Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan érjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Lépjünk túl azon, hogy nem etikus. Ha sikerülne, akkor nem szeretném majd lebuktatni, gondot okozni a házasságában, a családjában, semmi ilyet. Csak szeretném egy kicsit jól érezni magam vele, mert ő az, aki megmozgat, és én úgy működöm, hogy erre ritkán képes bárki, szóval nem hagynám ki.

Adott egy nős férfi. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk rövid időkre, akkor sem igazán tudunk kettesben maradni. Én úgy érzékelem, hogy ez a gond, mert amúgy talán nyitott lenne. De ez sem teljesen biztos, szóval a nulladik kérdés az az, hogy miből tudhatom, hogy jól sejtem vagy csak többet látok bele a kelleténél a saját vonzalmamból kifolyólag. Egész jól olvasok a nonverbális jelekből is, csak ő akkor sem teheti túl egyértelművé, látványossá az érdeklődését, ha van neki, mert nyilván nem lehet célja már akkor "lebukni", amikor még nincs is köztünk semmi...

A fő kérdést pedig kiírtam. A körülmények abszolút ellenem dolgoznak, hogyan juthatnék el vele odáig mégis, hogy legalább egy messenger kontakt legyen? Onnantól már sima ügy lenne, persze ha ő is szeretné.


2023. okt. 13. 12:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
68%
Megérett a világ a pusztulásra.
2023. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
0%
A szerető első perctől vonzott. A kollégámmal nagyon lassan alakult ki vonzalom, pont ettől szép és ezért tartjuk tiszteletben. És ezért is tudunk úgy viselkedni ahogy eddig, baráti szintén, mert évek alatt a sok közös projektek, céges buli, eseti utazások alkalmával fokozatosan lett egyértelmű hogy itt bizony már több van. Egyszer beszéltünk róla őszintén, akkoriban nagyon nehéz volt.
2023. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 A kérdező kommentje:
Akinek erre van szüksége a lelki békéhez: meg lehet nyugodni, dolgozik a karma szépen, már előre is. Ugyanis tényleg alig van valaki, aki érdekelni tud, aki igen, az nős, mint ő vagy egyéb okokból nem működhet, úgyhogy vagy nincs senkim, vagy csak beérem valakivel, aki nem kell, egyik lehetőség jobb, mint a másik. Örüljön, akinek ez örömet okoz, és legyen hálás érte, hogy nem ilyen elb*szott működési mechanizmusú vagy ha igen, akkor van olyan szerencsés, hogy együtt lehet azzal, aki számára a ló, nem pedig csak valami szamár.
2023. okt. 13. 13:15
 14/108 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező itt megértést nem találsz. Aztán bármerre nézek mindenki csal mindenkit. Vagy fog.
2023. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 anonim ***** válasza:
69%
Azért én kérek már elnézést, hogy gusztustalannak tartom a megcsalást! Szándékosan, előre eltervezve átbaszni valakit, aki megbízik bennem. Ráadásul itt gyűjteni hozzá ötleteket, mert itt tuti valaki egyetértően bólogat majd. Belemászni egy házasságba, csak mert nekem viszket a lukam. Pfejjj🤮
2023. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 A kérdező kommentje:
#12 Borzasztó lehetett érzelmileg, el tudom képzelni. Gondolom, azóta sem valami könnyű, szerető ide vagy oda... Jól funkcionálni a munkában, mellette anyaként is, folyamatosan uralkodni magadon, nem szétesni vagy a kollégával nem elgyengülni. Erős nő lehetsz, akárki akármit is gondol itt most.
2023. okt. 13. 13:27
 17/108 anonim ***** válasza:
68%

Az vagy, a nemiszerved rabja. Nem veszed tudomásul, hogy egy házasságot dönthetsz romba, mert konkrétan egy házas emberrel akarod magad megb***.

Ne haragudj, de nem foglak sajnálni, mit kellene rajtad sajnálni? Ezt te sem gondolod komolyan. Neked hogy esne ez, arra nem vàlaszoltál. Várnád haza a férjed, közbe meg rámászna ilyen ösztönlény, mint te? Mindegy nem kell válaszolni, empátia nincs benned, hogy megértsd.

2023. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 A kérdező kommentje:

#17 Nekem hogy esne? Ha így zajlana, ahogy én szeretném ezzel a nős férfival - azaz NEM, nem dőlne romba a házasság és a család, teljes diszkréció, semmi kavarás -, és mellette velem továbbra is jól bánna, szépen viselkedne, engem sem hanyagolna el, akkor valószínűleg nem borulnék meg különösebben. Lehet ezt így is, láttam már rá példát, nem muszáj úgy intézni, hogy fel legyen dúlva minden az érintettek körül.

És a saját bőrömben élve ezerszer inkább egy ilyen "amiről nem tudok, nem fáj" felállás, mint egy életet leélni egy olyan férjjel, aki ugyan sosem kefél félre, de csak kerülgetem az otthonunkban és már a lélegzetvétele is halálra irritál, mert már az elején sem érdekelt igazán, de ja, legalább rendes...

2023. okt. 13. 13:40
 19/108 anonim ***** válasza:
81%

Lol, kérdező egy ócska ribizli vagy. Csak azért, mert képtelen vagy kialakítani normális kapcsolatot szerelmen alapulva azért meg... magad egy házas (gyerekes) emberrel. Nehogy másnak is jó legyen alapon. Irigy vagy és primitív. Állatok jobban megválogassák (lassan) kivel khhhmm.


Az a legviccesebb az egészben, hogy szamár lennél,leszel a ló helyett és mégcsak észre se veszed.

2023. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 A kérdező kommentje:

#19 Nem nehogy másnak is jó legyen alapon, tévedés. Hanem hogy végre nekem is jó legyen. Ne csak valami langyos lábvíz vagy ha abból nem kérek, akkor meg még annyi sem...

Engem nem az érdekel, hogy én mi leszek. Csak az, hogy nekem ne kelljen szamárral lennem, lehessek végre lóval.

Le lehet önzőzni, elfér rajtam az is.

2023. okt. 13. 13:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!