Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
 81/116 anonim ***** válasza:

" "Tudják hogy nincs minden egyben."


De. Minden egyben van. Ezért nincs szükség "menzára". Én jól választottam.


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:31"


Javítok: "Tudják hogy nincs minden egyben" öröké.

2011. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te! :D Ha nincs is minden mindig egyben és nem is mindig minden tökéletes és ezt nem tudja valaki elviselni, hanem inkább máshova megy, ha valami nincs rendben, akkor annak szerintem nem is érdemes hosszútávú kapcsolatot létesíteni. Tisztelem és szeretem annyira a férjem, hogy elfogadjam a rosszabb időszakokban is és ne csaljam, és ne bántsam meg akarattal.

Gondolom, nem hiszed, nem is kell, attól még így van. Az meg a te dolgod, hogy mit gondolsz.

2011. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:

Nem szeretek hinni ilyen illúziókban. De azért jó volt olvasni.

Leginkább munkám miatt nem engedhetem meg magamnak hogy higgyek ezekben. De azért hajrá legyen így!


Nem is írom le ami pont az előzőekben írt hozzáállásodról jutott eszembe.


Egész más és nem neked címzett dolgot kívánok még ide írni.


Az a helyzet ha a férfiak nem nyújtanak kellő biztonságot és szeretett és oda figyelést sok nő a legrosszabbkor máshol keresi a vigaszt (és igaz gyakran fel sem fedezett férfi meddöség is közre játszik a számok alakulásban), és így a gyerekek 30-35% megcsalásból születik.


Egy másik dolog hogy az exe-kel a nők 70+% esetileg félre kefél. De ez sokszor nem a kapcsolat rovásra megy.

Meglepő tény ez leginkább a kapcsolat elejére és az új kapcsolatban a jó szex tanulásra van jó hatással siker esetén.

2011. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:
95%

tegnap 09:53 vagyok.

Azért tiltakozunk a mondatod ellen, mert ez nem igaz! Erre már te is rájöhettél volna. Csak annyira szűk a látóköröd, hogy azt sem látod mi van az orrod előtt!

2011. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 A kérdező kommentje:

A ribikel, kurv@kkal és pragmatikus nőkkel semmi komolyabb baj nincs.

A butákkal és naivokkal és álszentekkel annál több. Ők alkotják az általad említett normális nőket a pragmatikus nőkkel együtt.

normális nők = butákkal és/vagy naivokkal és/vagy álszentekkel és/vagy pragmatikus nők


Itt volt egy példa is hogy már nem tudatosan is megvonják a nők a szextet abban az esetben ha nincs hitel és anyagi ellen szolgáltatás. Ezt az alap nincs szex zsarolástól érdemes különkezelni.


A szűk látókörömről meg annyit hogy több házasságot mentem meg a világlátássommal és ismeretemmel mint amennyit te látni fogsz belülről.


A nyers valóság amúgy a férfiaknak nem kell. Viszont a nők jól hasznosítják az ilyen infókat.

2011. aug. 13. 00:53
 86/116 A kérdező kommentje:

normális nők = butákkal és/vagy naivokkal és/vagy álszentekkel és/vagy pragmatikus nők*


normális nők = buta és/vagy naiv és/vagy álszent és/vagy pragmatikus nők

2011. aug. 13. 00:55
 87/116 A kérdező kommentje:

Természetesen egy előbeszélgetésben a "tisztelet a kivételnek" jelző is van hogy elfér. Bár ez mellé beszélés, de van hogy csak később lehet ősszintén beszélni.


Nem lehet kibújni a bőrünkből/kultúrákból vagyis kultúrkörök szabályai alól büntetlenül.

2011. aug. 13. 01:00
 88/116 A kérdező kommentje:
Ja és 21 év felet egy ilyen őszinte felvetéssel már nem lehet ártani.
2011. aug. 13. 01:02
 89/116 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:39 vagyok

Kérdező!

Neked ez jelenti az örömöt,hogy a nőket szidod? Csak a párodat tudom sajnálni, már ha van. Bár elég intelligencia hiányos lehet az a személy, aki egy ilyen trógerrel össze áll. De ez csak egy vélemény. Egyébként mutattam páromnak a kérdésed, illetve a hozzászólásokat, és ő is azt mondta,hogy h.lye vagy. Szóval erről ennyit. Tudod vannak még normális férfiak akik nem gondolják azt amit te. Amúgy meg, ha nem tetszik a nők viselkedése, akkor legyél b.zi. Ha még nem vagy az. Aztán majd ha párszor seggbe b.sztak akkor írd le, hogy megváltozott-e a véleményed a nőkkel szemben. Az anyagi ellenszolgáltatásról pedig. Köszi, de nem vagyok se r.banc, se k.rva. Az, hogy a párommal megveszünk olyan dolgokat is amik nem feltétlenül szükségesek a mi dolgunk, ugyanis nem a te pénzedet költjük, hanem a sajátunkat. Ja igen, közös a kassza, de mivel én időm nagy részét itthon töltöm a szünet miatt, és csak ritkán megyek el nélküle, ezért keveset költök. Ha elmegyek valahova akkor is kb. 1000 ft-ot szoktam vinni, és ebből 500-at kb, haza is hozok. Szóval nekem ne akard azt bemesélni, hogy minden nő a párja pénzére bukik. Sőt amikor összejöttünk nem is tudtam hogy áll anyagilag, mert nem érdekelt. Volt már olyan párom is aki lakásotthonban nőtt fel, mégis szerettem, sőt olyan is akinek én fizettem ki a buszjegyét, hogy haza tudjon menni, egy kb, 200km-el arrébb lévő városba. És mégsem mondtam rá azt, hogy azért volt velem, mert a pénzem kellett neki. Mert ez nem igaz. Az meg megint más dolog, hogy nem kértem vissza tőle. Tudod, nem vágott a padlóhoz az a pár ezer, mert tudok spórolni, és volt félretéve. Sőt van is, pont azért, hogyha kell legyen. Mert soha nem lehet tudni, hogy épp mikor mire lesz szükség. Pl. tönkremegy a tv, laptop, hűtő,és még sorolhatnám mi minden. Amúgy meg oké, tény hogy a párom szokott adni pénzt, ha kell valamire, de nem a szex miatt, hanem mert olyan dologra kell, vagy mert épp megyek valahova, és akkor azért legyen nálam. De cserébe én megfőzők, kitakarítom a házat, kimosok. Egyszóval megcsinálom azokat a dolgokat amik egy párkapcsolatban a nő feladatai. Akkor meg mi itt a probléma? Szerintem semmi. Szóval lényegében túlságosan el vagy szállva magadtól. Lehet, hogy a lexikális tudásod nagy, de az életről halvány zöld gőzöd nincs. (Direkt írtam zöldet, mielőtt még ebbe is belekötnél)

2011. aug. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:

ma 07:08 vagyok.

A hajamról meg annyit, hogy festett vörös, két oldalt felnyírva. Ezt nem úgy kell érteni, hogy teljesen, hanem olyan széles csíkban, mint a hajnyíró mérete. Sminkelni csak nagyon ritkán szoktam, műkörmöt kifejezetten pedig kifejezetten utálom. Ja és magassarkút sem hordok.

2011. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!