Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő terhesen, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő terhesen, vagy inkább várnátok vele 1-2 évet?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, a vőlegényemmel beszéltünk arról is, hogy esetleg szűkebb körben, kb 55-60 fővel megtartanánk most, még nyáron az esküvőnket, egy vacsorával. És jövő nyáron, ha már megszületett a baba, lenne egy rendes, nagyszabású buli, mindenkivel.


Anyukám azt mondja, hogy nem kell rohanni, 22 évesen nem kötelező házasodni, de őszintén, mire várjunk? Meg hogy kétszer felesleges megszervezni... Viszont itt csak egy vacsora lenne most, nagy szervezést nem igényelne. Beszéltünk a hellyel, ahol tartanánk, ők biztosítanak ételt, italt, dekort. Őszre nem halasztanám, mert akkor nekem még lesznek óráim az egyetemen, meg nem is tudom, hogy a terhességem vége felé mennyire lesz kedvem 12 centis tűsarkúban parádézni, hogy leszek majd stb.

Csak ugye kérdés itt, hogy kik tartoznak a szűkebb körbe, lesz-e sértődés, mert valakit nem hívunk...


2023. máj. 31. 09:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felesleges kétszer tartani. Ha most nem akartok szervezni, meg nem akarsz pocakkal parádézni (amivel egyet értek) akkor halasszátok 1-2 évvel. Még akkor is nagyon fiatal és szép menyasszony leszel.

Másik megoldás hogy hagyjátok a francba a nagyszabású bulit, és csak most a kisebbet tartjátok. A 60 fő valóban nem igazán kicsi. Szerintem az nagyon fura lenne ha most házasodtok és lesz egy fogadás, aki ott van gratulál, ajándékoz. Aztán 2 év múlva egy másik nagyobb buli. Lehet az emberek felé el se menne 2x ugyanarra az esküvőre, és a végén az is csak kisebb lenne.

2023. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim ***** válasza:
65%
Sokan örülnek, hogy nem vagy a barátnőjük. Lehet megsértődni.
2023. jún. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 A kérdező kommentje:
Szerencsére van elég barátnőm! :)
2023. jún. 1. 08:48
 104/110 anonim ***** válasza:
79%
Valaki azt írja itt, hogy nem jó 22 évesen kakis peulsokkal foglalkozni. Más meg engem oszt, hogy én majd öregen, 30 felett fogok szülni, bezzeg ő a harmincas éveire már végzett a pelenkázással... Ok :D Mindenkinek csak a saját élete a megfelelő...
2023. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim ***** válasza:
79%
#104 Ráadásul itt a helyzet adott, a gyerek már úton van, akkor mégis mit akarnak? Arról nem is beszélve, hogy nem ez volt a kérdés...
2023. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 anonim ***** válasza:
45%
Anyukádnak sdok igazat.
2023. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj? :(
2023. jún. 1. 16:33
 108/110 anonim ***** válasza:
17%
Mi fájna muci itt bárkinek is ? Az, hogy nevelheted más nő elfobott gyerekét is a gazdagság és a villogàs reményében? Ez nekünk nem fájdalmas.
2023. jún. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 A kérdező kommentje:
Hát, ennyi rosszindulattal magadban pedig nehéz lehet élni! :)
2023. jún. 2. 07:08
 110/110 A kérdező kommentje:

Gyerekes, gonosz és rosszindulatú vagy.

Mi a gond, rád senki nem kíváncsi, ezért fáj másnak a boldogságát látni? Miért írod a kis szánalmas kommentjeidet, amik folyton törlésre kerülnek? Senki nem hallgat meg a való életben, ezért ide kell jönni arcoskodni? :)


Nekem már most több van, és boldogabb az életem, mint neked bármikor is lesz. Ezt tartsd szem előtt.

2023. jún. 2. 07:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!