Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak hogy csak nekik nehéz a társkeresés ?

Figyelt kérdés

Független nő vagyok, aki végig csinált egy egyetemet ráadásul nem büfészakot. Sokat tanultam, hogy vigyem valamire, tehát bőven van mögöttem befeketett munka. Szerencsére lett is egy normális állásom, autóm, lakásra még nem jött össze, az azért jóval nagyobb falat, de aki fiatal felnőtt manapság az úgyis tudja miről beszélek.


Jól is nézek ki, volt mindenféle kapcsolatom az évek alatt, van amire nem vagyok utólag túl büszke, de szerintem mindneki követett el hibákat az életében ilyen téren. Lényeg, hogy tanultam a hibáimból.


Viszont ami nagyon elkeserítő az a generációm férfi része manapság. Mivel személyesen aligha lehet elmenni ismerkedni, felregisztráltam társkeresőkre például a tinderre is. Korábban csak facebookon meg instan zaklattak elmebetegek, de amik itt voltak azok némelyike elmenne egy komédiába.


Hagyományos társkeresőkön a férfiak legalább fele (vagy több) sablon üznetet ír, aminek se eleje se vége. Megnézem a profilját, legalább is az első 100nál még megnéztem, aztán egy nagy nulla az egész. Sokszor ki sincs töltve. A legjobb az amikor megfenyeget, hogy megtalál, mindezt azért mert nem válaszoltam neki! Mire kéne válaszoljak őszintén ? "Szia tecesz küldesz még képet" Most komolyan!


Nagy nehezen kb 1000 levél után volt egy pasi aki kitűnt ebből a közegből. Elkezdtünk beszélgetni még a társkeresőn és kérdezgettem, hogy mivel foglalkozik, mit takar a vállakozó, mit csinál pontosan. Erre teljesen megbolondult, hogy én mit kérdezem őt "fel". Mondtam neki normális hangnemben, hogy szeretném tudni, hogy kivel is van dolgom, mielőtt átmegyünk face-re, nem akartam a nyakamba selejteket. Erre én lette a gold digger krva... Igen, egyébként tényleg érdekel, hogy mennyit keres egy férfi, mivel nekem is van normális keresetem, és nem fogom magam odaadni hajléktalannak, aki zenésznek, vagy művésznek képzeli magát még 30+ évesen és nem tud letenni egy forintot se az asztalra.


Renben, hagytam a hagyományos társkeresőket, gondoltam a tinder egy fokkal kevésébé nyomasztó, de itt is nagyon gáz pasik vannak. Volt sok matchem, külsőre rendben voltak, de vagy nem írtak, vagy jött a "szia mizu" szintű "komoly felnőtt férfi". Volt egy-kettő amelyikkel szóba elegyedtem, de rövid távon szexelni akartak egyértelműen.


Másnak mik a tapasztalatai, ti hogy oldjátok meg ebben a covidos időszakban a társkeresési dolgaitokat, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ?


27/N


2021. ápr. 8. 23:29
 41/98 anonim ***** válasza:
20%

Senki nem mondta hogy baj a diploma. A baj ott kezdődik hogy ezeket toljátok az ember arcába tinderen meg mindenhol máshol, pedig minket ez marhára nem érdekel.


Mit gondolsz miért mászkálnak a nők két tonnás terepjárókkal manapság? Pont azért amit ti is csináltok. Azt hiszitek, hogy ezektől lesztek értékesek egy férfi szemében pedig ezt mind magatoknak csináljátok és a kutya nem kíváncsi rá.

2021. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
100%

"De nekünk nem egy nyelvet tanuló, karrierista, kalandor, alkoholista nő kell."

"Senki nem is kíváncsi rá a másik oldalról, hogy neked hány diplomád van és hány nyelvet beszélsz"

El kéne dönteni, mi mellett foglalsz állást. Először támadod a diplomásokat, rosszindulatú feltételezésekkel, aztán ha védekeznek, akkor bedobod ezt, meg hogy a kőművesek mennyire jó emberek. Ki mondta, hogy nem? :D Szánalmas, amit itt leművelsz. Bárki bármit írhatna, te csak utálkozni akarsz. Szégyent hozol a normális szakmunkásokra.

2021. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
100%

"Ne legyenek a másik felé elvárásaid, ne szóld le, mert neked nem felel meg. (Lehetőleg soha, vagy csak nagyon ritkán).

Legyél jó kedvű és ne legyen gyakran rossz kedved.

Legyen sok szabadidőd vagy ne legyenek időrabló tevékenységeid.

Ne legyenek olyan elvárásai, mint amik egy felső középosztálybelinek természetesek."


Olvass a sorok között. Na ez az ami a belemagyarázó rész.

"Ne legyenek a másik felé elvárásaid, ne szóld le, mert neked nem felel meg. (Lehetőleg soha, vagy csak nagyon ritkán)"

Vagy inkább ne kezd el pesztrálni, mert neked valami akkor éppen nem felel meg mert valamit a fejedbe vettél.

"Legyél jó kedvű és ne legyen gyakran rossz kedved."

Vagy inkább ne minden apróságot vess ki a másikra, vagy ha valamiről nem ő tehet akkor legalább ne ő igya meg a levét.

"Legyen sok szabadidőd vagy ne legyenek időrabló tevékenységeid."

Azt kezd mindenki a szabadidejével amit akar.

"Ne legyenek olyan elvárásai, mint amik egy felső középosztálybelinek természetesek."

Vagy épp ne legyen leereszkedő, mint egy ilyen válasz:)

2021. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
75%

42

Amit írtál azt nem én írtam:)

2021. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
22%

42# Azt írtam hogy nem szempont, nem ez alapján kell nekünk egy nő. Ezért nem ezt kellene kirakni a profilba mint zászlóshajót ha ismerkedni szeretne.


Egyébként szakmunkás vagyok és diplomás barátnőm van. Pont azért szeretem mert nem olyan mint a többi nő. Nem önéletrajzot és az elvárások listáját rakta a profiljába tinderen tengerpsrtos képekkel, hanem egy kedves nő leírását izgalmas érdeklődési körökkel.

2021. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
22%

Az hogy van, hogy nem a papír határozza meg az embert, de akinek van, az már nem rendelkezhet semmilyen pozitív tulajdonsággal?"


Konkrétan csak félre értetted akkor a szöveget. Nem a papír megléte baj , nem az ha tanult, ha nem az emberi értékek nem a helyén vannak a fejében és egyoldalúnak gondol mindent.

2021. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
92%
Éééés ez a kérdés is eljutott a gonosz diplomás vs. erkölcsös szakmunkás p*csméregetésig.
2021. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a papír megléte baj , nem az ha tanult, ha nem az emberi értékek nem a helyén vannak a fejében és egyoldalúnak gondol mindent."

Az nem egyoldalú itt egyesektől, amiket ismeretlenül gondolnak kizárólag a diploma megléte alapján? Ne mondd, hogy nincs ilyen, mert tele vannak vele a válaszok!

2021. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
100%
De te azért felsorolod az elvárásaid és általánosítasz a férfiakra és a nőkre is. :D
2021. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
24%
47# Azt mondanám inkább, hogy az első benyomásnál ne ez legyen a szempont. Lehet róla beszélni ha mondjuk megvan a szimpátia, de ne kezdjük azzal az ismrkedést, hogy a másik végzettségéről kérdezünk egyből, illetve ezzel akarjuk párt találni magunknak.
2021. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!