Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan érjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Lépjünk túl azon, hogy nem etikus. Ha sikerülne, akkor nem szeretném majd lebuktatni, gondot okozni a házasságában, a családjában, semmi ilyet. Csak szeretném egy kicsit jól érezni magam vele, mert ő az, aki megmozgat, és én úgy működöm, hogy erre ritkán képes bárki, szóval nem hagynám ki.

Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne. De ez sem teljesen biztos, szóval a nulladik kérdés az az, hogy miből tudhatom, hogy jól sejtem vagy csak többet látok bele a kelleténél a saját vonzalmamból kifolyólag. Egész jól olvasok a nonverbális jelekből is, csak ő akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni", amikor még nincs is köztünk semmi...

A fő kérdést pedig kiírtam. A körülmények abszolút ellenem dolgoznak, hogyan juthatnék el vele odáig mégis, hogy legalább egy messenger kontakt legyen? Onnantól már sima ügy lenne, persze ha ő is szeretné.


2023. okt. 13. 12:05
 81/108 A kérdező kommentje:

"Felcsapom" valamelyik dating appot, találok valakit, aki a képei és a profilja alapján tetszik. Mert ezt is hogy kellene? Kiindulva abból, hogy ezt a férfit is meg a régit is mellőztem volna, ha ilyen felületen ismerkedünk, szándékosan azokra kellene rámennem, akik nem tetszenek, hogy hátha majd ők kiváltanak belőlem valamit? Abszurd. Chatelgetünk, leszűrődik, aminek le kell, jön a személyes találkozás, és semmi. Lehet, hogy más nőknek, akik olyan lazán közlik, hogy keressek magamnak valami egyedülálló faszit, ennyi már megüti az ingerküszöbüket, hogy hát ez a pasi ki is néz valahogy, értelmes is, rendes is meg minden. Így működve nagyon könnyű... Én ennyitől még, képiesen fogalmazva, magamban ásítok egyet, legyintek és megvonom a vállam, hogy jól van, nincs itt semmi különös, mindenki látott már ilyet. De folytatnom "kell", valamit kezdeni velük, már amíg bírok, mert úgysem jön különb. Koppra ugyanez a hatás lesz a 20.-kal meg a 40.-kel is. Aztán ja, ahogy a #77-ben áll, lehet, 45 éves koromban megint feltűnik a színen valaki, akire felkapom a fejem, de amilyen az én formám, vagy nős lesz ő is (korából kifolyólag valószínű), vagy épp 2 hét múlva tervez indulni külföldre és vissza sem jön már, csak az anyjáékat látogatni évente x-szer, vagy valami.

Szép kilátások, mosolyogjak. Ne görcsöljek, engedjem el, mert bizonyára ettől majd ha nem is azonnal, de belátható időn belül fordul a kocka, és hirtelen nem is egy, hanem egy egész focicsapatnyi ingerküszöbömet elérő férfi fog elém kerülni. Öreg vagyok már ahhoz, hogy higgyek a mesékben és a csodákban...

2023. nov. 5. 08:46
 82/108 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg bocsi, de ettől a mártírkodástól amit itt leművelsz, ettől nem kapsz hányingert? Csak minden mástól? 🧐

Hagyjuk már ezt. Mennyire tudod még sajnálni saját magad, hogy jaj te szegény csak egyedül a foglalt ember f*sza kell? Ahelyett, hogy keresnél egy normális és számodra vonzó pasit.

Ha neked senki nem jó akkor nem mindenki más a hibás akinek viszont igen és talál aki megdugja...

Én is rég nem szexeltem, de magam előtt is szégyellném, ha így vergődnék.

2023. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:

#81: Én írtam a hetvenhetest is, én nyaggatlak azzal, hogy meg fogsz öregedni. Érdekes a mai nyafogásod, de mint mondtam, azt csinálsz, amit akarsz... velünk nem szúrsz ki, ha nem szexelsz, a sarkvidéki pingvinek sem bánják, a marslakók is tojnak rá, és az a pár navaho sem törődik ezzel a rezervátumban. Akkor ki jár szarul???

Továbbra is tartom az állításom: egyszer nem volt klassz élményed az ágyban. Aki egyszer belekóstol a jóba, az amíg bírja, csinálja. Ha te ebből kimaradsz, magadba kell nézned.

