Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan érjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Lépjünk túl azon, hogy nem etikus. Ha sikerülne, akkor nem szeretném majd lebuktatni, gondot okozni a házasságában, a családjában, semmi ilyet. Csak szeretném egy kicsit jól érezni magam vele, mert ő az, aki megmozgat, és én úgy működöm, hogy erre ritkán képes bárki, szóval nem hagynám ki.

Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne. De ez sem teljesen biztos, szóval a nulladik kérdés az az, hogy miből tudhatom, hogy jól sejtem vagy csak többet látok bele a kelleténél a saját vonzalmamból kifolyólag. Egész jól olvasok a nonverbális jelekből is, csak ő akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni", amikor még nincs is köztünk semmi...

A fő kérdést pedig kiírtam. A körülmények abszolút ellenem dolgoznak, hogyan juthatnék el vele odáig mégis, hogy legalább egy messenger kontakt legyen? Onnantól már sima ügy lenne, persze ha ő is szeretné.


2023. okt. 13. 12:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
Tipikus nárcisztikus viselkedés.Nekem kell mégha nem is szabad,kit érdekel nekem legyen jó,meg akarom kapni és kész,mert ez nekem jár.
2023. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy nekem járna ő vagy amit kivált belőlem. Azt viszont igen, hogy természetes vágy olyannal együtt lenni, aki nem közömbös. Mások sem olyannal vannak, kivéve, ha valamilyen érdek vagy kényszer áll a háttérben.

Hiába írta az egyik hozzászóló, hogy szexeljek random szingli pasikkal, ha azok közül egyik sem indít be. Próbáltam, csináltam, nem volt jó, csak kiégtem tőle, hogy na, ezzel is, azzal is, amazzal is, az x. delikvenssel is csak egy felejthető kis maszatolás volt, mert nem is kívántam őket.

Annyira marha könnyű leírni, hogy hát olyan szingli pasival kell csinálni, akit kívánok. Nyilván magamtól nem jöttem rá erre a nagy okosságra... Csakhogy nincs ilyen. Utoljára vagy 10 éve volt. Ilyen szinten nem tud megfogni a legtöbb férfi, nem véletlenül emeltem ki ezt a szempontot a kérdésben és a hozzászólásaimban is.

Baromi nagy csoda, ha jön valaki, aki igen. És kellemetlen, hogy az a valaki pont nős. De pusztán emiatt nem fogom kihagyni, ha mégis adódna lehetőségem, mert elegem van már a langyos, szar szexből is meg a szexmentességből is. Másnak is elege lenne. A legalapabb dolog, hogy vágyj arra, akivel együtt vagy, hogy akard, legyen szenvedély, veszítsd el a fejed kicsit, kerülj felfokozott, túlfűtött állapotba. Ne pedig csak unatkozz, a másnapi teendőiden vagy a bevásárlólistádon agyalj közben, mert annyira semmilyen.

2023. okt. 13. 21:15
 33/108 anonim ***** válasza:
51%
Egy centivel se vagy jobb azoknál az elmebeteg inceleknél, akik itt őrjöngenek folyton. Pedig azt hittem, náluk rosszabb nem lehet. Gusztustalan vagy. Mit számít a másik ember vagy a házassága? Kit érdekel? Csak neked legyen jó. Nem tudom, hogy állna a szád, ha valaki elvenné tőled, ami számodra fontos. Mert neki kell. Kit érdekel, hogy a tiéd? Áhh, kár beléd. Nem tudja befogadni az agyam, amit olvasok.
2023. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudja befogadni, az látszik, mert még mindig ott tartasz, hogy elvenni a másikét... Nem tudom magyarabbul leírni: szó sincs arról, hogy szét akarjam barmolni a házasságát. Ha lenne köztünk valami, azt is kiemelt fontosságúként kezelném, hogy soha még csak a gyanú se merüljön fel.

De így van, abban a cipőben járva, amiben járok, nem azt nézem, hogy a másé-e vagy sem. Legyen a másé, maradjon is, ez a része tényleg nem érdekel. Kifejtettem elég jól, hogy mi az, ami érdekel. És senki a világon meg nem győz arról, hogy nem természetes, hogy érdekel. Hogy szépen békésen mosolyogva el kéne fogadnom, hogy nekem soha az életben nem lesz jó, csak langyos fos vagy abszolút semmi. Miközben mások legalább a kapcsolatuk elején majd' megvesznek a másikért, vannak, akiknek 2 évig is kitart. Nem ám, hogy már az első pillanattól fogva nagyobb izgalmat jelent még egy pohár víz megivása is, annyira nem érdekel a másik. Nyilván ilyenekkel kellene lennem, csak mert ők szinglik, így erkölcsös...

