Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak hogy csak nekik nehéz a társkeresés ?

Figyelt kérdés

Független nő vagyok, aki végig csinált egy egyetemet ráadásul nem büfészakot. Sokat tanultam, hogy vigyem valamire, tehát bőven van mögöttem befeketett munka. Szerencsére lett is egy normális állásom, autóm, lakásra még nem jött össze, az azért jóval nagyobb falat, de aki fiatal felnőtt manapság az úgyis tudja miről beszélek.


Jól is nézek ki, volt mindenféle kapcsolatom az évek alatt, van amire nem vagyok utólag túl büszke, de szerintem mindneki követett el hibákat az életében ilyen téren. Lényeg, hogy tanultam a hibáimból.


Viszont ami nagyon elkeserítő az a generációm férfi része manapság. Mivel személyesen aligha lehet elmenni ismerkedni, felregisztráltam társkeresőkre például a tinderre is. Korábban csak facebookon meg instan zaklattak elmebetegek, de amik itt voltak azok némelyike elmenne egy komédiába.


Hagyományos társkeresőkön a férfiak legalább fele (vagy több) sablon üznetet ír, aminek se eleje se vége. Megnézem a profilját, legalább is az első 100nál még megnéztem, aztán egy nagy nulla az egész. Sokszor ki sincs töltve. A legjobb az amikor megfenyeget, hogy megtalál, mindezt azért mert nem válaszoltam neki! Mire kéne válaszoljak őszintén ? "Szia tecesz küldesz még képet" Most komolyan!


Nagy nehezen kb 1000 levél után volt egy pasi aki kitűnt ebből a közegből. Elkezdtünk beszélgetni még a társkeresőn és kérdezgettem, hogy mivel foglalkozik, mit takar a vállakozó, mit csinál pontosan. Erre teljesen megbolondult, hogy én mit kérdezem őt "fel". Mondtam neki normális hangnemben, hogy szeretném tudni, hogy kivel is van dolgom, mielőtt átmegyünk face-re, nem akartam a nyakamba selejteket. Erre én lette a gold digger krva... Igen, egyébként tényleg érdekel, hogy mennyit keres egy férfi, mivel nekem is van normális keresetem, és nem fogom magam odaadni hajléktalannak, aki zenésznek, vagy művésznek képzeli magát még 30+ évesen és nem tud letenni egy forintot se az asztalra.


Renben, hagytam a hagyományos társkeresőket, gondoltam a tinder egy fokkal kevésébé nyomasztó, de itt is nagyon gáz pasik vannak. Volt sok matchem, külsőre rendben voltak, de vagy nem írtak, vagy jött a "szia mizu" szintű "komoly felnőtt férfi". Volt egy-kettő amelyikkel szóba elegyedtem, de rövid távon szexelni akartak egyértelműen.


Másnak mik a tapasztalatai, ti hogy oldjátok meg ebben a covidos időszakban a társkeresési dolgaitokat, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ?


27/N


2021. ápr. 8. 23:29
 31/98 anonim ***** válasza:
88%
Vicc, hogy egy nőnek szégyellnie kell a tanulmányi és munkahelyi eredményeit, mert a drága férfiaknak ez sérti a kis lelkét. Teljesen megértem a macskás nőket és a leszbikusokat. Ha ilyen "társa" van a nőnek, nincs szüksége ellenségre.
2021. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
15%

"en mondjuk ertekelem azt IS" "tanulas nem lenne ertekes vagy olyan dolog, amit el lehet ismerni a masikban."

Senki nem mondja, hogy nem ez valami megvetendő dolog, de baromira nem ettől lesz egy kapcsolat jó. Tudok neked olyan diplomás embert ajánlani akivel nem lehet együtt élni, aztán kenheted a hajadra az 5-ös diplomáját és szintúgy van olyan "hülye kőműves" aki heti 60-70 órát melózik, hogy a családnak bőség legyen.

Ha meg megfordítjuk az esetet és 5-ös diplomás orvoskisasszony akit ki nem lehet állni vs Ica a bolti eladó heti 70 órával 1000x inkább az utóbbi mint 1x az első.

