Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő terhesen, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő terhesen, vagy inkább várnátok vele 1-2 évet?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, a vőlegényemmel beszéltünk arról is, hogy esetleg szűkebb körben, kb 55-60 fővel megtartanánk most, még nyáron az esküvőnket, egy vacsorával. És jövő nyáron, ha már megszületett a baba, lenne egy rendes, nagyszabású buli, mindenkivel.


Anyukám azt mondja, hogy nem kell rohanni, 22 évesen nem kötelező házasodni, de őszintén, mire várjunk? Meg hogy kétszer felesleges megszervezni... Viszont itt csak egy vacsora lenne most, nagy szervezést nem igényelne. Beszéltünk a hellyel, ahol tartanánk, ők biztosítanak ételt, italt, dekort. Őszre nem halasztanám, mert akkor nekem még lesznek óráim az egyetemen, meg nem is tudom, hogy a terhességem vége felé mennyire lesz kedvem 12 centis tűsarkúban parádézni, hogy leszek majd stb.

Csak ugye kérdés itt, hogy kik tartoznak a szűkebb körbe, lesz-e sértődés, mert valakit nem hívunk...


2023. máj. 31. 09:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 anonim ***** válasza:
59%

89-es, tényleg bunkó voltál.

Az, hogy te másképp akarod tölteni a huszas éveidet, kit érdekel? Ettől még a kérdező úgy éli, ahogyan neki jó.

Ez a "eldobni, hogy kakis pelenkákat cseréljen az ember" kitétel különösen bunkó.

Megtalálta élete párját, miért kéne pasiznia? Ha ő gyerekre vágyik, akkor neki az a jó. Ő sem akarja megszabni, hogy neked hogyan kéne élned.


Veled ellentétben én sose értettem, miért nem lehet megérteni, hogy másik ember másképp akar élni és más okoz neki örömet.


Arról nem is beszélve, hogy van olyan ismerősöm, aki szintén korán vállalt gyereket. És 40 évesen a kamasz fiaival ment rock-koncertre. Velük újraélte a fiatalságát. Ilyen is van.

2023. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó, azt nem én írtam. Én az a hozzászóló vagyok, aki azt írta hogy nem esnék teherbe esküvő előtt.
2023. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/110 A kérdező kommentje:
Igen, egy kismamának nagyon kedves és tapintatos dolog leírni azt, hogy te védekeztél volna, és mennyire nevetséges a fehér ruha. :)
2023. máj. 31. 15:56
 94/110 anonim ***** válasza:
70%
Attól még hogy nem értesz egyet, nem személyeskedtem. És ahogy írtam, plánea szüleidre nem tettem megjegyzést, ellentétben veled. És én mégsem bunkóztalak le.
2023. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/110 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus "20-as évei elején felcsinált újgazdag kislány"-os kamukérdés - van már belőle vagy 100 a gyakorin.
2023. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/110 anonim ***** válasza:
67%

#95

Nekem is ez jutott eszembe. Befeküdt a gazdag pali alá eredménnyel, aztán azt hiszi máris valaki lett. Egyébként meg kvára ez lesz a legkisebb gondod, ha megszültél. Hiába akarsz a világ közepe lenni jövőre, ez gyerek mellett már nem lesz olyan egyszerű, mint amilyennek a meseországban elképzelted. Nőj fel.

2023. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/110 A kérdező kommentje:

A párom kislányát mi neveljük, legjobb barátnőméknél 7 hónapos ikerpár van. Szóval tudom, kb. mire számíthatok, köszi! :)

Szerencsére nem mindenkinek sz_r az élete.

2023. máj. 31. 19:15
 98/110 anonim ***** válasza:
74%

"Szerencsére nem mindenkinek sz_r az élete."

Akkor csináld amit akarsz. Itt mindenki simán leszarja kérdező. Senkit sem érdekel,hogy szét tudtad tárni a lábad a pénzes csávónak. 🤷‍♀️Egyébként nem egyedi teljesítmény. Sokan képesek erre még.

2023. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 A kérdező kommentje:
Ja, látom, mennyire leszarják, mikor egyesek még azt is kibeszélnék, hogy a párom előző házassága miért ment tönkre... :D
2023. máj. 31. 19:40
 100/110 A kérdező kommentje:

Kicsit frusztrált vagy, szeretnél róla beszélni? :)

A cinikus stílusoddal is kezdhetnél valamit, mert nem a "kislányod", sem a barátnőd nem vagyok.

2023. máj. 31. 20:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!