Én nem tudok neked többet segíteni, de nem is nyaggatlak többet semmi ilyennel.

Mert segíteni akartam, nem szívózni.

2023. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim válasza:

A logikus gondolkodas nem erossege a kerdezonek, de a martirkodas annal inkabb. En meg mindig azt nem ertem, hogy ha valaki nem mozgat meg benned semmit, akkor minek fekszel le vele? Azt meg nehez elhinnem, hogy csak a hazas pasi jon be neked.

Ja es nehogy mar teged kelljen sajnalnunk, mert a feleseg nem serul a hutlenseg miatt. Nevetseges vagy.

2023. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 A kérdező kommentje:

#84 Szerintem az ne nagyon emlegessen logikus gondolkodást, akinek nem ment át az egész, és inkább hitre alapoz...: "Azt meg nehez elhinnem, hogy csak a hazas pasi jon be neked" — miközben ez nem hit-, hanem ténykérdés. Adott dolog. Nincs vele más teendő, csak tudomásul venni és ebből kiindulni. Nem kételkedni, nem minősíteni stb.

"En meg mindig azt nem ertem, hogy ha valaki nem mozgat meg benned semmit, akkor minek fekszel le vele?"

Ha már ilyen stílusban kommunikálunk: én viszont értem, hogy neked aszexuálisként (ha már feltételezgetünk meg hiszünk...) megfelel leélni akár az egész életed szex nélkül, de nem mindenki az, így vannak igényei, szükségletei, amire nem megoldás kizárólag a maszti. Ha nem talál olyat, akivel van vonzalom, kénytelen beérni olyannal, akivel az nincs, csak semleges, legalább nem taszítja.


#83 Fogok szexelni, csak kénytelen leszek a fent leírt módon. Az meg persze, hogy nem lesz akkora élmény, épp csak a semminél jobb. Te sem lennél lelkesebb olyan partnerrel, akihez nem vonzódsz... Akihez vonzódom, azzal klassz élmény, igen. Pontosan emiatt "nyígok", hogy erre esélyem sincs, így olyannal "kell" helyette, akihez nem vonzódom. A gyengébbek kedvéért itt is megjegyzem: nem kötelező persze, nyilván a pókháló is egy lehetséges alternatíva.


#82 "Ahelyett, hogy keresnél egy normális és számodra vonzó pasit."

Neked sem ment át, csak akkor nem tudom, minek kell belém állni.

Nem baj, én is tudom viszonozni a stílust: értem, hogy te hasra tudsz esni attól, ha találkozol egy normális férfival, aki ki is néz valahogy, mert ugye jaj, ebben a mai csúnya világban annyira ritka az ilyen, rögtön át is ázik a bugyid tőle... De nekem ennyi csak egy vállrándításra elég. Arra, hogy ne taszítson. Arra nem, hogy vonzzon.

De ha olyan okos vagy, hajrá, írd le a HATÉKONY, MŰKÖDŐ gyakorlati technikát arra, hogy hogyan, hol keressek olyat, aki meg is üti az ingerküszöböm! Biztos van a tarsolyodban egy-két jó módszer a célzott és SIKERES keresésre... Vagy csak jólesett megmondani "a tutit", mert ugye a régóta tartó szexhiány azért csak egy frusztráló dolog, akárhogy is szégyelled még magad előtt is, és a világért el nem ismernéd.

2023. nov. 7. 08:40
 86/108 anonim ***** válasza:

Nem te nem az vagy, akinek átázik a bugyija egy normális férfitől aki kinéz valahogy, a te bugyid attól ázik át, hogy házas férfi nonverbális jeleit nézegeted.

Igazad van, ez teljesen normális.

Normális, jó külsejű férfiakhoz vonzódni az meg nem oké.

Édes istenem akkora zavar van a fejedben, ezt nem a szex hozná rendbe.


Egyszerűen nem érted az egészet. Én is találkoztam már olyan foglalt, kis gyerekes férfivel akiről úgy éreztem na ez igen. És igen, velem ehhez kedvesnek is kell lenni, mert nálam alapvető elvárás, hogy nem csak távolról kiszúrok valakit és már kéne is, mert jól néz ki.

De nem bagzó macska vagyok, hanem ember, emberi gondolatokkal! Fel tudtam fogni, hogy ő egy foglalt, családos ember, ennyi, pont, kész, igyekeztem ennél tovább egy percig sem gondolni.


