Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak hogy csak nekik nehéz a társkeresés ?

Figyelt kérdés

Független nő vagyok, aki végig csinált egy egyetemet ráadásul nem büfészakot. Sokat tanultam, hogy vigyem valamire, tehát bőven van mögöttem befeketett munka. Szerencsére lett is egy normális állásom, autóm, lakásra még nem jött össze, az azért jóval nagyobb falat, de aki fiatal felnőtt manapság az úgyis tudja miről beszélek.


Jól is nézek ki, volt mindenféle kapcsolatom az évek alatt, van amire nem vagyok utólag túl büszke, de szerintem mindneki követett el hibákat az életében ilyen téren. Lényeg, hogy tanultam a hibáimból.


Viszont ami nagyon elkeserítő az a generációm férfi része manapság. Mivel személyesen aligha lehet elmenni ismerkedni, felregisztráltam társkeresőkre például a tinderre is. Korábban csak facebookon meg instan zaklattak elmebetegek, de amik itt voltak azok némelyike elmenne egy komédiába.


Hagyományos társkeresőkön a férfiak legalább fele (vagy több) sablon üznetet ír, aminek se eleje se vége. Megnézem a profilját, legalább is az első 100nál még megnéztem, aztán egy nagy nulla az egész. Sokszor ki sincs töltve. A legjobb az amikor megfenyeget, hogy megtalál, mindezt azért mert nem válaszoltam neki! Mire kéne válaszoljak őszintén ? "Szia tecesz küldesz még képet" Most komolyan!


Nagy nehezen kb 1000 levél után volt egy pasi aki kitűnt ebből a közegből. Elkezdtünk beszélgetni még a társkeresőn és kérdezgettem, hogy mivel foglalkozik, mit takar a vállakozó, mit csinál pontosan. Erre teljesen megbolondult, hogy én mit kérdezem őt "fel". Mondtam neki normális hangnemben, hogy szeretném tudni, hogy kivel is van dolgom, mielőtt átmegyünk face-re, nem akartam a nyakamba selejteket. Erre én lette a gold digger krva... Igen, egyébként tényleg érdekel, hogy mennyit keres egy férfi, mivel nekem is van normális keresetem, és nem fogom magam odaadni hajléktalannak, aki zenésznek, vagy művésznek képzeli magát még 30+ évesen és nem tud letenni egy forintot se az asztalra.


Renben, hagytam a hagyományos társkeresőket, gondoltam a tinder egy fokkal kevésébé nyomasztó, de itt is nagyon gáz pasik vannak. Volt sok matchem, külsőre rendben voltak, de vagy nem írtak, vagy jött a "szia mizu" szintű "komoly felnőtt férfi". Volt egy-kettő amelyikkel szóba elegyedtem, de rövid távon szexelni akartak egyértelműen.


Másnak mik a tapasztalatai, ti hogy oldjátok meg ebben a covidos időszakban a társkeresési dolgaitokat, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ?


27/N


2021. ápr. 8. 23:29
 61/98 anonim ***** válasza:
15%

56# Pont ez a baj, ha mindenki a diplomát, borozást meg utazást írja ki, akkor én honnan tudjam hogy ő szeret főzni meg puszilkodni.


Szerinted melyik hangzik jobban?


"Imádok uzazni, fel akarom fedezni az egész világot egy jó bor társaságában"


Vagy


"Szívesen főzök egy finom vacsorát és nagyon bújós tudok lenni"


Az első is jól hangzik, de ha a nők 90%-a ezt írja akkor leértékelődik és már húzza is balra az ember.

2021. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
82%

"em tetszenek a rasztahajúak. Két lehetőségem van:


1. Szidom őket az interneten, hogy miért kell nagyképűen mutogatni a csúnya hajukat, én sokkal jobban tudom, mi a jó.


2. Azzal foglalkozom, akinek tetszik a haja.


Mit tanácsolsz?"


