Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
93%
Na mi van, te is még a buta kislány vágyálmait kergetted és azt hitted, hogy ha a nejét átbssza, téged nem fog? :) De szánalmas, azt hiszi, hogy majd ő lesz a különleges, aki mellett ez a patkány el tud köteleződni 😂😂 😂 😂 😂 😂 szerencsétlen idióta...
2019. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
99%

1. A szeretőkből csak nagyon, de nagyon ritkán szokott felvállalt barátnő lenni.

Úgy tűnik, nem te leszel a kivétel.

2. Ha tudod, hogy nincs gerince a pasinak, miért várod el, hogy úgy viselkedjen, mintha lenne neki?

Veled is megcsalt mást, téged is megcsal mással.


Csodák nincsenek.

2019. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 A kérdező kommentje:
Szeret engem, csak menekül az érzései elől. És mielőtt azzal jönnétek, hogy csak etet, ezt nem ő mondta. Hanem én tudom, látom rajta, és érzem. Az a baj nem vagyok egy top modell, akivel meg most találkozgat nagyjából jól néz ki. Ő se tökéletes, vannak amikbe jobb vagyok, vele mégis vidáman kávézgat velem meg titokban él... megőrülök!!
2019. nov. 7. 10:19
 4/97 anonim ***** válasza:
88%
Visszanyalt a fagyi csibém? :D
2019. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
95%

"vele mégis vidáman kávézgat velem meg titokban él..."


Ciki vagy neki.

Még ha nem is látod be, ez van.

2019. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
98%

Menekül az érzései elől 😂😂😂😂😂😂😂😂

Egy másik punciba? 😂

Istenem mekkora hülye vagy

2019. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi, szeretőt megcsalni egy szeretővel.


Ha szabad kérdeznem miért nem keresel magadnak egy normális srácot aki téged szeretne?

2019. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
90%

Ha valóban csak haverok kérd meg a barátodat,hogy ne találkozzanak, vagy találkozzatok hármasban, Te is szívesen megismernéd.


Viszont ott sántít a dolog,hogy korábbi barátnőt írsz...nem hiszek abban,hogy egy lezárt kapcsolatból barátság alakulhat, ráadásul olyan,hogy a magánéletét is megvitatja Vele.

Ha a pasid nemrég vált el nem értem miért bonyolítja ismét az életét egy ilyen helyzettel, ahelyett,hogy rendezné Veled a kapcsolatát.


Beszélgess el Vele őszintén, még akkor is, ha nem azt mondja amit Te szeretnél hallani...

2019. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 A kérdező kommentje:
Na és a másik nő nem ciki? Vele nem gáz megjelenni azok után ahogy annak idején szakítottak? Egyszerű nő vagyok, nincs sok iskolám, se pénzem, de öszintén szivből szeretem a párom!! Mégis olyan megalázó helyzetek vannak.. nem tudom mit tegyek hogy felvállaljon.. gondolkoztam a szakításon és komolyan mintha megérezné amikor vegre eldöntöm hogy elég volt, nem kell ez az egész mindig megjelenik...
2019. nov. 7. 10:47
 10/97 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom eldönteni, hogy troll vagy-e vagy csak érzelmileg buta.


Ha ez komoly, akkor szerintem tudod jól, hogy mi a helyzet, csak nem akarod elfogadni. A leírtak alapján te egy pótlék szerűség voltál, vagy és leszel. Bármikor az ujja közé tud csavarni, te meg hagyod. Az meg egy külön vicc, hogy a párodnak nevezed.

Szerintem ne nagyon áltasd tovább magad, lépj túl, gyászold meg, stb. és a helyedben minden kapcsolatot megszakítanék a pasival, mert nem azonosak az érzelmeitek (hiába látod az ellenkezőjét).

2019. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!