Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan érjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Lépjünk túl azon, hogy nem etikus. Ha sikerülne, akkor nem szeretném majd lebuktatni, gondot okozni a házasságában, a családjában, semmi ilyet. Csak szeretném egy kicsit jól érezni magam vele, mert ő az, aki megmozgat, és én úgy működöm, hogy erre ritkán képes bárki, szóval nem hagynám ki.

Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne. De ez sem teljesen biztos, szóval a nulladik kérdés az az, hogy miből tudhatom, hogy jól sejtem vagy csak többet látok bele a kelleténél a saját vonzalmamból kifolyólag. Egész jól olvasok a nonverbális jelekből is, csak ő akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni", amikor még nincs is köztünk semmi...

A fő kérdést pedig kiírtam. A körülmények abszolút ellenem dolgoznak, hogyan juthatnék el vele odáig mégis, hogy legalább egy messenger kontakt legyen? Onnantól már sima ügy lenne, persze ha ő is szeretné.


2023. okt. 13. 12:05
 51/108 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, míg kergeted addig normális szerelem soha nem fog összejönni. Így értettem. Hamis jöhet, meg elérhetetlen simán. Hiszen alapvetően a fő probléma, hogy görcsösen akarod és csak olyan pasik mozgatnak meg akik a tiéid nem lehetnek.

Hiába akar veled ismerkedni "Mr.Right" ha neked nem ő kell.

A terápia abban segít, hogy kibeszéled magad, leástok mélyen, hogy mi a kötődési probléma forrása. A többi a te munkád! Neked kell tudni megbízni szingli, rendes emberekben. Neked kell olyan emberekkel tenni magad. Amit elérhetsz önismerettel és megfelelő emberismerettel. Te állsz a boldogságod útjában kérdező, senki más...

2023. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 A kérdező kommentje:

#51 Ne haragudj, de szerintem Te is görcsös lennél a helyemben. Én sem kergettem így huszonévesen. Akkor még reméltem, hogy hátha jön szépen magától, amikor nem számítok rá, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Nem jött akkor sem. Muszáj proaktívnak lennem, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy csak évi 1 "versenyző" legyen, aztán ő is vagy megmozgat, vagy nem, ha véletlenül pont igen, akkor egyéb okokból nem lehet semmi. Eleve ebben a korban már a függetlenek száma is egyre csökken. Nincs hová, mire várnom.

Egyébként megbízom én a rendes emberekben. El is ismerem, hogy igen, ők egész jók, szerencsés lesz a majdani barátnőjük, feleségük. Csak ne én legyek az, mert előbb mennék kapálni, mint velük szexeljek vagy akár csak harmadjára vagy negyedjére randizzak. Kín lenne rávenni magam. Ehhez képest rám írna ez a nős pasi, hogy találkozzunk, röpködve ugrálnék készülődni, kicsinosítani magam, aztán... Talán érezhető a különbség. És ezen a részén nem lehet dolgozni. Aggyal nagyon díjazom helyesokoskedvesrendeséket, ehhez nem kell szakember segítsége sem, tudom, hogy ők jó kapcsolat-alapanyagok. De érzésekkel, hormonokkal kicsit sem tudom, és ezen nem segít semmi, nem találták még fel azt a tablettát, ami a kívánt irányba tudná módosítani ezeket a folyamatokat a szervezetemben.

2023. nov. 1. 17:54
 53/108 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem tabletta kell hozzá hanem hogy elengeded azt és befogadod azt. Amit baromi könnyű írni én tudom meg azt is hogy ne görcsölj rá, de sajnos mást nem lehet tenni annak érdekében hogy jól érezd magad valaki mellett, aki nem foglalt.

A kötődési zavar általában olyan embereknél lép fel, akiket csalódás/trauma ért vagy szülők által vagy személyesen megérezték milyen a pofára esés. Mivelhogy nem akarnak sérülni azért védekezési mechanizmusuk, hogy akivel lehetne valami szép/jó azt elutasítják, nem éreznek semmit, mert tudják hogy kockázatos. A foglalt embernél úgy hiszik nincs rizikó hiába tudják hogy bizony ugyanúgy van hátulütője, fájdalom. Míg nem vetkőzteti le az az ember azt a védekezési technikát addig mindig úgy lesz. A tudatalatti játszik szerepet az egészben.


De lehet nem jött el a hozzádvaló alany, talán soha nem fog! Az is lehetséges, hogy téged az éltet, hogy te mennyivel csábítóbb vagy ha összejön egy házas férfi mint a neje. Mert szingliként régóta nem jött össze a szerelem egyedülálló emberkével. Sok minden közrejátszhat, de változtatni csak te tudsz rajta. Te dolgod, de szerintem a könnyebb és gusztustalanabb utat választod, így nem leszel elégedett.

2023. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 A kérdező kommentje:

Pedig jó lenne egy ilyen tabletta, mert anélkül én nem tudom magamra erőltetni azt, aki nem kell. Legutóbb 2 hónapig vergődtem egy ilyennel, vagyis nem volt ennyi, mert a végén már 2 héten keresztül tologattam a következő találkozást. Mindig, amikor épp sikerült elnapolnom, rendesen megkönnyebbültem, de előtte, amíg még nem lett sztornózva az időpont, alig tudtam felkelni reggel és elkezdeni a napot, mert bennem volt, hogy a francba, akkor most délután találkozni kell. Én nem tudom ezt így agyból, tudatosan csinálni, hogy de márpedig igenis elfogadom őt, mert rendes, normális és szingli, még ha közben a hátam közepére sem hiányzik, annyira nem vágyom rá.

