Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
9%

„Egyébként mutattam páromnak a kérdésed, illetve a hozzászólásokat, és ő is azt mondta,hogy h.lye vagy. Szóval erről ennyit.”


Mert volna csak mást mondani.



„Tudod vannak még normális férfiak akik nem gondolják azt amit te.”


Tehát ha valaki másként vélekedik, akkor az nem normális.


„Ja igen, közös a kassza, de mivel én időm nagy részét itthon töltöm a szünet miatt, és csak ritkán megyek el nélküle, ezért keveset költök.”


Milyen szüneten vagy? Mert a dolgoznál, akkor azt szabadságnak neveznék. Feltételezem, hogy még tanulsz, tehát nincs fizetésed, akkor miért vered magad a közös kasszára?



„Szóval nekem ne akard azt bemesélni, hogy minden nő a párja pénzére bukik.”


Nyilván nem, de ha hirtelen elfogy a pénz, egyből nem lesz olyan vonzó, kedves és férfias az illető és hamar jön egy másik jelölt.

2011. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:

ma 10:20-nak.

Diákmunkáról még nem hallottál? Illetve a szülőtől kapott zsebpénzről? Tudod ezek létező dolgok!

2011. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
9%

Istenem, mit kell ezt így túlragozni? Ha szigorúan a gyakorlati realista oldalról nézed végig a folyamatot, akkor tényleg NINCS olyan hogy ingyen szex. Így vagy úgy, előbb vagy utóbb fizetsz érte, ha tetszik ha nem.

34 FFI

2011. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:

ma 07:59-nek.

Valamilyen szinten igazad van, de attól még, hogy kedvességből veszel mondjuk egy szál virágot a társadnak még nem lesz kr.va. Ha elmenne folyamat máshoz pénzért szexelni akkor lenne az. És a pénzt itt úgy értem, hogy akár több tíz ezerért. Nagy különbség van a kettő közt.

2011. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 A kérdező kommentje:

tegnap 10:49-es


A lényeg az hogy ha elsőre egy virágért szexel. Akkor az csak részlet fizetés (megkötése). A lényeg ami olvastam is, hogy a prosti az azonos szépségű és "szolgáltatású" nőhöz képest alul árazza magát.

Ha nem magam előtte jövök rá, csak kapitalista család rombolásnak láttam volna. De sajnos ez tény.

2011. aug. 15. 00:23
 96/116 anonim ***** válasza:
9%

Minden nő kurv@. De mi éppen ezért szeretjük őket.

"(Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )"

2011. aug. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" Kérdező!

Én TUDOM, hogy te az agyonszolizott, hidrogénszőke, plasztikázott fap*csákra buksz, mert MINDEN FÉRFIT - kivétel NÉLKÜL - csak a külső foglalkoztat. Leszarják egy nő eszét, stílusát és személyiségét, csakis a jó testre mennek, mert a szexen kívül semmi sem érdekli őket. Ergo fingnyi értéke sincs a szemükben egy olyan nőnek, aki nem egy Pamela Anderson. Gondolkodásra képtelen ösztönlények mind. És én biztos vagyok benne, hogy a kérdező is ilyen, kár tagadnia, mert én jobban tudom! Aki nem nekem ad igazat, az hazudik!


(Gyengébbek kedvéért; ez természetesen nem az én véleményem, csak ezzel próbáltam rávilágítani a kérdező hülyeségére és gyerekességére.)

2011. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 A kérdező kommentje:

Tévedsz. Még a természetes barnaságot sem szeretem fehér nőn.

Amúgy eddig szinte csak értelmiségi csajaim voltak. De mindegy a lényeg a lényeg. A saját és az én anyagi helyzetemtől függetlenül - Nem akarom megbántani őket! De a valós tények, soha nem jelentenek tabut. - mindnél olcsóban kaptam volna én is szexet örömlányoknál, mint az összes férfi ismerősöm (a legkülönbözőbb anyagi helyzetben lévők).

2011. aug. 16. 22:08
 99/116 anonim ***** válasza:
5%

"Én TUDOM, hogy te az agyonszolizott, hidrogénszőke, plasztikázott fap*csákra buksz, mert MINDEN FÉRFIT - kivétel NÉLKÜL - csak a külső foglalkoztat. Leszarják egy nő eszét, stílusát és személyiségét, csakis a jó testre mennek, mert a szexen kívül semmi sem érdekli őket."


Ez inkább fordítva igaz. Ha nem egy divatlapból előmászott álompasi szólít le titeket, akkor az illetőnek már esélye sincs. Ész, stílus, érzelem, személyiség? Mit érdekel titeket, ha van pénz. Titeket pedig csak az érdekel, hogy valaki mindig teljesítse a kívánságaitokat, mert különben kerestek valaki mást.

Érdekes, ha már nem tudtok mit mondani, mindig jön a "neked csak egy szőke, nagymellű, szilikonos, hülye p.csa kell" szöveg.

2011. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 anonim ***** válasza:
95%

ma 09:36

Illene észrevenni a válaszoló sorai között az iróniát :) Arra akart rávilágítani, hogy ugyanúgy ahogy a férfiaknál nem lehet általánosítani, úgy a nőknél sem. Ti sem mind az agyonplasztikázott buta libákra buktok, és mi sem mind a magazinok által előhívott meztelencsigákra. Engem pl. kifejezetten taszítanak ezek a "hímneműk" (lásd a tinilányok kedvencét Robert Pattinsont, akit előbb dobálnék meg tojással, mint hogy hozzáérjek).

2011. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!