Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 A kérdező kommentje:

Nem olvastad el, hogy ez egy visszatekintés alapján is leszűrt tanulság és csak egy éve jöttem rá, hogy tévedtem amíg úgy gondoltam ez nem igaz.


"elkezdesz normális nők között keresgélni" - hát igen, nekik magasabb a tarifájuk

2011. aug. 12. 07:53
 22/116 anonim ***** válasza:
98%

Újabb lelki beteg hímnemű. Gondolkozz még egy picit, mert az ingyen van, és rád fér ;)

Gazdag családból származó lány vagyok, és nálam SOKKAL rosszabb anyagi helyzetben lévő fiút választottam páromként. Nem kigyúrt, nem pénzes, viszont szeretem. Kezdjük ott, hogy engem kapcsolat nélkül SENKI sem "vág gerincre". Ahhoz kell, hogy szeressük egymást. És a szerelmet sem pénzért veszik. A meghallgatás, az udvariasság, és a tisztelet nem kerül semmibe, ahogy az sem, hogy akár az éjszaka közepén is felhívhatom, ha bajom van. Normális kapcsolatban a felek KÖZÖSEN vesznek mindent, mi is. Gyermeket is KÖZÖSEN vállalnak, mindkettő pénzéből. Ilyen felfogással ne csodálkozz, ha csak a k*rvák jutnak neked, hiszen csak őket érdemled meg.

2011. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 anonim ***** válasza:
14%

Most erre mit lehet írni? Igazad van. A nők alaptermészete a hazudozás és még maguknak sem ismerik be, hogy a pénz igenis nagyon fontos nekik. Ha egyszerre több jelölt is feltűnik a színen, egyből a legtehetősebb lesz a befutó. Persze érdekes módon mindig az lesz a legjóképűbb, legfigyelmesebb, legkedvesebb stb.

Mindig azon szenvednek, hogy őket mennyire elnyomják, és hogy mennyire nincs egyenjogúság. Ezzel szemben, ha férfiként akarsz kapcsolatot, akkor nagyon meg kell szenvednek érte. Még legnagyobb csajozógépek is előtte rengeteget szoptak. Elvárják, hogy mindent te perkálj ki, mert, hogy ez a férfi dolga. Sőt azt terjesztik, hogy a férfiak megalázónak tartják, ha egy csaj akar fizetni a randin, holott ez nem igaz. Mindjárt jönnek azok a hozzászólók, akik kijelentik, hogy ők nem várják el, hogy a barátjuk költsön rájuk, de gondolom akkor húzzák a szájukat, ha már az ötödik randin is csak sétálni szeretne a srác és nem akar drága helyekre menni.

2011. aug. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 anonim ***** válasza:
16%

"Amúgy az egy másik kérdés hogy újdonság képen ma egy pasinak már egyben kell hazánkban kigyúrtnak, magasnak, divatosnak, piperkőcnek, férfiasnak, nőiesnek, macsónak, kedvesnek, menőnek, gazdagnak és nagy vonalúnak lenni. Aki ebből csak egyel nem rendelkezik az a futottak még kategóriában van."


Tedd hozzá, hogy az se mindegy már, hogy mekkora p*csöd van, mert egyre jobban szaporodnak azok a kérdések, amikben lekezelően beszélnek mindenkiről, akinek nincs minimum 18 centis farka.

2011. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 A kérdező kommentje:

ma 07:52-es Te pont az anyagiak miatt választottál 9 évvel idősebb pasit, mert a e korosztályod nem tudja nyújtani azt anyagiakban amit te elvársz. Gyereknevelés költségei etc.


ma 07:54-es Hát igen a őszinteség minden nő szerint koros.


Egy félszóval nem mondtam hogy kurv@ztam. Az ellenkezőjét meg leírtam. No mindegy. Az hogy egy gazdag lány az első kapcsolatában lázadni porbál, és a anyagi ráfordításokat kevéssé akarja meglátni, ez meg egy másik ügy. Amúgy pont az ilyen gazdag lányok kerülnek a legtöbbe, mert észre sem veszik mennyit költenek rájuk mire ők igent mondanak.

Ha nem lettek volna és nem lennének olyan b@rmok mint én akik nem kurv@znak, már rég cölibátusi fogadalmat tehetnének az ilyenek. Mert a teljes kapcsolat idejére kitelne egy-egy jobb kurv@ annyi pénzből.

2011. aug. 12. 08:04
 26/116 A kérdező kommentje:
ma 08:02-es Úgy van csak sok nő sem tudja még hogy neki 18/5-ös kell. Majd idővel ....
2011. aug. 12. 08:07
 27/116 A kérdező kommentje:
Amúgy pénzel én is jóképű lettem, 1/10 szépséggel. ;)
2011. aug. 12. 08:08
 28/116 anonim ***** válasza:
1%

"az, hogy meghívsz egy nőt valamire, az nem "pénzre hajtás" a részéről, hanem egy udvariassági gesztus elfogadása. olyan, mint hogy kinyitod előtte a kocsiajtót, és előre köszönsz.

a vagyon, illetve a "pénz ígérete" meg olyan dolog, hogy komoly kapcsolatnál senki nem várhat el sztem többet, mint amit ő maga nyújtani tud. tehát ahogy régen mondták: "kopó a kopóhoz, agár az agárhoz"


Ennyi erővel a nők is meghívhatnák a férfiakat nem? Mert ha ti is akarjátok a kapcsolatot, akkor nektek is tenni kéne érte valamit nem?

Szép és jó, hogy az ember ne várjon el többet, mint amit hozzáad, de a valóságban ez nem így megy. Ha csóró vagy, akkor mehetsz a francba, mert egyből jönnek a "hát akkor hogyan fogja megteremteni a közös otthonunkat" "hogy fog így gondoskodni a gyerekről" és a többi anyagias maszlaggal és keres magának valakit, akinek több pénze van.

2011. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 A kérdező kommentje:

Érdekes éppen a ház előtt ment el egy telefonba üvöltő pasi aki azt mondta elfejetetted hogy az elmúlt hónapokban vizet nem ittál. Jó ez már csoringerség. De azért az is igaz hogy az ilyen költséget egy nő soha nem számolja vagy nyilvánosan nem vallja csak be. De általában látszólag észre sem veszi az ilyen költségeket.


Amúgy a prostik ezt jól tudják amit mondok, mert ők a piacról élnek, és kénytelenek egy picit pont alá árazni magukat a fizető vendégnél, mint az adót kategóriájú nő aki nem hivatásos.

2011. aug. 12. 08:13
 30/116 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, jogod van hülyének lenni :) Én teljesen elégedett vagyok a szerelmi életemmel, és a legkevésbé sem lehetne rám aggatni a k*rva jelzőt. Gondolj, amit akarsz, de szemellenzővel még sosem járt jól senki. Az élet nem egyértelműen fekete és fehér, nem minden pasi bunkó, szexre menő f*szkalap, ahogy nem minden nő pénzleső lotyó. Kívánom, hogy találd meg azt a nőt, aki végre beláttatja veled a butaságod!


(Az egyik válaszolónak: mi az első 6 randin csak és kizárólag sétáltunk pl. a Margitszigeten, Városligetben, Tündérhegyen etc., a legtöbb, amire költöttünk (igen, együtt) az a fagylalt. A farokméret sem számít egy KAPCSOLATBAN, főleg, mert a nők hüvelye sem egyforma. Vagyunk páran, akiknek rövidebb, így nálam 15 cm-nél nagyobb szóba sem jöhet, mert iszonyatos fájdalommal jár. Ajánlom neked is a szemellenző levételét!)

2011. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!