A szerelemről amúgy már rég letettem. Egy nyomorult vonzalom sem jön, leszámítva most ezt a nős férfit, pedig én bőven elégedett lennék annyival is. De igazad lehet, nem jött el a hozzám való, és gyanítható, hogy már soha nem is fog. Csak képtelen vagyok ezt lazán elfogadni, hogy jó, hát akkor ez van, nem lehet mindenkinek szerencséje...

2023. nov. 1. 18:52
 55/108 anonim ***** válasza:
100%
És volt olyan szexkapcsolatod életedben, amire szívesen visszaemlékszel? Egyáltalán, voltál már boldog férfi mellett? Csak azért kérdezem, mert egy befeszült, rágörcsölős nővel okkal nem kezdenek a férfiak.
2023. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 A kérdező kommentje:
Volt, igen, az volt 10 éve. Az első találkozáskor elég volt egy apró érintés, nem is "szexuális területen", hogy érezzem, na igen, őt akarom... Ehhez képest a jelen úgy néz ki, hogy egyik találkozás a másik után, minden rendben, csak nem képesek megütni az ingerküszöböm. Akkor sem, ha megcsókolnak vagy ha szexelünk. Nem azért, mert eltűnt a libidóm és aszexuálissá váltam, hanem mert nincs vonzalom és nem érdekelnek. Közömbösek számomra. Csak erőltetem, adok esélyt, mert hátha..., meg mert nincs kedvem újabb 10 évet tétlenül várni a csodára. Igen, helytelen hozzáállás. De mit tudok csinálni? Vagy ez, vagy a csodavárás, csak utóbbit most már úgy kellene teljes lelki nyugalommal abszolválnom, hogy közben még egy ideig rendszeresen összefutok ezzel a pasival, aki érdekel. Hát én nem vagyok olyan szupererős, hogy ez flottul menjen.
2023. nov. 1. 19:15
 57/108 anonim ***** válasza:
100%
És akkor azért, hogy te jól érezd magad mást teszel tönkre vagy mi? Te neked az a nő mit csinált,hogy rajta vezetnéd le? Semmit az égvilágon. Nem érted, hogy miről a francról dumáltam. Az alapja az egésznek a kötődési minta amit el kéne engedni és helyettesíteni befogadással. Más egész életében nem tapasztal senkivel kémiát és megvan, nem nyafog, nem keresi majd ha akar jön. Te meg randizol össze-vissza. Nem azt írtam, hogy olyan emberrel légy, aki egy kicsit se vonz, hanem azt, hogy változtass magadon és aztán ismerkedj egyedülálló faszikkal. Mert a foglalt soha nem lesz a tiéd. Vagy azért, mert csak szexre kellesz, vagy azért, mert megcsal ugyanúgy, vagy azért hogyha komolyra fordulna köztetek a dolog te elvesztenéd az érdeklődésedet iránta a kötődési berögződés miatt. Először azt kéne orvosolni. Na de ha neked ez így jó, akkor kellesd magad, de hidd el nem leszel boldog úgysem.
2023. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 anonim ***** válasza:

De akkor van egy határozott elképzelésed, ki/milyen kell neked, nem? Ez lehet a szűk keresztmetszet. Mert ha csak egy 38 éves 198 magas 103 kilós, barna hajú, fekete szemű, János keresztnevű református, 44-es lábú rák csillagjegyű férfi jöhet be, FELTÉVE, hogy egy maseratival érkezik randira, azzal a magad számára szűkíted a kört.

Ugye nem kell külön leírnom, hogy 44-es a lábam, rák a csillagjegyem, fekete a szemem, és...:D

2023. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/108 A kérdező kommentje:
#57 Szerintem itt kölcsönösen félreértjük egymást. Engem a felesége nem érdekel, nincs mit levezetnem rajta. A férfit sem akarom, hogy az enyém legyen, komolyra forduljon közöttünk. Lényegében nekem is csak szexre kellene. Hogy ha már más nem jön össze ebben az életben, akkor legalább néhányszor végre olyan szexben legyen részem, ami nem csak ilyen lagymatag, semmilyen maszatolás valakivel, akit nem kívánok. Mert ahogy a mellékelt ábra mutatja, hiába ismerkedem egyedülálló faszikkal, azokkal ez van. Én értem, hogy van, aki megvan kémia nélkül, még férjhez is megy szépen, de nekem úgy csak teher, kolonc a nyakamon a kapcsolat, akkor is, ha holnap estig tudnám sorolni, miért és mennyire fantasztikus ember a másik. Mégis hogyan, milyen technikával lehet úgy változtatni magamon, hogy én is tökéletesen boldog és elégedett legyek egy kapcsolatban kémia nélkül? Hogy vonzódjak valakihez, akihez nem vonzódom? Ha ez menne, én is beleugorhattam volna már egy házasságba, csak nem megy, rossz házasság, rossz szexuális élettel meg nem kell.
2023. nov. 1. 19:40
 60/108 anonim ***** válasza:

"rossz házasság, rossz szexuális élettel meg nem kell."



Nem is gondolnád, ez ügyben milyen sok múlik rajtad... és akkor már kb látszik is, miért vagy ott, ahol...

2023. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!