Írjuk át a kérdést valóságosra. Raszta hajam van, viszont nem találok olyan pasit/nőt akinek ez tetszik. Mindenki selejtes, csak a rövid, hosszú, göndör hajat szereti én viszont raszta vagyok. Nem értem miért nem akar velem senki kapcsolatot. Más embereknek is van ilyen nehéz kapcsolatot kialakítani?


Na ez inkább azonos az eredeti kérdéssel:) Jó lenne ha legalább a kérdést hasonló módon tudnád átírni mint az eredeti:)

Senki nem az arcába nyomta amúgy, hogy ezért és azért. Feltett egy kérdést amire kapott választ. Ha nem kell válasz nem kell kérdezni aztán lehet puffogni ha mégis megjegyzik, hogy miért van ez és az:)

2021. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:
100%

“Valamiért nem ez jut eszembe ezekről a nőkről, hogy basszus mennyire jó lehet velük a kapcsolat mert mennyire fontosak is neki ezek és azok azé rétékek.“


Es megint vissza az eredeti kerdeshez, aki utazgat, meg neha beul egy borra a baratnokkel, az csak k•rva lehet, a TE allitasod szerint.

2021. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
13%

63# Nem unod már ugyanannak az ismételgetését? Legalább tegyél hozzá valamit a témához.


Mi túllépünk rajta, hogy a horgászós, autóval pózolós férfiak unalmasak, egyetértünk ezzel és az értelmes férfiak észreveszik ezt.


Ti meg úgy rá vagytok kattanva az utazásra és a borozásra mintha valami mennyei manna lenne, amikor a tinder profilok 90%-án ugyanez van.

2021. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
100%

fhu en ezt mar nem tudom kovetni, de imadom, hogy ha egy no diplomas, jol keres es van normalis, stabil allasa, akkor az KARRIERISTA es senkit nem erdekel felvagasa,


de ha tegyuk fel bolti elado egy erettsegivel netto 180-ert, akkor meg tuti anyagias es golddiger, mert ennel csak jobban kereshet egy ferfi.


leszoljatok, ha a bolti elado jo egzisztenciajau ferfit akar, mert hat ‘szintje felett valogat’, de leszoljatok azt is, ha egy jo egzizstenciaju diplomas no hasonlo ferfit akar, mert az tuti felszines es amugyis karrierista p icsa, aki tuti nem kedves es fozni sem tud.


ne legyel golddiger es nalad jobban kereso ferfit ne akarj, de ugyanakkor meg ne legyen karriered es ne merj jol keresni.


szanalmas frusztralt gorcsok vagytok. szerintem az igazi problematok, hogy neketek se diplomatok, se egzisztenciatok, se normalis fizetesetek es ha megszakadtok, se fog ez valtozni, ezert inkabb szidtok mindenkit.

2021. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:

Tinder profil=valóság

:)))

2021. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
100%

“Szerinted melyik hangzik jobban?


"Imádok uzazni, fel akarom fedezni az egész világot egy jó bor társaságában"


Vagy


"Szívesen főzök egy finom vacsorát és nagyon bújós tudok lenni"“


Szerintem az elso hangzik jobban, azert mert sokkal nagyobb volumenu, mint a masik, a masodik meg egy olyan dolog, ami megint csak tok termeszetes, tudod, mint a cuppanos puszi.

Ez olyan mintha 2 kamaszt megkerdeznel arrol, hogy mik a tervei a jovoben, es ilyen valaszt kapnal:


-szeretnek lehetoleg tovabb tanulni, minel tobbet elerni az eletben, sikeres es egeszseges szemelyiseg lenni, aki szeret munkaba jarni. Most fogok letenni a harmadik nyelvvizsgamat, es hobbijaim koze tartozik az utazas, szinhazba jaras, uszas, es most elkezdtem a karatet is.


vagy


-hat befejezem a sulit, aztan meg nem tudom mi lesz a jovovel, majd meglatjuk.

Szeretek playstationozni, sorozatokat nezni, vagy haverokkal eljarni erre-arra.

Mas kulonosebben nem erdekel, szeretnek egy jo parkapcsolatot, nagyon bujos tipus vagyok, meg mar kiskoromtol kezdve szoktam fozni, hazias vagyok.



