Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan érjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Lépjünk túl azon, hogy nem etikus. Ha sikerülne, akkor nem szeretném majd lebuktatni, gondot okozni a házasságában, a családjában, semmi ilyet. Csak szeretném egy kicsit jól érezni magam vele, mert ő az, aki megmozgat, és én úgy működöm, hogy erre ritkán képes bárki, szóval nem hagynám ki.

Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne. De ez sem teljesen biztos, szóval a nulladik kérdés az az, hogy miből tudhatom, hogy jól sejtem vagy csak többet látok bele a kelleténél a saját vonzalmamból kifolyólag. Egész jól olvasok a nonverbális jelekből is, csak ő akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni", amikor még nincs is köztünk semmi...

A fő kérdést pedig kiírtam. A körülmények abszolút ellenem dolgoznak, hogyan juthatnék el vele odáig mégis, hogy legalább egy messenger kontakt legyen? Onnantól már sima ügy lenne, persze ha ő is szeretné.


2023. okt. 13. 12:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
39%
Tudod a nevét? Jelöld be messengeren,aztán vagy rád ír,vagy nem. Te is bepróbálkozhatsz egy semleges írással,mondjuk a lányáról. Aztán veszi a lapot,vagy nem. Innentől eldőlt. Ha benne van,tudod milyen "férfi" ,ha nem akkor is....
2023. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 A kérdező kommentje:

Tudom a nevét, megtaláltam a facebook profilját, de ezt így nagyon soknak érezném. Ha biztos lennék abban, hogy nem értem félre a viselkedését, akkor talán beleférne, jelenleg viszont még nem.

Úgy sejtem, az a megoldás, hogy várok, idővel kiderül, merre alakul, alakul-e egyáltalán valamerre. Ez tűnik egyedül ésszerűnek. Csak nem egyszerű hideg fejjel, higgadtan várakozni, tudva, hogy nagyobb eséllyel nem lesz belőle semmi, és akkor amilyen az én formám, megint jöhetnek a következő 10 évre a számomra semleges, amúgy kedvesrendesokosmegminden férfiak vagy a macskák, kutyák, egyéb házikedvencek. Nyomorult ösztönlény vagyok, ja...

2023. okt. 15. 14:26
 43/108 anonim ***** válasza:
Akkor csak facen jelöld be. Ha ismeritek egymást,nincs abban semmi.... Meg jelöld be a feleségét is,ha van neki is. Így nem lesz gyanús. Ha akar valamit hidd el utána megkeres
2023. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 anonim ***** válasza:
Bejelölted? Mi újság?
2023. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 A kérdező kommentje:
Nem, nem mertem... Stagnálunk, szemezgetünk, valahogy személyesen kellene erről a holtpontról elmozdítanom a dolgot.
2023. nov. 1. 16:50
 46/108 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdheted, de neki kéne ha akar téged. Bár lehet akar, de nem fog semmit csinálni még akkor se ha rámászol, mert a feleségét tiszteli annak ellenére hogy az esete vagy.
2023. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, tudom.

Csak a hangulatom megint... Itt ez a nap, hamarosan karácsony, aztán vége is az évnek. Lelombozó, hogy ez minden... Ez a megrekedt, sehová sem alakuló helyzet valakivel, aki legalább hatni tudott rám, mert amúgy az egész év eltelt olyanokkal, akik nem tudtak. És így volt tavaly is, és nincsenek illúzióim, nem lesz máshogy jövőre sem. Talán már soha. Tudom, ez legyen a legnagyobb gondom az életben, de most rosszul viselem.

2023. nov. 1. 17:06
 48/108 anonim ***** válasza:

Heverd ki. Nem tudom, igaza van-e az egyik válaszolónak legalább részben miszerint neked az elérhetetlen pasik jönnek be. Ha így van akkor keress fel szakembert, mert kötődési zavaraid vannak.

Ha semmi ilyesmi nincs mögötte akkor pedig ne kergesd a vonzalmat, szerelmet, mert pont azért nem jön össze. Próbálj meg nélkülük boldog, kiegyensúlyozott lenni és hátha akkor jön életedbe a vonzalom, szerelem.

2023. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező!

Én is ilyen helyzetben vagyok.

2023. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 A kérdező kommentje:

#48 Köszönöm! Biztos van kötődési zavar is, van rá alapom úgymond. Meg sok más trutyi is. De én már nem hiszek abban, hogy ezen szakember és terápia tud valóban, úgy igazán segíteni.

Az pedig nálam sosem működött, hogy elengedem a témát, és akkor váratlanul jön. Meg ha belegondolok, ő sem úgy jött. Kergettem, mint mindig, azaz ismerkedtem szinte folyamatosan, randizgattam, mert kolostorba vonulni nem szeretnék, szóval mondhatni teljesen rá voltam és vagyok görcsölve. Mégis jött. Nem ezen múlik. Ha leállok a próbálkozással, azzal legfeljebb azt érem el, hogy még jobban befordulok és rajta kattogok. Nekem ez nem megy, hogy boldogan szárnyalok egyedül, miközben ott egy alapvető hiányérzet. A figyelemelterelés csak ideig-óráig működik.


#49 Együttérzésem! Ha van kedved, írd le esetleg, hátha attól egy picit jobb lesz.

2023. nov. 1. 17:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!