Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
 71/116 anonim ***** válasza:
74%

Talán nem a te valóságodon :)

Szép estét!

2011. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 anonim ***** válasza:

Van a tizedik pont a kultúra része.


Amúgy az őskonzervatív Magyarországon nehéz elhinni, de nyugaton mát nem kötelező ez.


Tehát legfőképpen a kultúra ma még kötelező része.

2011. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:
91%

Én azért sajnálom, hogy ennyi elkeseredett, elrontott életű, másokat hibáztató ember van mostanság. Az ilyenek sajnos a legtöbb esetben egyedül is maradnak. De biztos a sok csalódás tesz, vagy mit tudom én.

Szerencsére nem mindenki ilyen.

ma 15:42 voltam.

2011. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim ***** válasza:
0%

Bennem nem keserűség, hanem bölcsesség van. ;)

A dolgokat soha nem rossz tisztán látni, ha fel tudod már dolgozni. Ezért születünk naivan, és hallunk meg legtöbben bölcsen.

És ez van, a szex a pasinak pénzbe kerül. Az azonos szintű prostinál csak éppen kicsit olcsóbban.

Ha az ember vadidegen emberek magán életébe is bele lát, látja itt még senki nem úszta ezt meg itthon. Ez a kultúra része. Tegyük hozzá hogy a nők sem örömmel és tudatosan teszik ezt.

Ha ez megváltozik alapjaiban fog megváltozni az élet.


Amin érdemes elgondolkoznia egy nőnek az az, ha nem kapja meg az árát ne az legyen a válasza hogy átverték.


Ennyi volt nekem a tanulság ebben a kérdéseben. Bár ezt magam is tapasztaltam, csak .....


Amúgy a kérdező igazságát "valamiért" a hozzászóló hölgyek is csak alátámasztották.

2011. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 anonim ***** válasza:
91%

ma 20:47

Persze, ezért választottam én is a gazdagabb udvarlóim helyett szegényebbet. :)

Kevés bölcsesség jutott neked ilyen szempontból. Azoknak már több, akik pénz nélkül is tudnak barátnőt szerezni.

2011. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim ***** válasza:
91%

Elnézést, visszavonom! Lehet, hogy bölcs vagy. Lehet, hogy csak ügyetlen. De mindegy. Mindenki a saját tapasztalataival gazdálkodik, ahogy tud.

Jó éjt! :)

2011. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:
17%

Juj! Te egy sajnos egy típus csaj vagy. (Jó én is egy típus pasi amúgy.)

Ami azért sajnos, mert a féléleted az általad megadott infók alapján előre le lehet írni, max. két váltózóssan. Bár ez csak az európai kultúrkörben baj, japánban elvárás. ;)

2011. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:
50%
Fél életem már szinte leéltem. A másik felét már tényleg nem nehéz leírni tipikusan. XD
2011. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 anonim ***** válasza:
9%

Az mindig a hátra lévő felére igaz.


"Sok nő tudja hogy így van - kurv@ kérdés Ötven évesen már szinte mind. Csak ők feltétlenül hisznek a jóindulatú hazugságban.

Amúgy meg a felnőtt nők (21+ év) pragmatikus. Tudják hogy nincs minden egyben. És meg lehet az oldani máshol is. Soknak általában (kisebb "rohamokon" kívül) elég heti egy két szex. Az ha a párja nem jó szertő máshol megoldja.


Négy dologban (talán) jó a jó indulatú hazugság.


1.) Pénisz méret.

2.) Minden nő kurv@. Kifizeted a tarifáját.

3.) A gyerekek harmadát nem az "apja" csinálja.

4.) Ha otthon nincs jó szex, mennek máshova "menzára".


Most gondolj bele, ezt a négy dolgot egy pasi nyakába öntöd meg rokkan!


Ezt a választ te írtad.


Ez a válasz 17%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:08"



"Ez a válasz 17%-ban hasznosnak tűnik." - ???



Nem gondoltam volna a tapasztaltak alapján hogy 83%-ban itt mégis kivételessen az őszinteséget választják.


Szegény mai fiatal pasik ezt hogy fogják feldolgozni?

2011. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:

"Tudják hogy nincs minden egyben."


De. Minden egyben van. Ezért nincs szükség "menzára". Én jól választottam.

2011. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!