Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan érjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Lépjünk túl azon, hogy nem etikus. Ha sikerülne, akkor nem szeretném majd lebuktatni, gondot okozni a házasságában, a családjában, semmi ilyet. Csak szeretném egy kicsit jól érezni magam vele, mert ő az, aki megmozgat, és én úgy működöm, hogy erre ritkán képes bárki, szóval nem hagynám ki.

Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne. De ez sem teljesen biztos, szóval a nulladik kérdés az az, hogy miből tudhatom, hogy jól sejtem vagy csak többet látok bele a kelleténél a saját vonzalmamból kifolyólag. Egész jól olvasok a nonverbális jelekből is, csak ő akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni", amikor még nincs is köztünk semmi...

A fő kérdést pedig kiírtam. A körülmények abszolút ellenem dolgoznak, hogyan juthatnék el vele odáig mégis, hogy legalább egy messenger kontakt legyen? Onnantól már sima ügy lenne, persze ha ő is szeretné.


2023. okt. 13. 12:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
70%

"és mellette velem továbbra is jól bánna, szépen viselkedne, engem sem hanyagolna el, akkor valószínűleg nem borulnék meg különösebben."

Na ne felejtsd szavad! A karma dolgozik.

2023. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 A kérdező kommentje:
Ismétlem, a karma már dolgozik szépen előre. Pont ezért is nem lesz soha férjem vagy komoly partnerem, aki megcsalna, mert nem bírok megmaradni a számomra közömbösök mellett, az "ezer" évente egyszer felbukkanó nem közömbössel meg úgysem lesz semmi érdemi. Ennyi. ... de legalább akkor szexelhessek olyannal, akitől az agyam eldobom, ennyi igazán megadathat ebben a csodaszép életben...
2023. okt. 13. 14:05
 23/108 anonim ***** válasza:
72%

Beteg vagy.

Neked az esik jól ha megalázott helyzetben vagy, attól érzed magad fontosnak, hogy van egy házas pasi, akinek van egy felesége, és akkor ez a bizonyos férfi téged kezd el használni a szexre, ez benned úgy csapódik le, hogy van a pasi, van a felesége és vagy te, de mivel kurogat téged, ezért te jobb vagy mint a feleség, hogy többet adsz, érzelmileg vagy szexuálisan, de valamivel többet, mert számodra ez adja azt az érzelmi pluszt, amitől jobbnak, többnek érzed magad, növeli az egod stb.

Egy normális párkapcsolatban azért nem találod a helyed, mert a morál más szintje az, ami a te ingerküszöböd lenne.

Tegyük fel, ott hagyja a feleségét a pasi, és összejön veled, itt történne egy újabb hasítás, mert már nem alázott, hanem egyenrangú fél lennél.

Ekkor jön a hasítás, hogy ez neked nem elég, ebben neked nincs plusz, nincs benne szusz számodra, és elkezdenéd unni, kerülni, monoton, szürke hétköznap lenne.

És mennél keresni másik házas pasit, hogy újra alázott helyzetbe kerülj, hogy újra alázva legyél, hogy újra erezhesd azt, hogy egy másik nőtől jobb vagy, hogy a feleségénél többet adsz.

Ezért van az, hogy férjes pasik jönnek be, mert az agyadban lévő érzékelők, a különböző endokrin rendszerek csak akkor indulnak be nálad, hogy újra abba a helyzetbe kerülhess, ekkor termelőknek a hormonok, stb amiről vonzalmat kezdesz el érezni, ez az ami beindít.


Menj el pszichológushoz és kezeltesd magad kérdező.

2023. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 anonim ***** válasza:
66%
És még annyit, hogy ez nem karma, hanem egy pszichológiai betegség/állapot!
2023. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/108 anonim ***** válasza:
84%

"Engem nem az érdekel, hogy én mi leszek. Csak az, hogy nekem ne kelljen szamárral lennem, lehessek végre lóval."


Házas ember hogyan lehet ló? Két szamár lennétek egymásnak. Abnormális ahogyan gondolkodsz, egyenesen beteges.👁️👄👁️

2023. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
81%

"Hanem hogy végre nekem is jó legyen."

És így lesz jó?

Ha egy olyan asszonynak ártasz ezáltal, aki az égvilágon semmit se tett ellened?

Miféle erkölcsi züllés ez? Így hogy lehetne jó?

Ez végtelenül szomorú, kár hogy nem látod. Ilyen szándékot szövögetni embertársad, nőtársad ellen, mit sem törődve a következményekkel. Meg van az, hogy mindenkivel azt tégy, aminek te is örülnél fordított esetben?

2023. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 A kérdező kommentje:

#23 Erre csak annyit reagálnék, hogy teljes tévút. Nem különösebben érdekel a felesége, nem célom jobbnak, fontosabbnak bizonyulni nála vagy elszedni tőle a férjét. Nem is értem, ez honnan jött, mikor jeleztem, hogy erről nincs szó. Ami pedig a megalázást illeti, számomra nem minősül annak olyannal lenni, akire vágyom is, nem csak hagyom magam neki. A hagyom magam verzió már inkább, holott olyankor egyedülálló szokott lenni a delikvens, és csoda rendes, értelmes, kedves meg minden, ami kell - már akinek, nekem ennyi valóban nem éri el az ingerküszöböm, ez az, amiben igazad van.

#25 Úgy lehetne számomra ló, hogy nem azt nézem, hogy házas. Hanem hogy óóó, igen, végre valaki, aki hat rám! Akivel akarok találkozni, nem pedig már ott elbukik az egész történet, hogy még egy szombat délelőtti takarítás is jobban lázba tud hozni helyette... Talán ennyi elég ahhoz, hogy érzékeltessem, nem kell tovább részleteznem. Igen, az lehet, hogy beteges, hogy ennyire kevesen tudnak megmozgatni, és a többséggel, ha rá is veszem magam a randira, pár perc után már az jár a fejemben, hogy ha végre hazaérek, milyen jó lesz xy dolgot csinálni. De ez van. És ezen sem pszichológus, sem pszichiáter, sem kineziológus, sem homeopata, sem senki a világon nem tud módosítani. Gyári hiba.

#26 Ne legyünk álszentek, ha nem tud róla, nem ártok különösebben. Most az, hogy valamivel később találkoznak otthon... de még erre sincs szükség feltétlenül, meg lehet szervezni máshogy. Minden más változatlan. Akkor? Oké, tudom, az erkölcs...

2023. okt. 13. 14:44
 28/108 anonim ***** válasza:
79%
Ha gyári hibás vagy akkor tedd magad hasonló kattanttal mint te, vagy szexelj szingli férfiakkal. Ne már házas férfira ugorj rá csak azért, mert végre valaki beindítani tudott. Igazából nem is őt kívánod, jól írta a #23-as, téged egyedül a tiltott gyümölcs/tabu tud lázba hozni, mert egyszerűen zakkant vagy.
2023. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 A kérdező kommentje:

Jó, mindegy, nagyon eltértünk a tárgytól, ezt a részét tovább nem boncolgatnám.

Ha valakinek mégis lenne ötlete a hogyanra, örömmel venném, ha megírná.

2023. okt. 13. 15:05
 30/108 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon remélem, hogy itt nem fogsz ötleteket kapni. Félelmetes, amiket írsz!
2023. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!