Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő terhesen, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő terhesen, vagy inkább várnátok vele 1-2 évet?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, a vőlegényemmel beszéltünk arról is, hogy esetleg szűkebb körben, kb 55-60 fővel megtartanánk most, még nyáron az esküvőnket, egy vacsorával. És jövő nyáron, ha már megszületett a baba, lenne egy rendes, nagyszabású buli, mindenkivel.


Anyukám azt mondja, hogy nem kell rohanni, 22 évesen nem kötelező házasodni, de őszintén, mire várjunk? Meg hogy kétszer felesleges megszervezni... Viszont itt csak egy vacsora lenne most, nagy szervezést nem igényelne. Beszéltünk a hellyel, ahol tartanánk, ők biztosítanak ételt, italt, dekort. Őszre nem halasztanám, mert akkor nekem még lesznek óráim az egyetemen, meg nem is tudom, hogy a terhességem vége felé mennyire lesz kedvem 12 centis tűsarkúban parádézni, hogy leszek majd stb.

Csak ugye kérdés itt, hogy kik tartoznak a szűkebb körbe, lesz-e sértődés, mert valakit nem hívunk...


2023. máj. 31. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
87%

55-60

az egy szűkebb kör? :D


5-6 az inkább szűkebb kör

2023. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
60%

Különben adom anyukád szavait.

22 évesen még igazából nem is éltél,de egy egyből már terhes vagy és házasság.

Sok sikert kívánok.

2023. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 A kérdező kommentje:

Igen, az eredeti esküvőnk létszámához képest az 55 fő bőven szűkebb. De ebben benne vannak a legközelebbi barátok is mindkét részről, valamint a szűk család a pároméknál és nálam. Nem mindenhol csak a szülők vannak. :)


Miét lennék éretlen? Mert szeretem a szép lábbeliket?

Csupán arra céloztam, hogy valószínűleg a terhességem vége felé nem fog hiányozni egy ilyen program. Szerintem te keress segítséget, ha egy mondat ilyen indulatokat vált ki belőled.

2023. máj. 31. 09:40
 4/110 A kérdező kommentje:

Amiket szerettem volna kipróbálni az életben, már megtettem. Szerencsés helyzetben vagyok, nem kellett várjak addig, hogy pénzt keressek azért, hogy rendesen "élhessek".


Kb 2 éve vágyom már babára, nekem ez az igazi boldogság, valamint az, hogy a családalapításhoz megtaláltam a tökéletes férfit, társat.

2023. máj. 31. 09:42
 5/110 anonim ***** válasza:
43%
Csok+babaváró+hitel felvéve?
2023. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 A kérdező kommentje:
Nem, viszont van öröm és boldogság helyettük. ☺️
2023. máj. 31. 09:43
 7/110 anonim ***** válasza:
90%

"nem kell rohanni, 22 évesen nem kötelező házasodni"


Bakker, itt nem a házasság a lényeg, hanem hogy érkezik a baba!

Utána már teljesen mindegy, összeházasodtatok-e vagy sem, a baba ezerszer erősebb kapocs lesz köztetek, mint bármilyen szertartás vagy aláírt okirat.


Azon én is jót röhögtem, hogy az 55-60 fő a szűk körű esküvő, amit jövő nyáron egy nagyszabásúval kell kiegészíteni.

Egyébként elárulom, egy kb. féléves kisbabával még sokkal-sokkal nehezebb lesz ezt megszervezni is, meg végigcsinálni is, mint terhesen.

2023. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarlak megbántani kérdező,de hozzád hasonló lányokkal van tele a Tinder badoo.

21-22 évesen megházasodnak,

27-28 évesen elváltak és van két gyerekük,közben pedig az anyjukkal élnek.

2023. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy szűk körű! Hanem, hogy szűkEBB. Elhiszem, hogy valaki 5 fővel is házasodik, de mi szeretnénk, ha legalább a család + közeli barátok ott lennének.


Nem tudsz megbántani, 18 éves korom óta nem élek a szüleimmel.

Elhiszem, hogy sok a válás, de azért ilyenek jósolgatni szerintem eléggé hülyeség. Azt sem tudod, mióta vagyunk együtt, milyen a kapcsolatunk. Ma már semmire nincs garancia, ha 30 évesen házasodnánk, vállalnánk gyereket, az sem garantálná, hogy együtt öregednénk meg.

2023. máj. 31. 09:46
 10/110 Adam Irwin válasza:
28%
Ne aggódj, a baba is elég lesz, hogy magadhozd kösd a palit :)
2023. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!