Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mennyit kért el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit kért el a fotós esküvőre, ha hivatásos volt nem barát/ismerős? Eléggé elakadtam.

Figyelt kérdés

Írtam jópár fotósnak és sajnos ha azt szeretném hogy a szertartások,kreatív illetve lagzin is fotózzon mindegyiktől megkaptam a minimum 120 ezres ajánlatot. Én meg hülye fejjel laikusként 80 körül számítottam de abba nincs benne a lagzi amiről kellenek fotók de őszintén nagyon nagyon soknak találom a 120 ezret. Nem akarok királykisasszony lagzit, 50-en leszünk egy szép étteremben hagyományokhoz illően,tehát nem egy kastélyszálló stb. Értem hogy a fotósnak rámegy a napja meg hát utána még retusálgathat de akkor is sokallom. Próbálkoztam hobby fotósokkal de mindegyik korrekt volt,mondták egyszer van a "nagy napom" és nekik meg nincs olyan felszerelésük mint egy hivatásosnak tehát rendesek voltak hogy előre szóltak.

Ha ennél olcsóbban nem lehet akkor beletörődök, de nekem furcsa hogy drágább lesz egy ember mint a ruhám.



2014. szept. 12. 11:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
92%
Neked egy száríto 80e. Neki egy gép 1,5 millió . Na ez a nem mindegy. Nem mondom hogy olcsó dolog fotóst hívni , viszont ha nincs ra keret akkor marad az hogy a család fotóz . Csak az nem lesz ugyanolyan .
2014. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 anonim ***** válasza:
96%
Es amíg te tudsz akar napi 8 kutyát is vállalni , addig ő csak egy esküvőt . Neked a nap végen nincs tobb gondod az aznapi ebekkel de a fotos meg jópár napig dolgozik a képeken .
2014. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 A kérdező kommentje:

- én is adózok köszönöm de ettől még nem kérek 100 ezreket 12 nap munkáért sem.

-évi 300 ezer ft bár kétlem hogy mindegyik évente cserélgeti az havi 25 ezret félrerak az nem nagy érvágás

-kocsival kérem ne jöjjünk megyek én is házhoz dolgozni, akkor kérjem el téli-nyári gumik árát meg a kocsi szervízét? Szomszéd Józsi bácsi is fent tart egy autót még se megy be másnap a gyárba hogy főnök már megint kihagy egy henger.

-üzemanyag ugyanez, jó hogy nem a nyári kiruccanásokat is beleszámoljuk a munkába, ha kell utazási költség számolja fel, különben ha helyi ne a többi kuncsafttal osszuk el

-számítógép folyton megy, nővérem itthon dolgozik irodai munkát, szólok neki hétfőn nyújtsa be a villanyszámlát a főnökének jó ötlet, köszi.

-merevlemez,fotókönyv,stb ezek munkaeszközök neki ahogy nekem vagy egy péknek vagy egy autószerelőknek az eszközök ezért még nem fogja a pék azt mondani hogy bocsi eltört az 50 ezres nemesacél péklapátom most 500 ft ma a kenyér, vagy az imbuszkulcs szétkopott kifizettettem majd a vevővel.

Tehát minden vállalkozás nem kis költség, nekem nem kell mondani mennyit adózunk vagy mennyi a felszerelés,de azért kezd bele abba a vállakozásba mert szereti akkor már ne csináljunk majmot a vendégből amiből élünk. Ha én is így tennék bezárhatnék már holnap. Akkor is tudják hogy mi menyák rózsaszín ködbe vagyunk és fejet hajtunk minden összeg előtt mert hát ennyi bele kell törődni mondjuk józan ésszel. Csak ha pl a csokrodra azt mondanád ballagásra kell én nem menyasszonyi rögtön felárat fizetnél.

Ezeken kéne elgondolkozni, vagy hívjunk össze pár vállalkozót ki mennyit fizet,mindjárt nem fogunk könnyes szemmel hajbókolni a fotósoknak hogy szegény pára szinte rabszolga az esküvőmön..

