Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
 31/97 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész vagy kamu trollkodás, vagy nagyon durván nem látsz kedves kérdező. De annyira nem, hogy az már nekünk fáj, pedig ez csak egy anonim oldal, semmi közünk hozzád semmilyen téren.
2019. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:
Valoszinu hogy en is erzem hogy ez egyaltalan nem normalis ezert irtam ki a kerdest... masok is mondtak mar a kornyezetembe hogy csak altatom magam. De nem ertem hogy kepes valaki 4 evig fenntartani egy viszonyt erzelem nelkul :(
2019. nov. 7. 11:58
 33/97 anonim ***** válasza:
100%
Mert könnyű célpont vagy ahhoz, hogy fellője a rakétát benned. Ki a franc dobna el egy olyan nőt, aki oda adja magát azonnal? Fizetni nem kell örömlánynál, már meg vagy hódítva, udvarolni nem kell neked. Nulla, azaz zérus időt és energiát kell befektetnie abba, hogy megkapja a barlangot.
2019. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon könnyen lehet érzelem nélkül élni évekig, ne magadból indulj ki. Pláne az ilyen férgek, mint ő kiválóan ellubickolnak érzelmek nélkül. Minek is akarna bármi komolyat? Semmi elkötelezettség nem kell, hogy kinyisd neki a lábad közét...
2019. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
100%

Te 4 évig nem vetted észre, hogy ez nem normális? Ha valaki nem vállal fel első perctől fogva, az már nem normális. Ha valaki időközben elvesz feleségül egy másik nőt, az sem normális. Ha valaki csakis akkor jelentkezik amikor kedve tartja az sem normális.

Soha nem értettem, hogy egy nő miért tartja magát annyira értéktelennek, hogy szerető lesz és hónapokat vagy éveket pazarol egy hazug féregre, pedig nem mai csirke vagyok. És azt hiszem úgy fogok meghalni, hogy nem is fogom megtudni, mondom ezt úgy, hogy velem is kikezdtek ilyen férgek különböző ékethelyzetekben, különböző életszakaszokban, de nekem mindig az első és egyetlen hely kellett. Sohasem érdekelt érzekem nélküki szexkapcsolat, szeretői pozició, második hely valakinek az életében. Csakis az első és egyetlen vagy inkább élek egyedül, de nem hagyom magam megalázni egy ilyen semmirekellő féregtől akinek a f.arka az első számú és egyetlen szerelme.

2019. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 A kérdező kommentje:
Egyik baratnom szerint valoban engem szeret csak ciki vagyok (nincs allasom, idosebb vagyok nala es van ket kiskamasz gyerekem) es ezert kellenek az “alca” nők akik fiatalok es csinosak. Akkor ez is hazugsag csak nyugtatni akart ugye?
2019. nov. 7. 12:45
 37/97 anonim ***** válasza:
100%
*érzekem nélküki - érzelem nélküli
2019. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell mindig valami újabb csavart behozni a sztoriba?


Ha valaki szeret valakit, akkor nem fog olyan dolgokkal foglalkozni, hogy idősebb vagy, van két gyereked, és nincs munkád. Ennyi. Meg minek az álcanő, ha szeretek valakit? Őt szeretem, de kell a szex meg a kapcsolat feeling, és másokkal is folytatok viszonyt? Nem morbid szerinted?


Vagy van köztetek 20-25-30 év különbség? De akkor meg inkább folytatok egy titkos, fel nem vállalt párkapcsolatot azzal, akit szeretek, de nem veszek el mást feleségül, meg jövök utána össze az exemmel. Akkor inkább az ismeretségi körömnek kamuzok, mintsem annak, akit szeretek.

2019. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ideje, hogy tisztázzunk néhány dolgot!

1. Hány évesek vagytok?

2. Hol laksz, miből oldod meg a mindennapokat, ha nincs állásod?

3. Miért nincs állásod?

4. A 4 év alatt soha nem dolgoztál?

2019. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:
Igazad van.. abbol is latszik mennyire belebetegedtem ebbe az egeszbe hogy orak ota figyelem a valaszokat annyira ketsegbe vagyok esve.. szerintem azert csavartam es bonyolitottam mert nem akarom vagy nem tudom elfogadni amit itt tobben is leirtatok... hogy nem szeret, csak jatszik velem... sajnos azt hittem letezik ilyen hogy menekul az erzesei elol vagy hogy a hirneve fontosabb mint a szerelem.. de ilyen csak a filmekben van!! de igazad van, ha szeretunk valakit nem szamit semmi..
2019. nov. 7. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!