Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
 61/116 anonim ***** válasza:

S ha azt mondja nem? Akkor is megveszed? Vagy kezdődik a vita adott esetben pl a TV-ről?

34 FFI

2011. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kikérem a véleményét, hogy miért gondolja ezt, meghallgatom, és vagy elfogadom (pl. jobb lenne később venni, mert akkor jönnek az akciók), vagy pedig meggyőzőm. Normális kommunikáció mellett ezzel nincs gond.
2011. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tiltakozok. Viszont az tény, hogy több gazdag, nem is csúnya udvarlómat utasítottam vissza egy szegényebb miatt, akibe beleszerettem. Ő soha nem is volt gazdag, sőt még nem is valami kigyúrt, filmsztár alkat, de mindig is akadt barátnője előttem is, méghozzá nem is akármilyenek.


Te meg valószínűleg egyszerűen egy szerencsétlen, elfuserált alak vagy, aki csak venni tud magának nőt, ha van rá pénze.

Mint a fenti ábra is mutatja, vannak olyan pasik, akiknek ez sikerül pénz nélkül is.

Kinek mi jut. :)

2011. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/116 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:43

Akkor bemutatkoznánk különleges látványosságként: A férjem és én vagyunk azok, akik szabadon költünk a közös pénzből. Persze ésszerűen. Soha nem költekezett még egyikünk sem túl és vita sem volt belőle soha. Ha pedig valamelyikünk valamit nagyon szeretne és futja rá, akkor a másikunk még soha nem szállt még vitába olyan alapon, hogy ez hülyeség. Meg semmilyen alapon.

Csak érdekességképp mondom, hogy van ilyen is. Aztán mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.

2011. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 napietus ***** válasza:
100%
mi is közös kasszán vagyunk, de soha nem vitatkoztunk pénzen. mindketten tudunk a pénzzel ésszerűen bánni.
2011. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 A kérdező kommentje:

beetlejuice (ma 10:02) amúgy jellemző hogy pont az ellenkezője lesz az ember annak ami, ha mond egyetlen egy fájótényt is. Ez a megsemmisítő taktika.


Kedves, megértő, művelt és okos vagyok. (SAJNOS)

Kedves (elolvadtak/elolvadnak tőlem), megértő (ezt hallgattam több mint egy évtizeden át), művelt (több száz könyv) és okos (134 IQ).


"nem kell a normális nőknek, hanem mert nincs pénze" - Kellek, mert van részletfizetés. Viszont érdekes módon azóta miatta nincs pénzem, már csak feleségül akarnak hozzám jönni a lányok/nők (érts 17-35-ig). És x pasi után már pont nálam mondják, hogy igaz eddig kötöttség nélküli kapcsolatot keresek, de valahogy pont hozzám már feleséül akarnak jönni.


"aberrált idióta vagy, aki minden nőt fikáz" Minden pasi szexéhes/szexmániás, és ennek árát minden nő megkéri. Ez nem fikázás. Ez társadalmi szabály. A pasi szexéhessége még néha nem igaz, bár ott is inkább elfojtott. Az ár viszont mindig ki van szabva. Ha nem fizeti meg a pasi, akkor jön az átvert duma.


ma 10:10-as A nők 30-35 éves korig érettségben (a családalapítás és hasonlók terén) tényleg rendelkezik egy értéségbeli előnyel. Majd rá jössz a te érdeked, hogy meg legyen az a +5-9 év. Bár nem szabad elfeledni, hogy sokszor a tarifát is csak egy idősebb tudja állni.


Kedves gazdag ismerőseim, ahol nincsenek anyagi gondok. Náluk az alakult ki hogy a pasi nem költ a nőre, mert mind kettőjüknek a fizetése mindenre elég. Viszont a pasi ahogy az összes szabad (jövedelmi) pénzét a gyűjtő hobbijára áldozta és a nőre egy forintot sem. A világ legkedvesebb nője azonnali szex megvonással reagált. Amúgy még a nő is keres többet. Bár a gyerekre az apa költ többet már jó ideje a horribilis örökségeiből.


ma 15:42-es A papucs az tényleg elvárás sok nőnél. És a nettó tarifafizetés itt tényleg jobban biztosított.

2011. aug. 12. 19:32
 67/116 A kérdező kommentje:

Meg van a válasz:


1.) Naivitás.

2.) Önhazugság és önámítás.

3.) Álszentség.

5.) Jóindulatú "füllentés".

6.) Önismeret hiánya.

7.) Műveletlenség.

8.) Éretlenség.

9.) Ritkán gonoszság. (Bosszú.)

2011. aug. 12. 19:34
 68/116 A kérdező kommentje:

"Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )"


"Meg van a válasz:


1.) Naivitás.

2.) Önhazugság és önámítás.

3.) Álszentség.

5.) Jóindulatú "füllentés".

6.) Önismeret hiánya.

7.) Műveletlenség.

8.) Éretlenség.

9.) Ritkán gonoszság. (Bosszú.)"


Fiúk/férfiak van pont ami kimaradt?

2011. aug. 12. 19:36
 69/116 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük az elméleted, remélem most jobb, hogy leírhattad. Azért én (mi) továbbra is kitartok (kitartunk) a véleményünk mellet... hidd azt, ami neked jobban esik.
2011. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 A kérdező kommentje:
Az a vélemény egy valóságon nem alapuló hit. (SAJNOS)
2011. aug. 12. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!