Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő terhesen, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő terhesen, vagy inkább várnátok vele 1-2 évet?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, a vőlegényemmel beszéltünk arról is, hogy esetleg szűkebb körben, kb 55-60 fővel megtartanánk most, még nyáron az esküvőnket, egy vacsorával. És jövő nyáron, ha már megszületett a baba, lenne egy rendes, nagyszabású buli, mindenkivel.


Anyukám azt mondja, hogy nem kell rohanni, 22 évesen nem kötelező házasodni, de őszintén, mire várjunk? Meg hogy kétszer felesleges megszervezni... Viszont itt csak egy vacsora lenne most, nagy szervezést nem igényelne. Beszéltünk a hellyel, ahol tartanánk, ők biztosítanak ételt, italt, dekort. Őszre nem halasztanám, mert akkor nekem még lesznek óráim az egyetemen, meg nem is tudom, hogy a terhességem vége felé mennyire lesz kedvem 12 centis tűsarkúban parádézni, hogy leszek majd stb.

Csak ugye kérdés itt, hogy kik tartoznak a szűkebb körbe, lesz-e sértődés, mert valakit nem hívunk...


2023. máj. 31. 09:33
 71/110 anonim ***** válasza:
10%

68-as: senki sem írta, hogy "szörnyű ember" a párod, ezt most te írtad le..


Nagyon gyerekesen viselkedsz.


A párod egy jó ember a leírásod alapján.

De néha ez is kevés a leírásod alapján.

Mert mindig kettőn áll a vásár.

Ennyi! :)

2023. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim ***** válasza:
36%
Te nagyon szereted begyűjteni a 0%-okat. :-))))
2023. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas pocakkal már nincs hányingere. Amúgy 13 hetes, az 3 hónapos terhesség és a nyáron szeretnék. Ott még nem lesz hatalmas pocak. Hányinger meg már nincs.
2023. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
97%

Nekem pl. elvi dolog, hogy egy gyerek házasságba érkezzen. Nem akarom, hogy a párom mindenféle nyilatkozatokat tegyen, hogy "hajlandó" a nevére venni a megszületett gyereket, mintha valami megesett útszéli lennék. Már bocsi...

Szóval - ha már így besikerült- akkor én tartanék egy nem túl nagy esküvőt és kész. És megpróbálnám a tisztességes család benyomását kelteni.


"És jövő nyáron, ha már megszületett a baba, lenne egy rendes, nagyszabású buli, mindenkivel."

Nem, jövő nyáron már nem tartanék semmit. Őszintén, nekem vendégként sem lenne kedvem újból elmenni, mert ünnepeltetni akarja magát a pár. Még akkor sem, ha amúgy kedvelem őket.

Elfogadnám, hogy ez most így sikerült. Esetleg eleve házasságba kellett volna a gyereket tervezni.

2023. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
0%
72-es: ez csak az őszinteségem mellékes velejárója, de mivel én nem a százalékokra hajtok, hanem a gondolatok felébresztésére, így nem érdekel. :D
2023. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 A kérdező kommentje:

Azért, mert szeretnénk majd valamikor egy rendes lakodalmat, táncolva, bulizva, nem csak a szűk családdal, barátokkal. Akiknek ezt eddig mondtam, mind egyetértettek ezzel. Anyukámmal is beszéltem ma, kérdeztem, miért nem akarja, azt mondta, hogy ő igazából engem félt, nem akarja, hogy túlvállaljam magam, elég nekem a vizsgaidőszak miatti stressz, pihenjek utána nyáron, bármikor lehet esküvőt tartani.


A szervezésben lesz segítségünk, akár kisebb, akár nagyobb lesz az esküvő. Profi csapattal könnyebb, meg vannak olyan terveim, ötleteim, amikhez azért kelleni fog segítség.

Az árakkal tisztában vagyunk, manapság semmi sem olcsó mulatság.

2023. máj. 31. 13:28
 77/110 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos az, hogy xar lesz a kérdező terhessége!


Nekem például egyáltalán nem volt hányingeres a terhességem.


Nem törvényszerű az, hogy rosszul érezze magát terhesen.


Ha meg rosszul lesz, majd kimegy hányni, na és?! :D


Szerintem nyugodtan és mihamarabb házasodjanak!


De a két összejövetelt én is feleslegesnek tartom és a második már úgysem lesz az igazi!

2023. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
91%
#64 Honnan tudod 13 hetesen, hogy lányotok lesz?
2023. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
0%
#73 a nővérem végig hányta a terhességét az utolsó napig
2023. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
100%

79-es, azért nem ez a jellemző!

És ha a kérdező már 13 hetes terhes, akkor tud viszonyítani, hogy most hogyan viseli.

Elvileg egy nem terhes embernél is közbejöhet bármi, akár hányós vírus is elkaphatja pont az esküvője napján.

2023. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!