Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan érjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Lépjünk túl azon, hogy nem etikus. Ha sikerülne, akkor nem szeretném majd lebuktatni, gondot okozni a házasságában, a családjában, semmi ilyet. Csak szeretném egy kicsit jól érezni magam vele, mert ő az, aki megmozgat, és én úgy működöm, hogy erre ritkán képes bárki, szóval nem hagynám ki.

Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne. De ez sem teljesen biztos, szóval a nulladik kérdés az az, hogy miből tudhatom, hogy jól sejtem vagy csak többet látok bele a kelleténél a saját vonzalmamból kifolyólag. Egész jól olvasok a nonverbális jelekből is, csak ő akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni", amikor még nincs is köztünk semmi...

A fő kérdést pedig kiírtam. A körülmények abszolút ellenem dolgoznak, hogyan juthatnék el vele odáig mégis, hogy legalább egy messenger kontakt legyen? Onnantól már sima ügy lenne, persze ha ő is szeretné.


2023. okt. 13. 12:05
 61/108 anonim ***** válasza:
70%
És azt ki garantálja, hogy ezzel a pasival nem csak maszatolás lenne? Honnan tudod, milyen az a pasi az ágyban? De ettől függetlenül gusztustalan vagy. Attól, hogy neked nincsenek erkölcsi aggályaid, másnak még lehetnek.
2023. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 A kérdező kommentje:

#58 Nincs sajnos. Azért írom, hogy sajnos, mert lehet, hogy úgy könnyebb lenne. Célzottan tudnám keresni, hogy x, y, z paraméternek adottnak kell lennie, és akkor tuti működni fog.

Ha ezt a pasit nézzük például, őt társkeresőn még balra is húztam volna... Most akkor csináljam úgy, hogy azokkal kezdek el találkozgatni, akik nem jönnek be, mert hátha pont közöttük fogok rábukkanni arra, aki beindít? Elég abszurd technika.

2023. nov. 1. 19:56
 63/108 A kérdező kommentje:
#60 Konkretizáld, mire gondolsz, kérlek. Az, hogy nem kívánom a delikvenst, nem rajtam múlik, nem irányítható akarattal. Pedig ez alap lenne. Enélkül számomra nincs jó szexuális élet, így házasság sem. De ezek szerint van, akinek elég a megfelelő technika, és bárkivel jó lesz neki. Irigylem.
2023. nov. 1. 20:03
 64/108 A kérdező kommentje:
#61 Senki nem garantálja, de már az is elég jó kiindulási alap, hogy egyáltalán megmozgat. Hogy akarom közelebbről... Már ennyitől jobb, mint a kedvesszinglitehátvelüketikuslenni férfiak, akikkel ismerkedtem. Kapásból köröket ver rájuk azzal, hogy képes hatni rám.
2023. nov. 1. 20:10
 65/108 anonim ***** válasza:
Minek konkretizáljam? Minden férfi érti, miről írok. Ha te nem érted, tök egyértelmű, hogy nem vagy egy tüzes nő. Vannak nők, akiket egy kedves pillantás is lázba hoz, akik a férfiak kedvére vannak, mind ismerünk ilyeneket. Őértük hozzuk le a csillagokat... Akik sietnek haza, mert kicsúsznak a bugyijukból már a metrón, mert tudják, hogy 20 perc múlva már a férfi öleli őket. Te nem tanultál meg szexelni, nem tanultad meg szeretni az életet, így nem is érted, miről beszélek.
2023. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 A kérdező kommentje:
#65 Rendben, ebből így viszont továbbra sem fogok tanulni, csak esetleg még nyomorultabbul érezni magam, hogy én nem vagyok ilyen csodálatos nő. Ha ez volt a cél, akkor elkönyvelhetsz egy sikert, ha nem ez volt, akkor nem értem, mi szükség volt rá egyáltalán.
2023. nov. 1. 20:17
 67/108 anonim ***** válasza:
52%

Te menthetetlen vagy sajnos.

Flörtölj vele, ha annyira viszket rá. Ha feláll neki rád piszkosul és meg akarja csalni a feleségét úgyis megfogja. De ha már hűtlen lesz veled akkor tudasd a nővel, hogy ki tudja dobni ha akarja. Annyit legalább megérdemel ha már egyszer annyira véged van a férfiért.

2023. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
100%
#66: Beszélgetni vagyunk itt, nem udvarolni. Ez amitleírtam, a véleményem, de akár tévedhetek is. Ettől te ne érezd magad szarul, ha meg buksisimire vágysz, van udvarlód, neki az a dolga... De egy arc nélküli, ismeretlen senki internetes véleményére ne szívd fel magad. A világ elé tártad a nyavalyádat, várható volt, hogy lesz olyan, aki benned látja a hibát, de ettől össze ne omoljon már a világ! Okos nő változtatna valamilyen paraméteren, ha így nem ér célt. Hidd el, ha te vagy az a nő, aki neki kell, elvisz egy-két körre. Csak ne álmodozz normális párkapcsolatról, házasságról.
2023. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
50%
Írj neki egy emailt, hogy kávézzatok valahol.
2023. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 A kérdező kommentje:

#68 Normális párkapcsolat, házasság ebben az esetben nem téma. Meg nekem amúgy sem, ha azt csak így érhetném el, hogy "be kell fogadnom" valakit, aki nem kell, de hát olyan rendes meg jó...

Buksisimire sem vágytam, csak valami konstruktívra. Mert a #60 ebben a formában nem az. Le lett írva valami, ami jól hangzik, érti, aki érti, aki meg nem, az ne is kérdezze... Ebben így mi és mennyi az építő? Ennél ez a #68 valamivel jobb, vagyis az a megállapítás, hogy ha kellek, akkor elvisz egy-két körre. A "változtatna valamilyen paraméteren" már szintén nem tartalmaz olyan konkrétumot, ami hasznosítható, hanem mindenki gondoljon bele ebbe azt, amit épp akar.


#69 Szerintem az most így ebben a fázisban még túl erős lenne, de azért köszönöm az ötletet! Ez legalább egy válasz a kérdésre, nem csak egy egyszerű belém állás, jól megmondás.

2023. nov. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!