Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
0%

"A normálisok (pl. én) mindig viszonozzák a figyelmességet. És itt bukik az egész "minden nő csak elvárja" elmélet."


Miért bukna? Érdekes, hogy az összes nő normális, nem anyagias, nem vár el semmit a barátjától stb. Akkor vajon miért született meg ez a kérdés?

Tudom a választ: "mert te csak az ilyen nőket vonzod".

2011. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:52-es vagyok.

Nem az anyagiak miatt választottam 9 évvel idősebb párt, hanem azért mert szeretem! Tudod, nagy különbség.

2011. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Amúgy meg örülök neki, hogy van két fülem, és mégsem vagyok szatyor. Remélem érted mire gondolok.

2011. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/116 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:43

Nem, azért bukik meg, mert van normális nő, aki ilyen, nem is kevés. Mint nő, teljes mértékben elismerem, hogy vannak ribik, akik a pénzre mennek, és csak elvárnak, sőt még szégyenkezem is miattuk, mert ez alapján kerülünk mi, normálisok is abba a skatulyába. De attól még, hogy vannak hülyék, vannak normálisok is, nem szélsőségekben kell gondolkodni, mert az tévútra vezet.

2011. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 beetlejuice ***** válasza:
96%
Te egy igen tipikus pasi csoportba tartozol, még pedig abba, amelyik bunkó, műveletlen, ostoba, és úgy gondolja, hogy természetesen nem az előbb említett tulajdonságai miatt nem kell a normális nőknek, hanem mert nincs pénze, bingó, bizony, tényleg ez lehet veled a baj, és nem az, hogy egy aberrált idióta vagy, aki minden nőt fikáz. Amúgy nem írtam le semmilyen szakmai elvárásomat, csak azokat amiket elsősorban magamtól várok el, fogtechnikusnak tanulok, ami egy olyan szakma, amit ha az ember komolyan vesz, jól meg lehet belőle élni, de ezt a pénzt én keresném meg, és nem más! Saját erőmből akarok megélni, de persze ezt viszont elvárom a lelendő páromtól is, hogy is ugyanígy gondolkozzon, és ő se akarja magát eltartatni senkivel, szerintem ez így korrekt, Senki se függjön anyagilag a másiktól. És most még mivel tanulok, nincs pénzem, de mint írtam, egy szép olaj festménnyel, vagy grafikával tudok neki kedveskedni, és annyi zsebpénzt meg össze is tudok szedni, hogy én is meghívhassam mondjuk egy fagyira, ilyesmik. De amikor pl. strandra megyünk is fizetem a belépőm árát, kaját meg otthonról hozunk, szóval nem hiszem, hogy az anyagiak nagy szerepet játszanának a kapcsolatunkban.
2011. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 anonim ***** válasza:
0%

„Szóval én tudom, hogy számomra milyen az ideális férfi.

Amúgy meg a párom 9 évvel idősebb, szóval tényleg tudok gondolkodni, és nem a mai kis tini p.csök tetszenek. Hanem az igazi férfiak akikre lehet számítani.

Meg persze mindent meg lehet beszélni. Akár gyerek téma, akár szexuális.”


A másik nagy probléma. A férfi legyen gazdag és idősebb, mert állításotok szerint biztonságot sugároz. Miért lehet valakire jobban számítani és megbeszélni vele mindent, csak mert idősebb? Persze könnyebb belemászni a készbe, mint megdolgozni érte. Attól még, hogy nő vagy, nem jelenti azt, hogy automatikusan érettebb vagy, hiába hiszed ezt. Ami még talán az anyagiasságnál is felháborítóbb, hogy egy csaj a tőle fiatalabb, de még a vele egykorú faszikat is lenézi, gyerekes idiótának tekinti. Ő persze tökéletes, felelősségteljes csak azért, mert nőnek született.



„Egyébként meg az, hogy fizeted-e valakinek a randin az italt az már csak rajtad múlik. Ha megfelelő neveltetést kaptál, amit egyébként kétlek akkor fizeted.”


Ha egyenrangúnak tekintitek magatokat a férfiakkal, akkor mégis miért nem tudod kifizetni a sajátodat? Elvégre te is akarod a dolgot, hiszen eleve azért mentél el a randira. Miért akarsz pusztán a nemiséged miatt előnyöket élvezni? Persze nem az ital a lényeg, hanem a randi egyéb költségei.

Hol van az megírva, hogy a nőnek egy fillért sem kell áldoznia a randevúkon? Ha pedig a férfi ezt szóvá teszi, akkor ő lesz a sóher állat, akire nem lehet számítani.

2011. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 anonim ***** válasza:
13%

Közös kassza? Na ezt sosem teszem. Szabad akarat. Ha épp hülyeségekre akarok költeni akkor azt teszem, főleg ha az csak más szerint hülyeség. Mikor vegyem meg amit szeretnék, a következő életemben? Na persze.

34 FFI

2011. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:25

Semmi gond, úgy élsz, ahogyan akarsz, de ezzel a felfogással alkalmatlan vagy hosszútávú párkapcsolatra. Egy idő után, ha a felek együtt élnek, a közös kassza a legjobb megoldás, így nincs "te pénzed, én pénzem", hanem csak közös pénz. Az én párom arra költ a közösből, amire akar, de előtte kommunikáljon velem, ahogyan fordított helyzetben én is ezt teszem. De az is megoldás, hogy a keresett pénz csak fele megy közösbe, a maradékot pedig arra költi az ember, amire akarja. De közös élethez közös pénzre van szükség, mert csak viszályt szül.

2011. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/116 anonim ***** válasza:
0%

Én még nem láttam olyat hogy a közös pénzből szabadon lehetett volna költeni. Nem azt mondom hogy éhen kell halni, de a fizetésem elköltéséhez ne kelljen már engedélyt kérnem, ne adj isten vitában indokolnom miért is akarom azt amit akarok.

34 FFI

2011. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 anonim ***** válasza:
Közös kasszában a másik ember pénzéből is költ az ember (ha mondjuk nagyobb összegű tárgyat szeretne), ezért jó közösen megbeszélni. Nálunk ez csak ennyi: meg szeretném venni ezt és ezt, szerinted jó ötlet (pl. plazma tv-nél)? Ha nem kerül veszélybe miatta a megélhetés, illetve kisebb dolgoknál természetes, hogy támogatja az ember a párját, de együttélés esetén nagyobb dolgokat jobb megbeszélni, már csak a békesség kedvéért is. Miért ne vehetné meg a szeretett ember azt, amit szeretne? Nem egymás szülei vagyunk, hogy megtiltsunk bármit is, egyszerűen jó átbeszélni.
2011. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!