"Diplomásként miért jöjjek össze olyannal, akinél emiatt eleve mínuszból indulok?"

Ezt meg senki nem mondta, de ez is ferdítés mert elve abból indulunk ki, hogy aki nem diplomás csak hülye lehet.


"ertekes egy noben?"

A kedvessége, az hogy nyugodt otthont tud fenntartani. Az, hogy rád mosolyog, hogy normálisan tud hozzád állni és nem nyaggat egyfolytában. Ha el lehet vele tölteni az időt, és nem a telefonját nyomja. Ha nem a másik emberbe rúg bele, hogy ő mekkora szar ember mert csak ennyije van a másik meg mekkora szar ember mert ő így meg úgy érte el. Akihez öröm hazamenni. Aki ha kell igen megfőz, de ha úgy van hagyja a párját is főzni. Aki értékeli a gesztusokat mint egy szál virág, de nem csak elvárja ezeket hanem mondjuk egy cuppanós puszit odanyom a másik arcára mint gesztust. Akit nem az érdekel, hogy XY ünnepen hogy pózolgattok ilyen olyan képen és nem az érdekel, hogy XY ünnepre mennyi pénzt költöttetek el, hanem hogy együtt töltöttétek az időt és igen nem baj ha tetszik is külsőre a másiknak, vagy épp azt mondja, hogy a páromnak akarok tetszeni ezért felvettem ezt a cipőt vagy felkötöttem a hajam miatta. Ha megkéred segít, sőt kérni sem biztos, hogy kell ha látja a problémát.

Számtalan ilyet tudnék még sorolni... és ezektől valóban értékes lesz egy nő vagy egy férfi, nem attól, hogy hány diplomája van.

2021. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
28%

31 pedig tipikus h.lye:)

Senkit nem sért, de senki nem is kíváncsi rá a másik oldalról, hogy neked hány diplomád van és hány nyelvet beszélsz. Amit biztos nehéz lehet feldolgozni, de a másik baromira nem azt várja el amit te hanem párat abból amit felsoroltam.

2021. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim ***** válasza:
100%

“A kedvessége, az hogy nyugodt otthont tud fenntartani. Az, hogy rád mosolyog, hogy normálisan tud hozzád állni és nem nyaggat egyfolytában. Ha el lehet vele tölteni az időt, és nem a telefonját nyomja. Ha nem a másik emberbe rúg bele, hogy ő mekkora szar ember mert csak ennyije van a másik meg mekkora szar ember mert ő így meg úgy érte el. Akihez öröm hazamenni. Aki ha kell igen megfőz, de ha úgy van hagyja a párját is főzni. Aki értékeli a gesztusokat mint egy szál virág, de nem csak elvárja ezeket hanem mondjuk egy cuppanós puszit odanyom a másik arcára mint gesztust. Akit nem az érdekel, hogy XY ünnepen hogy pózolgattok ilyen olyan képen és nem az érdekel, hogy XY ünnepre mennyi pénzt költöttetek el, hanem hogy együtt töltöttétek az időt és igen nem baj ha tetszik is külsőre a másiknak, vagy épp azt mondja, hogy a páromnak akarok tetszeni ezért felvettem ezt a cipőt vagy felkötöttem a hajam miatta. Ha megkéred segít, sőt kérni sem biztos, hogy kell ha látja a problémát.“



Es ezeket mind kizarja az, ha egy no diplomas, sokat utazik, jol keres, olvas es nyelveket tanul??

Aki ilyen, az csak szaralak lehet? Az biztos gonosz, velejeig romlott lehet csak, nem igaz?

Kb 20 soron at sorolsz fel olyan dolgokat, amik egy normalis ember szamara teljesen magaval ertetodoek, az hogy cuppanos puszit adsz meg mosolyogsz, nem nyaggatod a parodat....

na ezzel megint okosabbak lettunk...