Nehogy már lassan kitaláld, hogy ahogy te látod a dolgokat az van rendben... Csak dugjon már meg a távolról nézegetett házas pasi, ennyi az elvárásod, ki ne találd már, hogy ez akkora, hogy más meg sem tudja rajta kívül ugrani..

2023. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 A kérdező kommentje:
Olvastam itt egyszer egy hozzászólást, egy nő írta, aki szerint a jó kapcsolat feltétele, hogy jól kell választani, és ennek titka sok egyéb mellett, hogy kb. spontán peteérésed legyen már attól is, ha rád néz vagy mosolyog a másik. Na, valami ilyesmit keresek. "Tudományosabban" megközelítve: azt, akire beindul a feni-etil-amin termelődés, ami a sokaknál akár az első 2 évre is jellemző felfokozott állapotot adja. Ilyet nem találok, keresés nélkül meg csak annyira ritkán jön, hogy az nem élhető. Szinte napra pontosan 10 év telt el a mostani házas férfi és a régi egyéb okokból nem működő között. Aki úgy gondolja, hogy akkor 10 évekig ne legyek egyáltalán senkivel, annak gratulálok, vagyis inkább sok szeretettel kívánom ugyanezt neki, megnézném, mennyire érezné jól magát...
2023. nov. 7. 09:28
 88/108 A kérdező kommentje:

#86 Én is felfogom, és feladom. És??? Ettől még ugyanúgy nem vonzódom máshoz. A vonzalom nem irányítható gondolatokkal, nem erőszakolható ki észérvekkel, csak mert estig tudnám sorolni, milyen jó a másik. Vagy van, vagy nincs.

De biztos az a normális működésmód, hogy szépen eltekintünk a hiányától, és inkább együtt vagyunk azzal, akivel etikus meg aki olyan okos, rendes, igazi aranyember, szobrot is lehetne emelni neki. Majd a síkosító megoldja meg ki lehet bírni azt az x időt, ami szexszel telik, cserébe egy ilyen két lábon tökélyért...

2023. nov. 7. 09:33
 89/108 A kérdező kommentje:
Ilyen helyesokosrendeset lehet, a ma reggeli tankolásomkor is találhattam volna például. Az egyik nagyon erőltetten rám köszönt meg ott sündörgött, a másik a pénztárnál indokolatlanul (nem lopás céljából...) közel jött, belemászott az aurámba, szinte éreztem a vállamon a lélegzetvételét, fixírozott. Hogy vegyem már észre őket. Észre is vettem, csak semmi. Pedig jól is néztek ki, meg egyáltalán nem is azok az agyatlan segédmunkás kaliberek voltak, valószínűleg szellemi munkát végeznek. Van, akinek ez elég, biztos ez a normális, de nekem sajnos csak annyira, hogy ne kapjon el az undor, hogy konstatáljam, hogy igen, ők nagyjából rendben lévőnek tűnnek. Aztán ilyenekkel kell "tenni magam", egy korábbi hozzászólót idézve. Fogom is majd, mert muszáj lesz, csak nagyon nem ez az amúgy leszarom még a létezését is kategória az, amire vágynék.
2023. nov. 7. 09:43
 90/108 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit dolgozni kellene a felszínességen.

Nem minden fekete és fehér, te úgy gondolod akinél nem érzed azt, hogy ránézel és atyaúristen azonnal ki akarsz ugrani a bugyiból, anélkül, hogy bármit is tudnál róla az már akkor nem is az amit keresel.

Pedig ohh hány férfi/helyzet van amikor nem is gondolnád amég el nem kezdesz beszélni a pasival, hogy igazából mennyire vonzó.

Te csak ránézel egy pasira, oda képzelsz valamit ami lehet nincs is, csak neked tetszene, és akkor ilyen csak 10 évente történik.

Nem hiszem el, hogy sosem volt, hogy elsőre nem is vetted észre a pasit, aztán beszéltetek és megtetszett a mitudomen, mondjuk gondolkozása, a jó humora vagy akármi... Inkább csak esélyt sem adsz ennek, mert inkább ezt a kislányos almodozást kergeted.

Akiért így megvesztem talán egyszer fordult elő, hogy nem is ismertem, csak vonzott, mint a mágnes, egy 3 perces menetet kaptam.. én sem pont úgy képzeltem el addig.

2023. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!