Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az normális, hogy egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy egy esküvőre már a meghívóban le van írva, hogy borítékot vigyünk, illetve a piát magunknak kell vinni?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok jártas az esküvőkben, azt tudtam, hogy szoktak pénzt adni - nyilván adtam volna magamtól - de a meghívóban kéregetni csak szerintem pofátlanság?


Illetve, hogy aki nem szereti a sört és a pálinkát, az vigyen magának, mert más nem lesz. Ilyenről még szimpla házibulin se nagyon hallottam, nemhogy esküvőn.

Az adakozást elvárják, és még a piát is magamnak vegyem.


Velem van a baj, vagy ez azért tényleg pofátlanság?



2021. júl. 14. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon komolyat akartál mondani, én értem, látom de akkor ha az orrod alá finganak, légy ilyen kis ...nem is tudom minek nevezzelek, hisz hozzállás kérdése, legalább már nem fáj az illető hasa, hiába nem illik ez vagy az...
2021. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
35%
51: ha ez az 50-esre válasz... most komolyan szerinted egy szinten van az, hogy valaki azért raplizik mert nincsen a kicsi szája ízecskéje szerinti alkohol az esküvőn (és nem képes meglenni pia nélkül ezek szerint, annyira alkesz), meg az aki, hagyja az orra alá fingjanak és még meg is köszöni? A kettő azért baromi messze van egymástól.
2021. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
68%

De hát hozzáállás kérdése, te mondtad. Lehet így is mindent nézni, meg úgy is.

És bárki, aki mondjuk bort ínna, ahogy valaki fentebb írta, már rögtön alkesz.

Értem, jó rendben, igazából én vagyok a hülye hogy még veled állok le, mert vannak erős gondok.

2021. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
23%
Az, hogy azt inna, a saját ízlése. Ha emiatt hisztizik, mint egy óvodás, meg fikázza az esküvőt, az már gáz. És ha nem tudja a bor nélkül élvezni az esküvőt, az elég erősen alkesz jeleket mutat.
2021. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon mélyen vagy már 51...
2021. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
55%

Jól van csillagom, ügyes vagy, tudod mit, igazad van menjél szépen vissza az ágyikódba, mert szundiidő van.

Teljesne nem érted mi a probléma, csak itt vered magad az alkeszozással, semmi érv nincs már benned, csak hogy mindenki elégedetlenkedik meg biztos alkesz.

Egy esemény körüli illemi dologról sem tudsz vitázni, csak a szád habzik.

Tudod mit, menjél, igazad van, igen, legyél okos ügyes, megtapsolhatod magad, meg köpjél fel, álljál alá, megérdemled, ezt itt lezártam, mert értelmi problémásokkal nem szabad, nem...nem...

2021. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
30%
Te személyeskedsz (vagy hát próbálsz), de nekem habzik a szám? Oké. :)
2021. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
34%

Miért, szerinted az nem mutat alkoholista jeleket, aki egy eseményt nem tud egy bizonyos pia nélkül élvezni? És emiatt hisztériázik illemre hivatkozva? Ez az a típusú gondolkodás, aki szerint alkoholista csak az lehet, aki részegen tör-zúz meg véresre veri a gyerekét meg a feleségét.


Nem gondolom, hogy 10fajta szeszt, ha nem biztosít a pár, akkor már türhő lenne. És sztem az ilyen esetben korrekt megoldás, hogy szóltak, hogy alkoholból ezt meg ezt tudunk biztosítani. Ha nagyon kell neked az a bizonyos másik fajta pia, hozz.

2021. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
77%
A picsogók azért vágják ugye, hogy a lagzi az nem étterem, még ha étterem helyiségben is tartják? Az egy rendezvény, ahol akár több száz embert is ki kell szolgálni viszonylag rövid idő alatt. Nincs arra se hely se idő, hogy mindenkinél egyesével eleget tegyenek a személyes kívánságoknak. Azért az már a pofátlanság netovábbja, hogy valaki nekiáll verni az asztalt, hogy miért nincs egy x-edik féle dolog is, mert neki pont az kellene. Valakinek nem jó a sör, bor kell. Oké, de akkor ennyi erővel a másik is mondhatja, hogy ő meg nem szereti a húslevest kakasból, neki csirkéből főzzék. A harmadiknak meg nem jó a kaszinó tojás, miért nem sonkatekercs van. A negyedik nem a linzert szereti, hanem a képviselő fánkot. El lehet indulni ezen a lejtőn, csak nem érdemes.
2021. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 FoxtrotLidérc ***** válasza:
57%
Trógerség, tudom - lepontozni ér. De kajak megcsinálnám, hogy vinnék egy klasszikus borítékot, amit szépen lepecsételnék viasszal, és ha kinyitják, kisrugóra ragasztva kiugrana egy papír trollface, meg egy fityisz. Plusz vinnék egy üveg drága Ararátot, és mindenki szeme láttára megiszogatnám. Egymagam. 😆😆😆😆
2021. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!