Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő terhesen, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő terhesen, vagy inkább várnátok vele 1-2 évet?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, a vőlegényemmel beszéltünk arról is, hogy esetleg szűkebb körben, kb 55-60 fővel megtartanánk most, még nyáron az esküvőnket, egy vacsorával. És jövő nyáron, ha már megszületett a baba, lenne egy rendes, nagyszabású buli, mindenkivel.


Anyukám azt mondja, hogy nem kell rohanni, 22 évesen nem kötelező házasodni, de őszintén, mire várjunk? Meg hogy kétszer felesleges megszervezni... Viszont itt csak egy vacsora lenne most, nagy szervezést nem igényelne. Beszéltünk a hellyel, ahol tartanánk, ők biztosítanak ételt, italt, dekort. Őszre nem halasztanám, mert akkor nekem még lesznek óráim az egyetemen, meg nem is tudom, hogy a terhességem vége felé mennyire lesz kedvem 12 centis tűsarkúban parádézni, hogy leszek majd stb.

Csak ugye kérdés itt, hogy kik tartoznak a szűkebb körbe, lesz-e sértődés, mert valakit nem hívunk...


2023. máj. 31. 09:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 A kérdező kommentje:

Főleg, hogy előbb volt a lánykérés, mint az, hogy terhes lettem.

Úgy látom, ezen az oldalon a rosszindulat a divat. Ne aggódjatok, lesz nektek is jobb, biztosan!

2023. máj. 31. 09:47
 12/110 anonim ***** válasza:
75%

9es válaszoló vagyok

Nem hiszem,hogy rosszindulat lenne legalábbis felőlem nem.

Ez inkább csak a szomorú tapasztalat.

2023. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 A kérdező kommentje:

Igen, biztos semmi rosszindulat nincs azokban, akik a CSOK-kal jönnek, meg hogy a gyerek is elég, hogy magamhoz kössem, meg menjek pszichoterápiára és hasonlók... Mind, mind kedves és támogató, segíteni akaró válaszoló!


Mint írtam, semmire nincs garancia, de ugye elhiszed, hogy nem azért fogok várni a terveimmel, mert hogy el is válhatok...? Vágyom már régóta babára, mindig fiatalon akartam anyuka lenni. A feltételeink adottak hozzá, pont nem érdekel, hogy ki hány évesen vált el. Ezt felhozni egy ilyen kérdés alatt pedig igenis bunkóság.

2023. máj. 31. 09:55
 14/110 anonim ***** válasza:
97%
Volt hasonló a családban. Nem akartak terhesen esküvőt, de aztán rájöttek, hogy mennyire bonyolult a papírmunka a gyerek körül, ha nem házasok. Végül megtartották kis családdal (tényleg kicsi, nem úgy mint nálad). Akkor még tervezték, hogy majd következő nyáron lesz buli is, az végül elmaradt. Covid is volt, meg kisbaba mellett voltak fontosabb dolgok, pl új lakás.
2023. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
79%
Ha neked fontos, és páros benne van csináld, kit érdekel ki mit mond vagy gondol, tedd ami boldoggá tesz
2023. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim válasza:
82%
Szerintem az a lényeg, hogy TE hogyan érzel ebben a kérdésben. Mondhatunk bármi okosat, de szerintem itt a lényeg nem a gondolat, hanem az érzés. Szeretnétek már nagyon férj-feleség lenni? Ha igen, akkor mire várnátok? Sok boldogságot a családnak!!!
2023. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Van bennem indulat.

De akkor vegyél elő egy papírt, írd két oszlopba

Esküvő most

Esküvő pár év múlva

És strigulázd az idegenektől érkező válaszokat. A több szavazat nyer.

Azért, ha valaki az életét, dönteseit idegenekkel szavaztatja meg, mert képtelen a felelősségteljes döntésre, nincs ember a közvetlen környezetében, akivel beszélgetni tud, ott kicsit nagy a baj. Biztos velem, én is azt is elfogadom.

2023. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben most tartanám meg szűk körben. Hidd el, gyerekkel már semmi kedved nem lesz a hacacaréhoz, egyrészt, másrészt lehet akkor már kedvet kaptok a másodikhoz aztán megint csak tolódik. Jobb most megtartani.
2023. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 anonim ***** válasza:
63%

Na innen látszik, hogy 22 éves vagy, és tapasztalatlan.

Sajnos igazat írnak, fáj, vagy nem, de akkor is.

Hiába laksz 4 éve külön anyucitól, de 8 év után mondjuk még 1 gyerekkel, ha egyedül maradsz, mit csinálsz?

Nagyon ritka, hogy ilyen fiatalon bejön az élet és kitart a szeretet, szerelem a halálig.m

2023. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hónapos terhesen házasodtam össze a férjemmel. Szűk családi körben. 21 fő

Mi is úgy voltunk vele, hogy majd később szeretnénk egy nagy lagzit is, de miután vége lett rajöttünk, hogy így volt tökéletes.

Stresszes volt a szervezés, kicsit nehezen viseltem, a hormonok... :D

Maga a szertartás vacsi nagyon jó volt, ott nem volt semmi gond. A magassarkú is ment egy darabig, aztán jött a spoetcipő :D


Mi azért döntöttünk így, mert szerettük volna, ha már össze lennénk házasodva mire érkezik a kislányunk. 2 éve jegyben jártunk akkor már.


Nektek is ezt kell eldönteni. Fontos vagy nem, hogy már férj és feleség legyetek mikor érkezik a baba.

2023. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!