Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan érjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Lépjünk túl azon, hogy nem etikus. Ha sikerülne, akkor nem szeretném majd lebuktatni, gondot okozni a házasságában, a családjában, semmi ilyet. Csak szeretném egy kicsit jól érezni magam vele, mert ő az, aki megmozgat, és én úgy működöm, hogy erre ritkán képes bárki, szóval nem hagynám ki.

Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne. De ez sem teljesen biztos, szóval a nulladik kérdés az az, hogy miből tudhatom, hogy jól sejtem vagy csak többet látok bele a kelleténél a saját vonzalmamból kifolyólag. Egész jól olvasok a nonverbális jelekből is, csak ő akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni", amikor még nincs is köztünk semmi...

A fő kérdést pedig kiírtam. A körülmények abszolút ellenem dolgoznak, hogyan juthatnék el vele odáig mégis, hogy legalább egy messenger kontakt legyen? Onnantól már sima ügy lenne, persze ha ő is szeretné.


2023. okt. 13. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért nem akar többet mert házas! nem kell bele látni többet, hagyd őt békén!
2023. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
85%

"Lépjünk túl azon, hogy nem etikus."

Nem, nem lépünk túl.

Jó kis ösztönlénynek kell lenni, hogy ez egyáltalán felvetődjön valakiben...

A nemiszerved rabja vagy, hogy az vezérel?


"Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne."


Jaja... nem is az, hogy felesége van és szereti.


"akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni"

Ezeket te gondolod, te vetíted ki rá.


Ha a te férjed lenne, neked ez hogy esne??

2023. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nyugodtan másszál rá, ha nem utasít el ugyanannyit ér mint te, vagyis egy nagy 0 lenne.

Ha meg van gerince, lelke, nem vagy az esete mégse, a feleségét szereti, akkor úgyis képletesen picsán rúg. Vagyis csak te vagy egy gusztustalan, erkölcstelen f*széhes ringyó, lehet szexuális zaklatás miatt ki is dobnak, úgyhogy nyugodtan kellesd magad. XD

2023. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
63%
Ez olyan mint nálunk a kollégámmal. Egyértelműen van szikra köztünk, beszéltük is hogy nem szabad tovább mennünk. És a dolog ennyiben is maradt. Cinkos mosoly néha fájó de mivel egész nap együtt vagyunk, így próbáljuk kultúrált módon kezelni
2023. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 A kérdező kommentje:

#1 Én hagyom, nem csinálok semmi érdemit, de ha adódna lehetőség, élnék vele. Lehetőség viszont nem adódik csak úgy ilyen körülmények mellett...

#2 Tekints nyugodtan a nemiszervem rabjának, én csak szeretném végre megélni, hogy nem valami kedves-rendes-jóravaló, de engem egyáltalán nem beindító férfival kelljen valami vágy- és szenvedélymentes, lapos, unalmas maszatolásban részt vennem vagy maradnom az ujjamnál és a vibrátornál. Bocs, hogy ilyen alantas vágyaim vannak.

#3 Persze... Nem fogok rámászni, de örülök, hogy elégedett vagy, amiért jól megmondtad.

#4 Ez nagyon kellemetlen lehet, hogy bírod? Ilyen szempontból még jó is, hogy köztünk nincs ez a közeli viszony, megőrülnék. Cserébe nekünk nincs is lehetőségünk beszélni róla...

2023. okt. 13. 12:38
 6/108 anonim ***** válasza:
33%

4es vagyok


Lett egy szeretőm, így bírom 😉

2023. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:
#6 Wow, ez mondjuk nagyon érdekes. Mármint hogy mennyire másképp tudunk működni... Téged ugyanúgy megfog vagy vonz a szeretőd, mint a kollégád? Én ha nagy néha találok valakit, aki érdekel, mint most ez a nős férfi, onnantól végképp hozzá sem tudok érni máshoz. Addig még csak-csak, bár nem valami nagy lelkesedéssel, de onnantól kizárt.
2023. okt. 13. 12:50
 8/108 anonim ***** válasza:
47%

A szerető szexuálisan vonz, a kolléga azért mert ismerem jó fej intelligens jól el tudunk beszélgetni poenkodni.

Otthon meg neveljük család és pénz közösségben a gyerekeket. Mai magyar valóság

2023. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 A kérdező kommentje:
#9 De gondolom, a kollégával is van szexuális vonzalom, ez is része annak a bizonyos szikrának. Na, ezt viszont picit irigylem (ne érts félre, nem a rossz módon), hogy neked ettől még tud lenni más iránt is. Nekem sem lenne semmi bajom most, ha tudna, de nem, ilyenkor teljesen "bezárok", persze nem szándékosan.
2023. okt. 13. 13:05
 10/108 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem figyeltem, #8
2023. okt. 13. 13:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!