Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
 61/97 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép történet, de mi a helyzet munkahelyen való elhelyezkedéssel? Kicsit szűkítsük a kört.
2019. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
100%

"rengetegen akarnak"

Sorszámot kell húzniuk, hogy ne legyen kavarodás.

2019. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
100%

És a lányodnak ez a jó példamutatás, hogy dolgozni nem kell, csak otthon mereszteni a feneket, a család pénzén élni és olyan faszikat kifogni, akik vagy alkeszok, vagy annyira sem becsülnek, hogy kapcsolatot akarjanak, de ürítésre jó a nő?

Ezt szeretnéd a lányodnak útravalónak adni az életre???

A szerelmed, meg időt tölt veled, hanem megdug azt megy haza, vagy anno ment az ex feleséghez haza aludni. Szép..

2019. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a gyerekeidet. Tényleg keress valami munkát mert ez a 12 év nem normális. Plusz a párkapcsolati felsorolásod után szerintem mindenképp érdemes ellátogatnod nőgyógyászhoz és kérni egy teljes nemibeteg szűrést. Szerető voltál de közben volt egy vőlegényed? Sajnálom a gyerekeidet...
2019. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
100%

Kezd már a dolog nagyon kifestővé, szappanoperává válni. Mindig egy csavar, egy új oldal, egy új fordulat, egy új szín.


Most vagy mesterien akarsz minket félrevezetni, mert unatkozol délelőtt 10 óta, vagy ez tényleg valós sztori, és nézek, mint a moziban, hogy ilyen hogy létezik. Annyira szürreális, hogy kifogsz két alkesz alkalmi munkás férfit, szülsz nekik gyereket, te is munkanélküli vagy persze, eltart a környezeted, majd jön egy srác, aki össze-vissza keffentget, elvesz mást feleségül, elválik, majd kavar utána veled meg mással, hogy ezt tényleg TV-re kell vinni, vagy egy festménysorozatot csinálni belőle, és kiállításon mutogatni.


Szüleid, testvéreid hogy nem adtak még két nagy sallert? Ők ebben asszisztálnak? Jól vagy lányom, jól van tesókám, jó ez így, majd mi küldjük az utánpótlást, meg a házat.

2019. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
92%

#66


Lehet szürreális, de vannak ilyen agyatlan nők. Ezek azok, akik soha semmiből sem tanulnak, mert a szerelmes álmokon túl nem terjed a gondolkodásuk. A túl sok mese, mint a Tiffany, Romana, Júlia stb. nyáladzós regények megöli a gondolkodási képességeiket. Lehet a kérdező is ezeken nőtt fel. Tini koromban ezek voltak a menő újságok, szinte minden nőnemű ezt olvasta a környezetemben. És el is hitték, amit olvastak.

Az mondjuk érdekes, hogy a munkakerülésére nem ad egyértelmű választ. Lehet erre még nem tudott kitálalni semmi hihetőt?

2019. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 A kérdező kommentje:

Nem tudok mindenki valaszara reagalni, de megprobalom osszefoglalni. Az eredeti kerdes nem az volt hogy en milyen no vagy anya vagyok hanem segitseget kertem a lelki probleaimra mivel a kornyezetem mar nem hajlando tanacsokat adni. Nem eloskodok de a gyerekeimenk szuksege van ram en kiserem oket iskolaba, takaritok rajuk, fozok. Ez mellett nem tudok elmenni dolgozni itt kb csak gyarak vannak az meg 3 muszakos. A gyerekeimnek fontos hogy boldog legyek amikor hazaerek a randikrol nagyon boldogok hogy en is orulok.

Szuleim es testverem tolem nagyon messze laknak a gyerekeim imadjak viszont engem egyaltalan nem tamogatnak csak anyagilag. Nem foglalkoznak az eletemmel olyannyira nem hogy a szerelmemrol hallani se akarnak, tabu tema.

2019. nov. 7. 16:37
 68/97 anonim ***** válasza:
100%

"Nem eloskodok de a gyerekeimenk szuksege van ram en kiserem oket iskolaba, takaritok rajuk, fozok"


Hagyjad már.... ezt a hülyeséget ki hiszi el? Szerintem még te sem.



Tudod hány nő főz még a gyerekeire, és takarít utánuk?

Elárulom.

Mindenki.

És még férjük is van, meg munkájuk, esetenkent tanulnak, továbbképzik magukat, stb, stb,... Nem zárja ki egymást ez a sok minden.

Napközben meg egyébként is iskolában vannak a gyerekek. :D

2019. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég szánalmas, hogy évek óta nincs munkád Kérdező. Az anyaság nem munka, hanem egy plusz, amit vállaltál. Az csak kifogás, hogy amiatt nem mész dolgozni, mert, te anya vagy. Tudod hány anya dolgozik? Rengeteg, csak úgy megsúgom. Kifogás az van látom. Én se vállalnék fel egy olyan nőt, aki évek óta nem dolgozik és nem is akar. Szánalmas ez a hozzáállás. Egyébként meg értsd meg, hogy ez a pasi nem akar téged, különben már rég veled lenne.
2019. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
100%

"em eloskodok de a gyerekeimenk szuksege van ram en kiserem oket iskolaba, takaritok rajuk, fozok. Ez mellett nem tudok elmenni dolgozni itt kb csak gyarak vannak az meg 3 muszakos. A gyerekeimnek fontos hogy boldog legyek amikor hazaerek a randikrol nagyon boldogok hogy en is orulok."


Mese habbal :D. Nem tudsz elmenni dolgozni? Az emberek 99%-a gyerek mellett dolgozik, mert az a normális, nem pedig az, hogy mástól kunyerál pénzt. A gyerekeket beadod oviba vagy suliba és utána mit csinálsz? Nem hiszem hogy egész nap takarítasz meg főzöl, az kb 2 órás művelet max. A maradék időben mit csinálsz? Ja bocs tudom, álmodozol a nem létező hercegedről :D Hagyd abba és menj el dolgozni.

2019. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!