Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan érjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Lépjünk túl azon, hogy nem etikus. Ha sikerülne, akkor nem szeretném majd lebuktatni, gondot okozni a házasságában, a családjában, semmi ilyet. Csak szeretném egy kicsit jól érezni magam vele, mert ő az, aki megmozgat, és én úgy működöm, hogy erre ritkán képes bárki, szóval nem hagynám ki.

Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne. De ez sem teljesen biztos, szóval a nulladik kérdés az az, hogy miből tudhatom, hogy jól sejtem vagy csak többet látok bele a kelleténél a saját vonzalmamból kifolyólag. Egész jól olvasok a nonverbális jelekből is, csak ő akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni", amikor még nincs is köztünk semmi...

A fő kérdést pedig kiírtam. A körülmények abszolút ellenem dolgoznak, hogyan juthatnék el vele odáig mégis, hogy legalább egy messenger kontakt legyen? Onnantól már sima ügy lenne, persze ha ő is szeretné.


2023. okt. 13. 12:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 A kérdező kommentje:

#90 Szerinted randikon vagy előtte üzenet formájában nem beszélgetünk?

Nyilván ez a ma reggeli benzinkutas nem olyan helyzet volt, tényleg csak a felszín látszott. Egy enyhébb ráutaló viselkedés részükről az érdeklődésre/nyitottságra meg a külsejük, öltözködésük és autójuk alapján kb. be lehetett lőni egy szintet. De direkt ismerkedéskor nem ennyi jön le a másikból, főleg amikor belemegyek egy emberrel a többedik a találkozóba is. És úgy nem érdekel... Fel- és elismerem az erényeit, pozitív külső és belső tulajdonságait, de ez kevés. Lehetne az ilyenekből kedves barát vagy jó kolléga, de nem vágyom az érintésükre, a csókjukra, szexelni velük. Ettől még megteszem (párszor), mert "muszáj", mert különben pókháló meg kolostor ugye, de nem erre vágyom. Az kell, aki valamiért vonz, mint a mágnes. Nem ez a vonzalom és kémia nélküli langyos fos.

2023. nov. 7. 10:12
 92/108 anonim válasza:

Azért mert normális értékrenddel rendelkezem, attól még nem vagyok aszexuális. De itt megjegyezném, hogy velük nincs semmi probléma, veled viszont annál több.

Csak azért összefekszel számodra semlegesekkel, hogy ne pókhálósidj be? Ösztönlény vagy? Ilyen személyiséggel nem csodálom, hogy egy férfinek sem kellesz.

2023. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 A kérdező kommentje:

Kellek, azaz kellenék, csak én nem vagyok az a típus, aki meg tudja tűrni maga mellett azt, akire nem vágyik.

Vannak nők, akik olyan zseniális színészek és elfojtóbajnokok, hogy évtizedes házasságokat is fenntartanak így, bizonyára ez a normális és ezzel sincsen semmi probléma, ebben aztán nincs egy szemernyi kis ösztönlénység sem, de én belebetegednék. Mondjuk ők is bele szoktak, csak még maguk előtt sem merik (f)elismerni az összefüggéseket, hogy mi mitől és miért alakult ki... Egy kis mióma itt, egy kis az ott, tök véletlen, tuti nem ettől, semmi köze hozzá, kizárólag az életmód tehet róla, a környezeti ártalmak, minden más. Hát szerintem nekem is nőne egy golflabdányi is, ha olyannal kényszerülnék együtt lenni, akit nem kívánok, csak azért, mert ő olyan drágajóember meg így erkölcsös, hiszen függetlenekként jöttünk össze.

Lásd ezt a kérdést meg a #11. hozzászólót:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Milyen fasza is az a házasság vagy kapcsolat, ami nélkülözi a vonzalmat, főleg amelyik már az elejétől fogva... Az a lényeg, hogy senkinek egy rossz szava nem lehet az aranyemberre, hát olyan jó, rendes meg normális, ilyenekkel szabad csak és kell összejönni. Lehetőleg jól össze is kötni magunkat egy életre, úgy az igazán egészséges.

