“


Nem, rosszul gondolod. Inkabb egy csoro ferfi gondol ugy a fent emlitett kepekre, mint “hulye k•eva!! Aranyaso!!!”


Mar bocs, mi a baj az utazassal? Es mi a baj azzal ha neha beulok a baratnoimmel egy borra/vacsorara?

Es mar szinhazba sem szabad jarni?


Na elmentek ti.... persze persze.. mennyivel jobb egy tenyeres-talpas menyecske, aki meg sohasem jart kulfoldon, nincs keresete, csak az “ura” adja a zsebpenzt neki, ellenben tokeletes cselednek...


Nektek nem kene olyan no, akinek utazgatos kepe van, nekem meg nem

Kene olyan “ferfi”, akinek olyan szintu kisebbsegi komplexusa van, hogy az adott not learanyasozza, csak mert az felmereszelt tenni egy kepet a nyaralasrol.

2021. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
87%

“ Normális fotó egy utcán, parkban, otthon a kertben.”


Es ha nincs kertem? Nincs park a kozelben? Es az utcan lott kepet hogy kell elkepzelni? Setalunk az utcan, aztan megkerem az epp tarsasagomban levot hogy lojjon mar par kepet rolam? Vagy idegent kerjek meg random, amikor epp leugrottam a sarki ABC-be, hogy csinaljon mar 1-2 kepet... mert ugye kioltozni sem szabad, azt mar feljebb is irtatok, hogy a rohadek nok szinhazba is csak k•rvulni meg mutogatni magukat jarnak...

Neversegesek vagytok 🤣🤣🤣

2021. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
100%

#14 Ha járnál színházba (amit egyértelműen nem teszel) akkor tudnád, hogy már nagyon rég nem szokás kiöltözni. Legalább annyi diák ül ott farmernadrágban és zakóban vagy lány is farmerben meg egy szép blúzban, hogy csuda. (Most nem az operaházról vagy operett színházról beszélek, de egy Vígszínház, Madács stb)


Én mondjuk színházban nem fotózkodom, de rendszeresen járok és nagyon zavarna, ha a jövendőbelimnek ez nem tetszene, vagy a kultúrát sznobizmusnak tartaná. De már bele sem merem írni a bemutatkozásba, mert a sok primitív ember miatt elterjedt, hogy ez egy közhely. Akárcsak az utazás. Az összes, kb két-háromszázezret kereső ismerősöm többször eljutott már a tengerhez, igazság szerint ár-érték arányban egy görög last minute úttal jobban jársz,mint egy balatoni nyaralással. De hiába készült rólam jó kép a tengerparton, azt ugye nem tehetem ki, mert aranyásó vagyok. De ha meg ezeket nem teszem ki, betalál a sok Józsi a pecás képével, meg a fürdőszobában, mocskos tükör előtt lőtt képével és majd jól felháborodik, ha nem egyeznek a szabadidős és nyaralási terveink.

Ha kiteszem, hogy imádok olvasni, akkor unalmas vagyok, ha kiteszem, hogy nyelvtanulás a hobbim akkor wow, egyszer én is érettségiztem angolból, de már elmúlt....

Egyszerűen szánalom, hogy ha egy nő társkeresőzik, az első amit meg kell tennie, hogy vissza kell szorítania magában mindent, ami értékes, kérdezni csak módjával mert aranyásás, ugye, szóval a legjobb ha csak kidobja a mellét, aztán lesz ami lesz.

2021. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
15%

Jajj ez nagyon áldozat orientált lett 18.

Az, ha rákérdezel a keresetére mint a kérdező mert "nem akarok egy csövesnek otthont adni" mi ha nem aranyásó? Még csak nem is tagadja.


Valóban nem járok rendszeresen színházba, de voltam pár alkalommal és én egy embert nem láttam szakadt, tépett farmerban.

Te nem lövöd magadról a képeket. Hát érdekes én kb mindig tudom mikor ki van színházban vagy mikor volt mert mindig felkerül egy kiöltözős kép.


Igazából azt csinálsz amit akarsz. Én is sírhatnék, hogy felszínes picsák húznak jobbra ha a teremben félmeztelenül feszítek vagy a mercimben ülve kiöltözve készítenék magamról képet. Aztán "jajj hát én nem tehetem ki aki vagyok mert egyből hülyének gondolnak, pedig matematikából phd-ztam".


Arról viszont te sem nyilatkoztál, hogy mondjuk heti 1 színdarabot megnézel online vagy sem vagy ismerőseid megteszik-e ezt vagy sem így feltételezem, hogy nem.

Persze igazából bármit kiteszel a melleden kívül negatívan vagy diszkriminálva, mert okos vagy, sportos stb stb. Hagyjuk már ezt a hülyeséget.

2021. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
93%

“Az, ha rákérdezel a keresetére mint a kérdező mert "nem akarok egy csövesnek otthont adni" mi ha nem aranyásó? Még csak nem is tagadja.“


Latjatok?! Ti csunya, gonosz nok! Hiaba vagytok agysebeszek, vallalatvezetok, gyari munkasok, vallalkozok, legyen az barmi... a csoves, alkesz Joskanak igenist eselyt kell adni!!!!! Mindenkinek jar az EGYENLO esely!!!!!!

Ja, de hogy a ferfiak bezzeg valogathatnak a nok kinezete alapjan, az teljesen maaaaaas....

2021. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!