2023. okt. 13. 21:58
 35/108 anonim ***** válasza:
53%
Hány évesek vagytok? Hol találkoztok heti párszor? Neki van gyereke?
2023. okt. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 A kérdező kommentje:
Ő negyvenes, én harmincas, van egy alsós lánya. Pont ez az egyik nehézség, hogy ez egy vele kapcsolatos hely vagy "program", ha úgy tetszik, és ilyenkor más szülők és gyerekeik is jelen vannak. Jönnek-mennek, hozzák-viszik őket. Észnél kell lenni, hogy sem a gyereke, sem mások előtt ne legyen semmi látványos. Ezért? egyelőre a finom nonverbális jelek szintjén vagyunk, mint például az indokoltnál gyakoribb és hosszabb szemkontaktus, amit ő keres vagy hogy fizikailag próbál "körülöttem mozogni", noha ez sem indokolt sosem és ehhez hasonlók.
2023. okt. 14. 05:50
 37/108 anonim ***** válasza:
És nem lehet,hogy minden nővel,de legalábbis sokkal ugyanezt csinálja? Vannak ilyen férfiak. A bátyám is ilyen. Minden nőnek tetszeni akar,látni,hogy felveszik vele a szemkontaktust, de nem csalná meg a feleségét. Valami komplexus a neve. És te,hogy kerülsz oda a gyerekek közé,ha nincs családod? A felesége nem szokott ott lenni?
2023. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 A kérdező kommentje:

Célzottan nős apukákra vadászni megyek bizonyára. Ne akadékoskodjunk már...

Van, amikor a felesége jön, időbeosztástól függ. Ha ez érdekel, én egy bájos, normális nőnek látom őt, nincsenek vele szemben negatív érzéseim, versengeni sem szeretnék vele, semmi. Ne költsük már azt is bele ebbe a szituációba, hogy egy kanál vízben is meg tudnám fojtani, úgy utálom, mert... Dehogy. Semleges, mint egy random járókelő az utcán vagy a boltban.

Azt nem tudom, hogy máshol mit csinál, hogyan viselkedik ez a férfi, annyit látok csak, hogy itt nem. Ha valami, az 100%-osan egyértelmű, hogy ez csak velem van, pedig több csinos nő megfordul itt.

2023. okt. 14. 10:00
 39/108 anonim ***** válasza:
De te mit csinálsz ott? Hogy kerülsz oda? Biztos nem nézi meg a többi nőt? Vagy csak nem veszed észre? A feleségével együtt nem szoktak oda menni? Akkor is ilyen? Én voltam már szerető,s ha ezekre válaszolsz,jobban tudok segíteni.
2023. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 A kérdező kommentje:

Lényegében segítőként vagyok jelen, ahhoz hasonlóan, mint egy asszisztens. Nem az enyém a "fő munka", szóval még csak az sincs, hogy muszáj előbb-utóbb interakcióba lépnie velem annak okán. Egyáltalán nincs miért. Ennél jobban már nem szeretném konkretizálni, nehogy beazonosítható legyen, mert bár nagyon pici a valószínűsége, az ördög sosem alszik, ahogy mondani szokás.

Látnám, ha megnézné a többi nőt vagy hasonlóan viselkedne velük, de nem. Ha úgy van, még a köszönéstől is eltekint, ehhez képest nálam akkor is törekszik rá, ha pont ugyanúgy elengedhetné, mint az ő esetükben, mert például én is jóval odébb helyezkedek el abban a pillanatban meg nem is rá figyelek éppen. Csak ezek, ahogy írtam, olyan kis apróságok, hogy vehetők finom, óvatos jeleknek, de az is lehet simán, hogy csak én látok beléjük többet.

A felesége nem vezet. Azt nem tudom, hogy amiatt-e, mert nincs jogsija vagy van, de nem szeret vagy fél. Ezért amikor épp ő jön, az is úgy történik, hogy a férfi kinn van az autóban. Bejöhetne vele együtt, semmi akadálya nem lenne, de valamiért sosem teszi, így az ő jelenlétében való viselkedését nem volt még alkalmam megfigyelni. Annyit látok, hogy a feleség hordja a gyűrűt, a férfi nem, de hogy ez jelent-e bármit vagy egyszerűen csak nem komfortos neki valamiért, nem tudni.

2023. okt. 14. 18:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!