2023. nov. 7. 18:58
 94/108 anonim ***** válasza:
100%

Igazából engem csak az érdekel, ha a kedves, rendes, aranyos, normális, jó külsejű, szellemi munkát végző férfiak nem vonzóak akkor mégis ki?

Csak a foglalt, csak az elérhetetlen, csak az aki már másé?

Csak az vonzó amiben szenvedhetsz, vagy más szenvedhet? És a kérdés jogos, mégis mi a francért szexelsz olyanokkal akik nem tetszenek? Tényleg ennyire számít ez?

Baj van, itt sajna és nagyon súlyos baj.

2023. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem nekem is nőne egy golflabdányi is, ha olyannal kényszerülnék együtt lenni, akit nem kívánok"


Halistennek nem kényszerülsz.. mégis miről beszélsz, de tényleg??

2023. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
Nem kényszerülsz senki olyannal együtt lenni akivel nem akarsz, te megteszed magadtól. Miért beszélsz egyáltalán erről? Mi köze van ennek már ahhoz, hogy házas pasit akarsz elcsábítani csak hogy tudj szexelni?
2023. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 A kérdező kommentje:

#94 Ezt nem tudom jól megfogalmazni, az, akiben van valami "spiritusz". Valami tűz, szenvedély, élet. Nem kell, hogy foglalt legyen vagy hogy szenvedjek tőle, fölösleges ilyeneket hozzákölteni. Csak legyen benne valami plusz. De még mielőtt ez is félreértődne, ez nem egyenlő a nárcisztikusokkal, pszichopatákkal, egyéb betegekkel!

"És a kérdés jogos, mégis mi a francért szexelsz olyanokkal akik nem tetszenek?"

Még mindig nem világos? Mert nincs olyan, aki "tetszik", a szexmentesen leélt élet pedig nekem nem aszexuálisként nem pálya. Bár a tetszik kifejezés helyett továbbra is inkább olyanokat használnék, hogy megmozgat, beindít, hat rám. Az kevés, hogy tetszik = jó ránézni, esztétikus látvány és az emberi értékei is vitathatatlanok. Ilyet viszonylag könnyű találni, csak figyelmesen kell szűrni, de ennyitől nekem még nem fog kelleni, rövid időn belül kolonc is lesz a nyakamon, akitől aztán inkább megválok.

#96 Csak annyi köze van, hogy itt nagyon bölcsen azt tanácsolták, hogy ahelyett, aki érdekel, szépen "tegyem magam" inkább egy rendes szinglivel, mert úgy egészséges és erkölcsös. Mintha az sokkal jobb lenne...

2023. nov. 7. 19:18
 98/108 anonim ***** válasza:
96. Szerintem senki nem írta, hogy olyannal akivel nem jó neked együtt lenned. Ezt is csak te beszéled bele.
2023. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
97.re reagáltam persze.
2023. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 A kérdező kommentje:
#98 Nem, ez a realitás. Jó párszor jeleztem már, hogy olyan, aki érdekel, tehát jó lenne vele együtt lennem vagy legalább az esélye megvan annak, hogy jó legyen, csak ennyire ritkán jön. Az összes többi, akár spontán ismerem meg, akár direkt ismerkedve, az ez a kategória, amit írtam. Közömbösek. Vagy velük vagyok, vagy egyedül, de az az említett okból kifolyólag nem 1-2 hónapot vagy évet ölelne fel, hanem 10-eket, mert ebből most nem lesz semmi, mire jön a következő, az megint 10 év, akkor már 20-nál tartok, és lehet, hogy abból sem lesz semmi... Komolyan magyarázni kell, hogy miért nem jó az embernek évtizedeket egyedül, teljesen érintetlenül tölteni? Hogy miért ugyanolyan, ha nem rosszabb alternatíva az is, mint semlegeskéékkel vergődni? Nem nehéz belátni pedig.
2023. nov. 7. 19:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!