Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő terhesen, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő terhesen, vagy inkább várnátok vele 1-2 évet?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, a vőlegényemmel beszéltünk arról is, hogy esetleg szűkebb körben, kb 55-60 fővel megtartanánk most, még nyáron az esküvőnket, egy vacsorával. És jövő nyáron, ha már megszületett a baba, lenne egy rendes, nagyszabású buli, mindenkivel.


Anyukám azt mondja, hogy nem kell rohanni, 22 évesen nem kötelező házasodni, de őszintén, mire várjunk? Meg hogy kétszer felesleges megszervezni... Viszont itt csak egy vacsora lenne most, nagy szervezést nem igényelne. Beszéltünk a hellyel, ahol tartanánk, ők biztosítanak ételt, italt, dekort. Őszre nem halasztanám, mert akkor nekem még lesznek óráim az egyetemen, meg nem is tudom, hogy a terhességem vége felé mennyire lesz kedvem 12 centis tűsarkúban parádézni, hogy leszek majd stb.

Csak ugye kérdés itt, hogy kik tartoznak a szűkebb körbe, lesz-e sértődés, mert valakit nem hívunk...


2023. máj. 31. 09:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 A kérdező kommentje:

"Minél kevesebben csámcsoghassanak azon, hogy csak azért vett el téged, mert jött a baba..."


Nincs olyan a családban, baráti körben, aki ezen csámcsogna. Főleg, mivel már ősz óta menyasszony vagyok.

2023. máj. 31. 11:16
 42/110 anonim ***** válasza:
0%

"a páromnak már van egy kislánya, mi neveljük."


És a kislány anyukájával mi van?

Miért mentek szét?

2023. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 A kérdező kommentje:
Ne haragudj meg, de ehhez mi közöd van?
2023. máj. 31. 11:20
 44/110 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező!

Minek írtad ki ezt a kérdést, ha már eldöntötted a választ?

A válaszok többsége nem tetszik. Akkor nem kell ide kérdést írni 😀

2023. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 anonim ***** válasza:
70%

46-ra:

Mondjuk ennek már tényleg baromira semmi köze ahhoz, hogy mikor célszerűbb esküvőt tartaniuk. :-)))

Kotnyeles emberből itt sincs hiány.

2023. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 A kérdező kommentje:
Mivel a válaszok többsége szimpla kötözködés, és rosszindulat.
2023. máj. 31. 11:24
 47/110 anonim ***** válasza:
5%

47-es: nekem semmi, de azért elgondolkodtató lenne az, hogy az előző kapcsi akkor miért nem sikerült, ha valóban egy mintaember a párod...


Ezért nem kell mérget venni arra, hogy mi lesz majd az új gyerek születése után és jobb nem elbizakodottnak lenni.

2023. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/110 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, miért nem sikerült az előző "kapcsi", és nem a párom volt ott a ludas. De nem hiszem, hogy az internetnek ehhez bármi köze is lenne, vagy ahhoz, miért az övé lett a felügyeleti jog.
2023. máj. 31. 11:30
 49/110 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem minél hamarabb kellene esküdnötök, nehogy később meggondolja magát a párod.


Sajnos sok nőt csak eljegyeznek, de el már nem veszik, mert mindig találnak rá kifogást aztán meg rájönnek, hogy már minek.

2023. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 anonim ***** válasza:
76%

Nagy kár volt itt feltenned a kérdést! Komolyan, nem bántásként írom, de a gyakori olvasóközönségének többsége (mint én is) csak álmodni merne olyan anyagi és családi háttérről amiről te írsz. Ezért sem értjük, és nem is tudunk válaszolni érdemben.

Nekem egyetlen nagyszülőm, se dédszülőm nem élt már 22 éves koromban, sőt, a férjemnek a szülei sem éltek már, nemhogy a nagyszülei. 19 éves koromtól kénytelen voltam magamat eltartani, ami iszonyú nehéz volt, keserűen emlékszek vissza rá. Még álmodozni se álmodoztam EGY esküvőről sem, nemhogy kettőről két éven belül. Mint ahogyan te.

A családról nem is beszélve, azóta már megházasodtam, gyerekünk is van, rendeződtek a soraink, kéttanús esküvőnk volt, baráti sütögetéssel egybekötve MÁSNAK a kertjében, mert akkor még panelban laktunk. Szóval nagyjából 10 élő rokon lett volna mindkét részről, ha lett volna lehetőségünk "nagy" esküvőre, meg mondjuk 25 barát.


Szóval nézd el nekünk, ha egész egyszerűen fel nem foghatjuk, hogy min is vacillálsz itt a gyakori népének, földi halandóknak. Ez a szint nálunk nem az a szint, ami miatt kérdést írnánk ki.

2023. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!