Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek találok még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találok még olyan embert, aki vallási okokból megtartja a tisztaságát a házasságig?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a katolikusoknál is elő van írva, viszont sokan nem tartják be, az én vallásom is ezt a fajta dolgot követi csak szigorúbban. Ha találkoznék egy fiúval mikor kéne elmondanom neki, hogy ez a helyzet? Köszönöm! 19/L

2017. nov. 3. 19:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
0%

#40, senki nem nézte volna ki, ha a padban marad, ez nem olyan közeg, hogy bárki kinézett volna bárkit. Nem lett volna senki elítélve. Egyszerűen csak mindenki komolyan gondolta.

Mellesleg nem örök tisztaságról van szó, csupán néhány évről. Nem volt senki megfélemlítve, vagy befolyásolva. Mindenkinek a saját döntése volt.

2017. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
60%

Ja ja magyarázd csak. Még véletlenül sem gondolnám, hogy teljesen megváltozik az ember gondolkozásmódja tömegben, bizonyos hatásokra... főleg nem egy nagy hatású szellemi-vallási vezető kezdeményezésére.

Persze felőlem higgy amit szeretnél.

Tényleg térjünk rá vissza 10 év múlva, amikor mát kicsit több rálátásod lesz a dologra. 30 év alatt én megéltem a legdurvább csalódástól a legszebb szerelemig mindent...és még mindig úgy érzem van mit tanulnom a másik nemről.

2017. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
0%

#42, ezt egy nem hívő úgysem fogja megérteni. A kérdező csak feltett egy kérdést, hogy vannak-e, akik hasonlóan gondolják, erre csak azt kapja, hogy ez hülyeség, bigottság, birkaszellem, pedig meg sem próbáljátok érteni a lényegét.


Kérdező, legközelebb a vallás kategóriában tegyél fel ilyen kérdést, ott kevesebb ítélkezéssel és értetlenkedéssel találkozol majd. :)

2017. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
0%
egy bnőm talált ilyen pasit, 7 év után elvette, együtt vannak, de a pasi megdugna mindent ami mozog, csak fél és a szája jár csak, amúgy papucs
2017. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
16%
Én nem olvastam végig a válaszokat, lehet olvastad már azt, amit mondok most.Biztos találsz olyat aki hasonlóképpen vélekedik mint te, de tartós kapcsolatra ne számits...32 éves vagyok, hidd el tudom miről beszélek, a szex kulcsfontosságú egy kapcsolatban, kalapot se veszel úgy meg, hogy ne próbálnád fel...A szex is ilyen.Mi van ha a nászéjszakán derül ki, hogy nem passzoltok?Ne legyél ennyire hülye 19 évesen.Hohó, akkor én már bőven éltem nemi életet, s láss csodát, boldog kapcsolatban élek, ha időnk is engedi, naponta többször egymásnak esünk.Mellesleg pont azért hagytam el a gyerekem apját, mert a szex pocsék volt.Ja, akkor sem éltem házasságban, most sem, mégsem bánt a sátán.Brrrr....Te tényleg ilyen hülye vagy???
2017. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok egyetérteni ezzel a ki kell próbálni előtte dologgal. A házasságot nem lehet kipróbálni, ennek egy tudatos döntésnek kell lennie, hogy igen, téged akarlak, lehet, hogy ez nehéz lesz, de nekem te kellesz. Ez a "veled csak kipróbálom, hogy jó-e" duma annyira lealacsonyító a partnered felé. Mellesleg nem a szex a legfontosabb egy házasságban. Lehet, hogy valaki jó az ágyban, de totalisan alkalmatlan szülőnek, vagy nem ő a lelki társad, nem tudsz vele mindent megbeszélni. Ezzel perdze nem azt akarom mondani, hogy a szex nem fontos, mert az, de nem ez a párkapcsolat mozgatórugója, hanem annak kiteljesedése. Mellesleg meg elég önző dolog csak a saját kielégülésünket akarni, az a legfontosabb, hogy a párunknak örömet okozzunk. Ez az igazi szeretet. Nem a magad javat nézni, hanem a párodét. Ha meg valami nem megy jól, egy jó kapcsolatban meg tudják beszélni a felek, hogy hogyan lehetne nagyobb örömet okozni a másiknak. :)
2017. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
0%
a szexet fizikailag nem tudod megbeszélni, azt meglehet, hogy én szeretem ha beöltözik valaki vagy egyebek, de ha méretügyileg nem illik oda, akkor mindegy, mit csinál.
2017. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
21%

Nos, örömet nem okozunk, hanem SZERZÜNK, ha már itt tartunk.

Kedves 46 Te lemaradtál egy évszázadot.A szex, szinte a mozgatórugója egy kapcsolatnak, persze ha nem frigid valaki.Igenis számit a méret, számit a technika, magyarán az, hogy összeilletek-e.Ha nem, akkor ezen semmi lelki istenf...sza nem segit.A pénisz nem nő meg 3 miatyánktól, nem fog jobban kinyalni 10 templombameneteltől, s én sem fogom jobban kényeztetni orálisan csak azért, mert Szűz Mária előtt imádkozok mindennap...Áhh..Nem vagy normális Kérdező, de te se 46-os.

2017. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
0%

Köszi 47-es:)

Nőként mondom, hogy a szex nagyon fontos.

Lelkizni lehet pénisz nélkül is, de attól még nem lesz se nekem, sem más nőnek kielégült napja.És pont.

Tőlem mindenki lehet olyan idióta amilyen csak akar, mi imádunk dugni.Húha, házasságban nem élünk...DE!Együtt élünk, szeretjük és tiszteljük egymást, ellenben rohadt mocskosak vagyunk az ágyban. (Netán az ebédlőben, nyáron a teraszon, sorolhatnám a ház helyiségeit)

Kérdező, ne légy hülye, rövid az élet.

2017. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
0%

Örömet okozni vagy szerezni, ugyanaz. Ha lemaradtam volna egy évszázadot, nem a gyakorin írogatnék. Szerintem elég gáz, ha a szex a mozgatórugó, és csak az tart össze két embert.


Mellesleg ez a méret dolog miatti probléma olyan elenyésző szamban fordul elő, tökéletesen passzolni fog, aminek passzolnia kell.


Elég erdekes gondolataid vannak a keresztény házasparok közötti azexről egyébként. :D (amúgy nem imadkozunk Szűz Mária előtt. :D Istenhez imádkozunk, Máriának legfeljebb a közbenjárását kérjük).

2017. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!