Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek találok még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találok még olyan embert, aki vallási okokból megtartja a tisztaságát a házasságig?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a katolikusoknál is elő van írva, viszont sokan nem tartják be, az én vallásom is ezt a fajta dolgot követi csak szigorúbban. Ha találkoznék egy fiúval mikor kéne elmondanom neki, hogy ez a helyzet? Köszönöm! 19/L

2017. nov. 3. 19:47
 51/103 anonim ***** válasza:
17%
nem a szex a legfontosabb, de a szar szex tönkretehet egy kapcsolatot. ott nem segít az imádság
2017. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
15%

Te nem vagy normális, ne is haragudj!Szerinted ha a méret nem jó, azt majd Isten megnöveli Szűz Mária közbenjárásával?

Ja, a fogantatás Szűz Mária esetében...Szentlélek megszállta.Igen, csak fallosz formája volt.

Ne beszélj hülyeségeket, egyébként sem mondtam azt, hogy két embert a szex tartson össze.De ha az nem működik, akkor megette a franc az egészet.

És fogalmam nincs a vallásosak szexuális életéről, szerencsére szentfazékkal még nem hozott össze a sors 16 éves nemi életem során, de fogalmad nincs neked arról, hogy milyen jó dolgokat lehet művelni az ágyban.Nem paplan alatt, sötétben...

2017. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
14%

Bocs, 16 évi nemi életem során


Kérdező, mivel szigorúbban követi a vallásod ezt az elmebajt, gondolom Jehova Tanúihoz tartozol.Erről csak annyit szeretnék mondani, hogy szállj ki, mert be fogsz csavarodni!

2017. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
31%

Gondoljatok, amit akartok. :D



Utolsó, nem csak a jt-knél, ez a normális keresztény felekezeteknél is alap lenne.

2017. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
14%

Micsoda?Az, hogy beleugorjak úgy egy házasságba, hogy azt sem tudom milyen az ágyban?Kösz, de nem.

Én elhiszem, hogy a vallásos embereknek elég a lelki kapcsolat, nekünk ateistáknak igenis fontos a testi harmónia is!

Tudod, párom az első olyan férfi az életemben, akivel nem kellenek szavak, mert szinte belelátunk egymás gondolataiba.De!Ehhez kellett az a szex, amire mindketten vágyunk.

Második randin feküdtem le vele, és 30 évesen tudod mi volt az ami kicsúszott a számon a farka láttán?"azt a qrva" Igen, mert nem vagyok egy álszent liba, igenis számit a méret.

Szerintem egy férfinek is lényeges, mennyire szoros az ahová teszi.De, kedves férfiak, cáfoljatok meg, ha nem ez az igazság!

2017. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
73%

Óriási tévhit, hogy a férfi nemiszerv méretétől függ-e a jó szex. :D


Amúgy, persze, hogy fontos a szex, de számomra fontosabb, hogy előtte kiismerjük egymást.


Amúgy nem tudom, mi lesz azokkal a párokkal időskorukban, akiket csak a szex tart össze. :/

2017. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
73%

57%-os, a mondandód egy részével egyetértek, és én sem vagyok híve a házasságnak úgy, hogy legalább pár hónap után nem szeretkezek a párommal....


...de amilyen bicskanyitogató és személyeskedő stílusban megfogalmazod, felfordul a gyomrom. Már nem egy kérdés alatt láttam, ahogy a férjed óriási f@.szméretéről beszélsz, és hogy ez mennyire fontos. Megsúgom, a 7 másodperces orgazmust ki lehet váltani egy átlag 15-16 cm-es - általad gondolom lesajnált -

"pöpivel". Kicsit sok lesz, nem érdekel senkit a versenylovad mérete, ez a kérdés sem arról szól. Csak ennyit szerettem volna mondani, amúgu egyetértek.

2017. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
21%

Hát én sem tudom...Tudod párom 50 felett van igencsak, de panaszra aztán nem lehet okom.

Olyan nincs hosszú távon, hogy csak a szex tartson össze két embert, legalábbis nem hiszem.De mi van ha a szex nem működik?Imádkozhatsz naphosszat, attól kielégülni nem fogsz.

Ja, a méret nem fontos?Neked lehet, hogy nem, másnak igen.Találkoztam már sokfajta mérettel, mit mondjak, hogy ne legyek tapintatlan...szóval semmit nem éreztem egy kisebb pénisszel, nem is volt második légyott.

2017. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
21%

Ne haragudj, nem a méretről akartam irni, csak annyit mondtam, ha sem a méret, sem a technika nem jó, akkor cseszhetjük a lelki harmóniánkat.

Nem vagyunk egyformák, sem férfiak, sem nők, mindenkinek más a jó.Eszemben nem volt a méretről regélni, bocsánat ha mégis úgy alakult.

Szóval, én tuti nem mennék bele úgy kapcsolatba, hogy nem tudom, passzolunk-e.Hiába, hogy 30 felett vagyok már, de 19 évesen sem tudtam elképzelni azt, hogy szex terén ne működjünk az adott partnerrel.

2017. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy fogsz, csak egy komolyabb gyülekezethez csatlakozz, akik komolyan veszik a hitüket. És sose érd be kevesebbel, a saját elveidet kövesd, nem kell mindent elhinni a kommentelőknek. 25/N
2017. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!