Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő terhesen, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő terhesen, vagy inkább várnátok vele 1-2 évet?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, a vőlegényemmel beszéltünk arról is, hogy esetleg szűkebb körben, kb 55-60 fővel megtartanánk most, még nyáron az esküvőnket, egy vacsorával. És jövő nyáron, ha már megszületett a baba, lenne egy rendes, nagyszabású buli, mindenkivel.


Anyukám azt mondja, hogy nem kell rohanni, 22 évesen nem kötelező házasodni, de őszintén, mire várjunk? Meg hogy kétszer felesleges megszervezni... Viszont itt csak egy vacsora lenne most, nagy szervezést nem igényelne. Beszéltünk a hellyel, ahol tartanánk, ők biztosítanak ételt, italt, dekort. Őszre nem halasztanám, mert akkor nekem még lesznek óráim az egyetemen, meg nem is tudom, hogy a terhességem vége felé mennyire lesz kedvem 12 centis tűsarkúban parádézni, hogy leszek majd stb.

Csak ugye kérdés itt, hogy kik tartoznak a szűkebb körbe, lesz-e sértődés, mert valakit nem hívunk...


2023. máj. 31. 09:33
 61/110 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, azért ne gondold ám, hogy magyarázkodnod kell egy vadidegen kommentelőnek.

Te ismered azt a férfit. Lehet, hogy elfogult vagy vele, de az nevetséges, hogy aki két mondatot olvasott róla, az meg akarja magyarázni, hogy rosszul ismered. Ez sokkal inkább őt minősíti, nem a párodat.

2023. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 A kérdező kommentje:

Az a 14 fontos ember csak az én részemről van, és 10 ebből csak a szülő-nagyszülő-dédszülő. Ebben nincsenek benne a legjobb barátnők, az unokatestvérek, akikkel együtt nőttem fel, a nagynéném, aki kb. olyan, mint a második anyukám. A párom részéről sincs senki. Nekünk az 55-60 fő az a legközelebbi rokonság és a legszorosabb baráti kapcsolatok, akik tényleg 10+ éve az életünk részei, akikkel napi/heti kapcsolatban vagyunk.


Anyagilag nem megerőltető, nászajándékot senkitől nem kérünk. Azért, mert pénzt nekem kellemetlen lenne elfogadni bárkitől is, minden másunk pedig van. Nem azért akarunk esküvőt, hogy pénzzel húzzunk le bárkit is.

A lagzi pedig egy olyan igazi bulizós, asztalon táncolós alkalom lenne, közeli-távoli barátokkal. Ez pedig most csak egy vacsora, tényleg a legközelebbi családtagjainkkal, legjobb barátainkkal.

2023. máj. 31. 13:10
 63/110 anonim ***** válasza:
10%

"az 56-os nagyon magabiztos a saját hülyeségében"


Ne hari, de az miért hlyeség, hogy egy kapcsolat két emberen múlik?


Egy asszony, ha igazán szereti a férjét, ha tökéletesen boldog vele, ha otthon minden rendben van és mindent megkap, akkor nem lép félre.


Lehet, hogy tévedek (emberi dolog), de nekem ez a véleményem.


De mind1 is, hiszen nem ez a lényeg!


Remélhetőleg ti együtt maradtok.


Esküdjetek meg minél hamarabb!


Boldog házasságot kívánok! :)

2023. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 A kérdező kommentje:
Ez nem magyarázkodás, csupán rettenetesen zavar, hogy itt egy délelőtt alatt megkaptam, hogy biztos a CSOK miatt, biztos elválunk 28 éves koromra, biztos csak magamhoz akarom ezzel láncolni a páromat. Aztán miután ez ki lett tárgyalva, jött az, hogy nem ismerhetem őt egyáltalán, hiszen magamat sem ismerem, és az, hogy milyen apa, csak a lányunk születése után fog kiderülni. Itt megjegyeztem, hogy már van egy gyereke, innentől kezdődött ennek a részletes kivesézése. Nevetséges.
2023. máj. 31. 13:14
 65/110 A kérdező kommentje:

Az a hülyeség, hogy semmilyen részletet nem tudsz az életünkről, a párom előző kapcsolatáról, de már úgy állítod be, hogy ő volt a hibás biztosan.

Ezzel a kommenteddel is ezt sugallod, csak éppen nem értem, miért. Aki félrelépni akar, megteszi úgyis. Apám is tökéletes példa erre, láttam, hogy az anyám mindent megtett a házasságukért, egy szava nem lehetett az apámnak, mégis folyamatosan félrement mellőle. Van, aki ilyen, hiába állítod, hogy minden két emberen múlik. Látod, leírtam, még a jegyzőkönyvben is ott van, hogy hányszor békültek ki, hányszor kapott újabb és újabb esélyt az ex, mégsem változott soha semmi.

2023. máj. 31. 13:16
 66/110 anonim ***** válasza:
78%
63-as, hát szerintem az a férfi egy ponton hibázott abban a kapcsolatban: rosszul választott.
2023. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
14%
66-os: ez igaz! De akkor meg az az ő sara és lám, végül csak igazam lett: mindig két emberen múlik! :D
2023. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 A kérdező kommentje:
Igen, igen, igazad van, a párom egy szörnyű ember, lapozzunk!
2023. máj. 31. 13:20
 69/110 anonim ***** válasza:
0%
Inkább várnék. De itt már kiosztott engem valaki, hogy terhesen sokkal szebb és boldogabb menyasszony vagy, mintha pár éves gyereked :D Meg hogy gyerekkel nem lehet élvezni az esküvődet. De hányingerrel, hatalmas pocakkal igen :D Ok :D
2023. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a normál lagzink volt 50 fős és elég strapa annak a szervezése, levezénylése is. Mondjuk még mindig inkább terhesen, mint egy egyévessel - ő addig mit fog csinálni, amíg tart fél napot a dínomdánom? Abból hidd el, nem lesz semmi.

Tartsatok esküvőt szerintem még terhesen - most 60 fővel, jövőre még egyet 120-szal... minek? Amúgy tisztában vagytok az árakkal, hogy az 50-60 fős lagzi is több milliós nagyságrend?

2023. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!