Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 A kérdező kommentje:

Majd felnőtök!


Amúgy senkit nem akarok megbántani a nő az 21+ év.


Előtte ott a papa és a Barbi és szép álmok. ;)


Mellesleg százszor leírtam hogy évtizedes múltam van olyan, ahol eszembe sem jutott ez az ősi és cáfolhatatlan igazság. Bár mint ilyen ezzel nincs is baj. Csak azzal hogy elhazudni próbálja valaki. Még azzal sincs baj hogy nem hirdetik ki a nők. Csak tagadni nem kell!

2011. aug. 18. 23:25
 112/116 anonim ***** válasza:
95%

ma 23:25

De miért kell azt hazudnom, hogy a szegényebbet a pénzéért választottam a gazdagabb helyett? XDDDD Akkor már a gazdagabbal jobban jártam volna anyagilag, nem?

2011. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 anonim ***** válasza:

Vannak pénzéhes ribancok, de egy pillanatig is belegondoltál már abba, hogy más embernek esetleg nem minden gondolata szól a pénzről?


A pénzéhes érdekribiket lehet szűrni, pl ha van pénzed akkor sem villantasz apuci mercijével, vagy nem jársz feltűnően drága cuccokban. Ettől lehet stílusod és akit így is érdekelsz az már ígéretes kapcsolat lehet. Nem kell hozzászoktatni a nőt ahhoz, hogy nyitott pénztárca vagy, nehogy elszemtelenedjen. A jóba mindenki szeret "beleülni", de megdolgozni érte...

2011. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 anonim ***** válasza:
100%

Miféle hozzáállás már ez, hogy azt nézed, mennyit kell fizetned egy nőért? meg hogy olcsóbban kijönnél egy örömlánnyal... Könyörgöm! Egy éjjeli pillangónak lehet, hogy kevesebbet kell fizetned- egy alkalomra. De ha van barátnőd, az amellett, hogy akár napi több szexet is nyújtani tud, ad még mellé:

-szeretetet

-törődést

-megértést

-figyelmet

-aggódást

-segítséget, támogatást, legyen szó bármiről is

-felejthetetlen, boldog pillanatokat

és még sorolhatnám. Ugyanezt megkapod egy utcanőtől is? Mellesleg, genetikailag belénk van kódolva, hogy vonzóbbnak tartsuk azokat, akik biztos megélhetést nyújtanak. Pl ősember: az előbb talált magának feleséget, aki fiatal és erős volt, el tudta látni élelemmel a családját és a gyerekeket, mint az, amelyik háromnaponta evett néhány bogyócskát. Hiába, hogy már nem barlangban élünk, az ösztön, hogy a gyermekeinknek a legjobbat tudjuk nyújtani, természetesen bennünk van még, hiánytalanul. Ugyanúgy, ahogy bennetek, férfiakban is bennetek van, hogy fiatal és szép nőt találjatok vonzónak, mert anno a fiatal és szép nő azt jelentette, egészséges, és sikeresen tudja ellátni az életadás és utódnevelés cseppet sem egyszerű feladatait.

És az egyáltalán nem igaz, hogy ha nem fizetsz, szexmegvonás lesz belőle. Vagy én nem tudom. Néhányaknál biztosan. De mivel csak a magam nevében beszélhetek, kijelentem: ÉN sosem büntetném a férfit szexmegvonással, semmilyen bűnéért, és pláne nem tetőzném ezzel azt a rossz érzést számára, hogy pl kirúgták a munkahelyéről, és most inkább spórolós fázisba lépett.

Lehetsz te baromira nagy filozófus meg tudós, meg anyámkínja, de akkor igazán tudhatnád már azt is, hogy az emberek különböznek. Cigányok között is van tisztességes, és fehér magyar között is van tolvaj. Nőben is van megvetnivaló ruvnya, pasiban is van olyan, aki mellett érdemes egy életet eltölteni. Négernek is lehet kicsi farka, kínainak is lehet orbitális.

2011. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán rossz oldalról közelíted meg a dolgot.

Én igenis azt mondom, hogy nem akarom szegénységben leélni az életemet, és mivel szeretnék majd gyerekeket, szeretném, hogy mindent megadhassak nekik. Tanulok, mindent megteszek, hogy sikeres lehessek az életben - ergo a páromtól is elvárom, hogy lássam benne azt, hogy ha nem is most, de majd a jövőben jó körülményeket teremthetünk magunknak (és itt a lényeg - többes szám első személy). Nem várom el, hogy ruhákat/ékszereket/stb. cuccokat vegyen nekem, rosszul is érezném magam tőle, de, még ha most rossz körülmények között is él a srác, lássam azt rajta, hogy ki akar ebből törni, nem törődik bele, hogy így fogja leélni az életét.

Ahhoz, hogy én bárkivel is ágyba bújjak viszont érzelem is kell, szóval nem az számít, hogy mennyi pénzed van - az számít, hogy szeressem a másikat, és hosszú távra tervezzek vele. Én pedig olyan emberrel tervezek hosszú távra, akivel talán majd egyszer a távoli jövőben juthatunk is valamire, nem azt látom magam előtt, hogy én fogom eltartani/nem jutunk majd egyről a kettőre.

Nem tartom magam pénzéhes p.csának, bár szerintem a pasik ezt már abba a kategóriába sorolják. Akkor viszont ezvaaan.

2011. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 anonim ***** válasza:
tiltakozik?
2012. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!