Egyik sem negativ, megis tuz es viz, es nem az utazgatas miatt, hanem azert mert 2 tipusu ember van. Az aki tenni akar, es az aki nem.

Es tudod mit? Kar veszekedni azon, hogy melyik a jobb.

Nyilvan a szomszed Joskanak, akinek se hobbija, se erdeklodesi kore, max annyi, hogy kocsmazik a haverokkal, meg a kanapen doglik SOHA sem fog kelleni egy karrierista, sikeres no.

De ez forditva is igaz.

A problema az, hogy ezek a nok vannak megbelyegezve “aranyasokent”, ertektelenkent, felszinesnek nevezve, azert mert mast nem lehet rajuk ragasztani.

Bezzeg a szegeny, joakaratu egyszeru ferfiak, nekik nincsenek igenyeik kulonosebben, ok nem akarnak mast, csak cuppanos puszit es azt, hogy a parjuk ne nyagassa, meg legyen fott kaja otthon.

(Vagy mas szoval: asszony kuss a neved, ne keress tobbet, mint en, maradj a konyhaban, ne jarj el csavarogni, csak a parodnak oltozz ki, ne edukald magad, ne legyel okosabb es kepzettebb, mint a ferfi, ne szolj vissza semmit, ne legyen egy rossz szavad sem az uradhoz, mindig legyel jokedvu, amikor a ferjed epp szexelni akar azonnal szetnyitod a labad...)


Es, hogy mi ezzel a baj?

Az, hogy ezek a “szabalyok” 180 evvel ezelott voltak divatosak:

[link]


Igen, 180 evvel ezelott, azokbol az idokbol, amikor az emberek az utca szelere szartak, nem toroltek segget, nem furodtek, es egy osember agyi szintjen mozogtak.

2021. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
8%

65# Nem szólunk le senkit, ez kicsit olyan mint a férfiaknál a "jófiú".


A férfiak azt hiszik hogy egy nőnek a jófiú kell mert ő milyen rendes meg szeretné őt élete végéig meg a tenyerén hordozná. A nők pedig egy normális férfit akarnak maguk mellé aki nem pincsi módjára viselkedik.


A nők pedig azt hiszik, hogy a diploma, az utazás, a jó állás és nyelvtudás vonzóvá teszi őket mert bizonyítani akarnak. A férfiak pedig simán normális nőt akarnak maguk mellé aki szeret időt tölteni a párjával, gondoskodó és hűséges.


(Azért érdekes hogy kb minden nőnél aki itt válaszol kikandikál a gyűlölet és a frusztráció nem is kicsit)

2021. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
0%

#67 Egyetértek veled, nincs jobb vagy rosszabb, mindenki keresse meg a hozzá illőt.


Nekem csak az a bajom hogy tinderen a nők 90%-a ugyanilyen, mintha ez valami tökéletes barátnő csomag lenne aztán ha mégsem kell senkinek akkor jön a "miért nincs normális férfi" kérdés.

2021. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
100%

‘A nők pedig azt hiszik, hogy a diploma, az utazás, a jó állás és nyelvtudás vonzóvá teszi őket mert bizonyítani akarnak. A férfiak pedig simán normális nőt akarnak maguk mellé aki szeret időt tölteni a párjával, gondoskodó és hűséges.‘


ezt ugy irod, mintha egy diplomas, tobb nyelven beszelo, jol kereso no emellett nem lehetne huseges es gondoskodo es ne szeretne idot tolteni a parjaval.

attol meg, hogy valaki bolti elado egy erettsegivel, nem lesz automatikusan kesves es huseges es gondoskodo.

senki nem a diplomajaval meg a nyelvtudassval akar pasizni, de azert szerintem ertekelendo, ha x evig tanulsz valamit kemenyen es kuzdesz azert, hogy onalloan, fuggetlenul jol meg tudj elni es nem csak bejelentkezel eladonak a sarki boltba szakkozep utan, mert majd joleszazugy az elkovetkezo 40 evben. fogadni mernek, hogy csak az nem latja a kulonbseget, aki maga is hasonlo szinten van.

2021. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!