Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:48


Azért írtam le, hogy lásd, a nők nem egyformák, hiszen te egy kalap alá vetted őket. Ahogyan nem egyforma a női hüvely, annyira nem egyforma az, hogy hogyan viselkedik egy párkapcsolatban. Mi pl. azért mentünk sétálni az első pár randin, mert mindketten szeretünk kirándulni, pénzügyileg is megéri, meleg is volt, hát ki kell használni. Más meg elvárja az 5 fogásos vacsorát. NEM VAGYUNK EGYFORMÁK :)

2011. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 anonim ***** válasza:
14%

Sok nő tudja hogy így van - kurv@ kérdés Ötven évesen már szinte mind. Csak ők feltétlenül hisznek a jóindulatú hazugságban.

Amúgy meg a felnőtt nők (21+ év) pragmatikus. Tudják hogy nincs minden egyben. És meg lehet az oldani máshol is. Soknak általában (kisebb "rohamokon" kívül) elég heti egy két szex. Az ha a párja nem jó szertő máshol megoldja.


Négy dologban (talán) jó a jó indulatú hazugság.


1.) Pénisz méret.

2.) Minden nő kurv@. Kifizeted a tarifáját.

3.) A gyerekek harmadát nem az "apja" csinálja.

4.) Ha otthon nincs jó szex, mennek máshova "menzára".


Most gondolj bele, ezt a négy dolgot egy pasi nyakába öntöd meg rokkan!

2011. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/116 beetlejuice ***** válasza:
96%
Na megint egy kisebbségi komplexusban szenvedő aberrált barom kérdését olvashatjuk. Azért mert TE csak az ilyen nőknek kellesz, mert ki másnak is kellenél, ha egyszer egy szarrágó idióta vagy, az nem azt jelenti, hogy minden nő ilyen. Ha milliárdos lennél, akkor se kellenél, mert egy címeres ökör vagy, aki az agyát elásta a föld alá, vagy esetleg kivették, vagy mi lett szegénnyel? Az hogy néha kedveskedsz a szerelmednek azzal, hogy meghívod egy fagyira, vagy akármi apró kedves gesztus, az még nem azt jelenti, hogy az a nő a pénzre hajt. Ha elfogad egy csokit tőled, vagy vmi, akkor már k*rva? Nem tudom hol élsz te, ez csak az udvarlás része, és egy tábla csoki nem hiszem hogy bárkit is anyagi csődbe dönt, ez csak egy jelképes figyelmesség, amit a nő is viszonozhat. Én ugyan még nem dolgozom, és nekem nincs pénzem, de művészetibe jártam, így meglephetem a páromat egy szép grafikával, vagy festménnyel, ilyesmik. Persze hosszútávon már fontosabbak az anyagiak, amikor az ember közös házat, családot tervez, mert ezekhez sajnos pénz kell, de nem akarok a jövőben senkire se támaszkodni, magamnak akarom először megteremteni az anyagi biztonságot, és nem mástól függeni, de az otthont közösen kell megteremteni, mindkét félnek azonosan kell beleáldoznia, és közösen kell fenntartani is.
2011. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 A kérdező kommentje:

Miért nem fogadom el a válaszokat. "Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@?" Mert nem válaszoltok. Ennyi.


"Persze hosszútávon már fontosabbak az anyagiak, amikor az ember közös házat, családot tervez, mert ezekhez sajnos pénz kell, de nem akarok a jövőben senkire se támaszkodni, magamnak akarom először megteremteni az anyagi biztonságot, és nem mástól függeni, de az otthont közösen kell megteremteni, mindkét félnek azonosan kell beleáldoznia, és közösen kell fenntartani is."


Nem akarsz függeni de egy olyan szakmát ás igény listán írtál le hogy te is majd megkéred az árad.


Igen a barátnő és felség az olyan kurv@ ahol van hitel és kamat. Ez egy különbség.

2011. aug. 12. 09:16
 45/116 A kérdező kommentje:

"TE csak az ilyen nőknek kellesz"


Ilyen tehát nem pénisze van hanem pinája. Igen nekem a péniszes nők nem kellenek. Bár lehet hogy ők is ilyenek, azt nem tudom.

Jól lehülyéz egy éretlen és tapasztalatlan. LOL Ez már nem is nekem sértés.

2011. aug. 12. 09:18
 46/116 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, reménytelen vagy :) Nézd a jobb oldalát, remekül lehet röhögni rajtad, én is azt teszem. Mindig feldobja a napomat a hülyeség :D Felesleges veled beszélni, mert csak hajtod a magadét, és nem vagy hajlandó beismerni, hogy a világ nem fekete és fehér, az emberek pedig nem egyformák :)
2011. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 anonim ***** válasza:
4%

„Ha milliárdos lennél, akkor se kellenél”


Persze, hogy nem.



„Az hogy néha kedveskedsz a szerelmednek azzal, hogy meghívod egy fagyira, vagy akármi apró kedves gesztus, az még nem azt jelenti, hogy az a nő a pénzre hajt. Ha elfogad egy csokit tőled, vagy vmi, akkor már k*rva? „


Nem a fagyiról volt szó, de a legtöbben sokkal többet várnak el.



„Nem tudom hol élsz te, ez csak az udvarlás része, és egy tábla csoki nem hiszem hogy bárkit is anyagi csődbe dönt, ez csak egy jelképes figyelmesség, amit a nő is viszonozhat.”


És a nő mégis mivel viszonozza ez a jelképes figyelmességet? Komolyan kérdezem, mert szeretném tudni. Ha a nők nem költenek semmit a pasijukra, akkor mégis mivel tudják viszonozni.

2011. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem mindenkin van két lába és két keze. De elméletileg még neki kis az lett volna.


ma 09:08 - 100%

2011. aug. 12. 09:21
 49/116 A kérdező kommentje:

"Nem a fagyiról volt szó, de a legtöbben sokkal többet várnak el."


Mind többet vár el. Ez csak elbagatellizálás. Nem mellesleg a nőknél tényleg van hitel.

2011. aug. 12. 09:23
 50/116 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:21

Meglepem általam sütött sütivel, hobbijához kapcsolódó dolgokkal, szexi ruhákkal stb. Ezernyi módon tudja a nő viszonozni a csokit és a csokor virágot. A normálisok (pl. én) mindig viszonozzák a figyelmességet. És itt bukik az egész "minden nő csak elvárja" elmélet.

2011. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!