2021. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
100%

“ Akit nem az érdekel, hogy XY ünnepen hogy pózolgattok ilyen olyan képen és nem az érdekel, hogy XY ünnepre mennyi pénzt költöttetek el, hanem hogy együtt töltöttétek az időt és igen nem baj ha tetszik is külsőre a másiknak, vagy épp azt mondja, hogy a páromnak akarok tetszeni ezért felvettem ezt a cipőt vagy felkötöttem a hajam miatta. ”



Mondom én, “apa kezdődik!!!!” 🤣

Ti gonosz nők, igenis adjatok magatokra, legyetek szépek és kívánatosak, hogy tetszetek a párotoknak, de várjunk csak.....


büdös k•rvák!!! Ti csak xy ünnepségeken akartok tetszelegni meg pózolni!!!!!! Micsoda felszínes rongy nők vannak!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣


na nekem mára elég is volt a gyakoriból,

Szevasztok!

2021. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy van, hogy nem a papír határozza meg az embert, de akinek van, az már nem rendelkezhet semmilyen pozitív tulajdonsággal? Ha ennyire fekete-fehérben látod a világot, akkor neked tényleg nem való olyan, aki tanult is valamit róla.
2021. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
15%

"Aki ilyen, az csak szaralak lehet? Az biztos gonosz, velejeig romlott lehet csak, nem igaz?


Kb 20 soron at sorolsz fel olyan dolgokat, amik egy normalis ember szamara teljesen magaval ertetodoek, az hogy cuppanos puszit adsz meg mosolyogsz, nem nyaggatod a parodat....


na ezzel megint okosabbak lettunk..."

A kérdés feltételre került "ertekes egy noben?" és meg is lett válaszolva.

"Es ezeket mind kizarja az, ha egy no diplomas, sokat utazik, jol keres, olvas es nyelveket tanul??"

A kérdés nem efelé irányult, hanem afelé, hogy mi értékes egy nőben és amint láttad nem említettem az 5 nyelvet.


"na nekem mára elég is volt a gyakoriból"

Jajj aranybogaram. Ha látszódna a neved, akkor még a végén kiderülne, hogy te meg 2-3 ember fröcsögsz ilyen hülyeségeket.

Más fórumon a hozzászólásod egy kalap kakit nem érne, itt csak csak azért mert a szélsőségek megtalálják egymást. A rinyáló incelek meg a rinyáló nők akiknek minden támadás.

2021. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
25%
Mindig nyomasztó egy öntelt gibbon kérdését olvasni. Több száz jelöltből mindre félreállt a dölyfös pofa. Amúgy béna férfiutánzatként, követelőző hárpiaként, falon túli vénlányként akinek már lefőtt a kávé csak még nehezebb lesz a jövőben.
2021. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
100%

#34 Olvass a sorok között, aránylag érthető, amit akar.


Ne legyenek a másik felé elvárásaid, ne szóld le, mert neked nem felel meg. (Lehetőleg soha, vagy csak nagyon ritkán).

Legyél jó kedvű és ne legyen gyakran rossz kedved.

Legyen sok szabadidőd vagy ne legyenek időrabló tevékenységeid.

Ne legyenek olyan elvárásai, mint amik egy felső középosztálybelinek természetesek.


Nekem például volt olyan párom, aki spórolt a mosogatószeren, és mindig ki volt borulva, hogy nálam a mosogatás hogyan néz ki, mert az milyen drága.

Folyamatosan vastag kenyérszeleteket vágott, mert az olcsóbb. Nem ehettem azt amit szerettem volna, mert az drága.

2021. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
16%

"Az hogy van, hogy nem a papír határozza meg az embert, de akinek van, az már nem rendelkezhet semmilyen pozitív tulajdonsággal? Ha ennyire fekete-fehérben látod a világot, akkor neked tényleg nem való olyan, aki tanult is valamit róla."


Az első mondatot ahol látod konkrétan említve, ahol ezek szerepelnek egymás mellett mint a : "akinek van, az már nem rendelkezhet semmilyen pozitív tulajdonsággal" azt nyugodtan másolhatod:) Amennyiben nem, így a szövegbe csak belemagyarázás történik:)

Stílusosan válaszolva. Ha én fekete fehérben látom a világot, akkor neked sem ártana a szöveget fekete fehérben látni, mert ami nincs ott azt nem kellene belemagyarázni. Ellenkező esetben hivatkozd be, így tudok érdemben reagálni:))))

2021. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!