Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 A kérdező kommentje:

ma 08:11-es Nyugi "tarifája" van a nőknek. És az csak félre vezető volt, amikor nekem lány fizettet.

Mert én éppen sokáig meg voltam vezetve naivan. De ha visszanézek a mérleg tényleg úgy áll, hogy a kurv@ olcsóbb lett volna.

2011. aug. 12. 08:17
 32/116 anonim ***** válasza:
2%

Nem szeretnék állást foglalni egyik oldal mellett sem, már csak korom okán sem, de 34 évesen annyit állíthatok hogy amiről a nők prédikálnak és amit tesznek, az az esetek nagy részében köszönő viszonyban sincs egymással.

34 FFI

2011. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/116 A kérdező kommentje:
ma 08:15-ös Majd pár év után a párod azt kamatostul fizeti vissza anyagiakban. A 18/5-ös nem azért kell neked mert a pinádba tökéletesen illő. Amúgy is nem kell tövig nyomni. ;)
2011. aug. 12. 08:20
 34/116 anonim ***** válasza:
96%
Kötve hiszem, mert kettőnk közül én fogok keresni/keresek jobban. Nálunk minden közös. Közösen fizetünk mindent, felesben. Ez így normális. Amúgy a 18/5-ről annyit, hogy mint említettem, nekem pici a hüvelyem. Még ha nem is nyomná tövig, akkor is túl vastag. Nekem a kisebb lett teremtve, és nem én vagyok az egyetlen. A páromé 15, és még így is kicsit túl nagy.
2011. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 A kérdező kommentje:

Az úgy van hogy ha negyed annyit keres mint e is akkor is ő a te kívánságaid és költséged olyan szinten fogja a saját pénzéből is finanszírózni, hogy tök mindegy hogy ő éppen kipótolja-e a tarifáddal vagy önállóan az ö pénze a te tarifád teszi ki a pénzköltésed. Azért van egy kivétel. Amikor neked csökken a pénzed az neki kell pótolnia. Ezért nem szeretik az ilyen nőket a pasik. Nem azért mert többet keres.


A nők pár ezreléke ismeri csak el hogy így van. Bár ők rólatok is lerántják a leplet.


Amúgy meg a 18/5-ről majd amikor harminc körül lesztek beszélgessünk újra! ;)

2011. aug. 12. 08:40
 36/116 napietus ***** válasza:
100%

szerinted nem jogos elvárás, hogy egy pasi ne legyen csóróbb nálam? én elég olyan pasival találkoztam, aki nem engem akart, hanem apám vagyonába bekerülni. akkor most írjam én is azt, hogy "minden pasi a pénzre hajt?" nalátod...


18/5-ről: 29 vagyok. ez egy f*szság, lehet, hogy valaki a szeretőjét ez alapján választja, de hogy a férjét, élete párját nem, erre a nyakam tenném.

2011. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted a lényeget. Egy párkapcsolatban KÖZÖS kasszán vagyunk. Mindenki annyit vesz ki belőle, amennyire szüksége van pl. a számlák befizetésére, élelmiszerre stb. Ezen kívül megbeszéljük a másikkal, hogy az alapvető költségeken kívül még mire szeretnénk költeni. És eddig mindig ő költött többet pluszban, pedig a nőkre szokták mondani, hogy pénzpazarlók. Te úgy állítod be, mintha minden nő ilyen pénzpazarló ribi lenne. Pedig közel sem jársz az igazsághoz. Mindenki magából indul ki, én is. Ezért nem tudom megérteni az olyan nőket, akik anyagiasak. Nekem nem ettől függ a boldogságom. Ameddig nem vagy hajlandó kinyitni a szemed, addig minden vita meddő.
2011. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 anonim ***** válasza:
0%

„Az egyik válaszolónak: mi az első 6 randin csak és kizárólag sétáltunk pl. a Margitszigeten, Városligetben, Tündérhegyen etc., a legtöbb, amire költöttünk (igen, együtt) az a fagylalt. A farokméret sem számít egy KAPCSOLATBAN, főleg, mert a nők hüvelye sem egyforma. Vagyunk páran, akiknek rövidebb, így nálam 15 cm-nél nagyobb szóba sem jöhet, mert iszonyatos fájdalommal jár. Ajánlom neked is a szemellenző levételét!”


Sejtettem, hogy hamarosan lesz egy ilyen válasz. Azt írtam, hogy az első hat randin, ha csak sétálnak, akkor már húzni fogják a szájukat a nők. Erre mit ad isten, jön egy hozzászólás, ahol az első pár randin csak sétáltak. Gondolom, ha azt írtam volna, hogy közösen nézzetek filmet otthon, akkor azt írtad volna. Ráadásul még 18 centis farok sem kell neki. Tisztában vagyok, hogy nem egyforma a női hüvely, de akkor se akarja már nekem senki beadni, hogy sokan csak min. 20 centis fasztól tudnak elélvezni. Nincs rajtam szemellenző, nyitott szemmel járok a világban, azért látom, amit látok.

2011. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 anonim ***** válasza:
25%

"szerinted nem jogos elvárás, hogy egy pasi ne legyen csóróbb nálam? én elég olyan pasival találkoztam, aki nem engem akart, hanem apám vagyonába bekerülni. akkor most írjam én is azt, hogy "minden pasi a pénzre hajt?" nalátod..."


Miért lenne jogos? Ha valaki csóróbb nálad, akkor már szóba sem jöhet, mint potenciális partner, mert biztos, csak a családi vagyonra pályázik? Most akkor kinek is számít a pénz. Természetesen rengeteg hímringyó ribancf*sz van, aki arra vár, hogy eltartsák, de ez a viselkedés inkább a nőkre jellemző.

2011. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes példa hogy a pasik túlnyomó többsége nagyon utálja a műkörmöt, hát volt egy nő is aki ezért meggondolta volna magát?"


Jó nem műköröm volt a téma, hanem körömfestés. A barátom nem szereti, de én régebben festettem. Aztán, mivel neki akarok tetszeni, abbahagytam.


Másrészről meg, ha nem akarod elfogadni a válaszainkat és csak a magad igazát hajtogatod, minek tetted fel a kérdést? Az én barátom nem gazdag, sőt a családja sem az. Nálunk mindig az fizet, akinek éppen van pénze. Vagy együtt. Volt, hogy én segítettem neki, mert éppen olyan volt a helyzet. De nem hagytam el, mert épp nem volt pénze és nem tudta nekem kifizetni a fodrászt, a manikűröst a havi 15 ruhát/cipőt/nyaralást, nem vitt el naponta étterembe (egyébként nem szoktam ilyen helyekre járni - max. fodrász nagyon néha - meg ruhát stb. vetetni), hanem inkább segíteni igyekeztem.


23/l

2011. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!