2014. szept. 12. 12:10
 14/115 anonim ***** válasza:
79%
Duzzoghatsz, de attól még ez ennyibe kerül, de senki nem mondta, hogy kötelező.
2014. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/115 anonim ***** válasza:
85%

iygál eg ypáleszt ost megnyugszol.

ennyibe kerül, fizeted vagy nincs képed. fogd fel, amíg kutykozmetikust találthasz ezret magad helyett olcsóbban, az is úgy fog dolgozni... én is vittem oda kutyát, mert közel volt, rondább lett a kutya mint előtte, most drága helyre megy, és meg vagyok elégedve

mindenértfizetsz, hogy minőséget kapj, ha te ezt nem fogod fel, akkor fotózzon anyád és kész.

hiába pattogsz, ez van. spórolj!


am ha 80at rá tudsz szánni akkor már csak 40e kell a 120as ajánlathoz, az nem nagy összeg!

2014. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/115 A kérdező kommentje:
Nem duzzogok tök nyugodt vagyok csak reagáltam egy válaszra,amivel nem értek egyet.
2014. szept. 12. 12:18
 17/115 anonim ***** válasza:
83%

A fotós se 1 nap alatt keresi a 120ezrét, mint ahogy a kutyakozmetikában sem így megy. Egy anyag feldolgozása általában 1-2 hetet vesz igénybe. Mondjuk, hogy 1 hetet (optimistán) és akkor mondhatjuk, hogy a szezon 20 hetében minden héten 120ezret keresett, de ebből lejön az üzemanyag és a felszerelés cseréje (mint ahogy a hajszárító is tönkremegy, csak itt minden kicsit gyorsabban amortizálódik), egy átlag felszerelés 3-5milla körüli, ami nem azt jelenti, hogy "kész meg van véve, innentől ezzel dolgozok", hanem azt, hogy 20% cserés 1-2 szezonon belül.

Ha nem akarsz ennyit kiadni, oké, de ez a szolgáltatás ennyibe kerül. Azt kell eldöntened, hogy ragaszkodsz-e ehhez, vagy sem.

2014. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok, annyit hozzá akartam még tenni, hogy 20 esküvővel számolva (amit nagyon sokan nem érnek el) a havi 200 netto jön ki, amiben nincs még adó. Ha KATÁt számolunk csak, akkor 150 a nettoja és még nem vett semmit, nem tankolta az autót, nem fizette ki a fotókönyvet, amit mondjuk ad és nem fejlesztette a felszerelését.
2014. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 anonim ***** válasza:
65%
Az még eszembe jutott, hogy az én esküvői fotósom 340ezer körül lesz. A 120 nagyon olcsó ebben a szakmában, a középkategória alja.
2014. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/115 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon jol levezettek, h miert ilyen draga. Meg csak hasonlitani SE lehrt ahhoz h megnyirsz par kutyat. Nem is ertem h te h gondolod ezt. Nekem van Fotos ismerosom aki sajat vallalkozast vezet. Miutan konyvelot fizet, az osszes adot leadja, nagyjabol 0 ideje marad elni, vagy fotozik, vagy utomunkazik, es nem, nem annyi az egesz h radobja az osszes kepre a szepia szurot, hanem h az eskuvon elkeszult 3000 kepbol kivalasztja a jokat es egyesevel megretusalja beallitja a fenyeket STB. Egy jo fotos gyakran nem egyedul Jon hanem parban, el se tudod kepzelni h mennyi melot feccöl bele.ehhez kepest az, h megnyirsz megy kutyat komolyan nevetsegesen kis idobefektetes.

Visszaterve, jobb viragosnal azert kerul sokba az eskuvoi csokor, mert csak aznapi, friss viraggal dolgozik, egyesevel valogatja KI a viragokat, h egy az egyben ugyanaz az arnyalat legyenbes jol mutasson a kepeken, valamint ne kokadjon el fel nap alatt. A Sima ballagasi csokor csak ossze VA dobva. Ez nyilvan csak a munkajukra igenyes viragosokra igaz. Es fotosbol is foghatsz ki koklert, de ha rendesen utana jarsz akkor olyan minoseget kaphatsz a penzedert amit a szomszed Jancsi nem tudna nyujtani. Ha nincs penzed ra valassz olcsot, de attol meg egy jo Fotos megeri ezt a penzt.

Bocs csak kisse felhaboritonak tartom h fogalmad sincs mirol beszelsz de persze nagymellennyel allitod h mindenki Le akar huzni.

2014. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!