Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
 51/97 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én is jártam ebben a cipőben, álomvilágot teremtettem magam köré, hogy én vagyok a jó, a különleges, a nejét meg nem szereti, el fogja hagyni.

Nagy ló...aszt!


Higyj nekem, ne pazarold rá az idődet, a legszebb éveidben ne egy foglalt férfi után fuss, mert ezt a szenvedést nem fogja neked kárpótolni senki.

Elúszott idő a semmiért, ez kéne megértened.


Meddig tudnád még ezt csinálni? Mikor lenne az a pont, hogy azt mondod elég?

Mikor ismered fel a helyzetet, hogy a te fiatalságod is véges és olyannal kéne megtalálni a közös utat, aki csak téged akar.. ?

2019. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, szerintem innentől fogva a ti dolgotok, már 6 oldala tart a kérdés, olvasd át, szűrd le a tanulságot, aztán kellemes hetet.
2019. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, segíteni csak annak lehet, aki elég értelmes ahhoz, hogy felfogja amit írnak neki.

12!éve eltartatod magad és a gyerekeid a szüleiddel, testvéreddel. Az életed rendbehozását szerintem itt kezd el, és ne egy olyan pasi után rinyálj, akinek annyit jelentesz, hogy semmit. Mi lesz veled, ha a szülők nem lesznek már? A testvéred beint, hogy elég volt az élősködésedből? Egy felnőtt nőnek inkább ezen kéne elsősorban aggódni, nem azon hogy az aktuális casanova meddig fogja még kefélni, és miért nem vállalja fel. Ugye érted, hogy ez fontosabb?

A pasidnak nagy valószínűséggel ez is a baja veled, hogy lusta vagy, másokon élősködsz, össze-vissza szülsz gyereket mindenkitől, aki egy kicsit is szépen néz rád.Ez szerinted manapság kinek vonzó? Senkinek. Szidhatod a többi nőt, de nem gondolnám, hogy azok is csak otthon merrsztik a seggüket, meg szülnek, aztán eltartatják másokkal magukat meg a gyerekeiket.

Remélem belátod végre, hogy nem a pasival van itt a legnagyobb baj, hanem veled.

2019. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
87%

Gyanítom, hogy ennek a hapsinak is simán szülnél, de neki van annyi esze, hogy védekezzen...

Ugye, nem rajtad múlik, hogy tőle még nem sikerült be a gyerek?

2019. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
100%

#55-ös összefoglalta a témát, hatalmas egyetértés!


Ugye mennyivel másabb egy kérdésre a válasz, ha nem a másikra irányul a felelősség, a probléma oka, amit itt a kérdezők szeretnek csinálni, hanem arra, hogy mi mit tettünk, vagy teszünk azért, hogy az legyen ami.


Oké, még mindig nem szép dolog, hogy a srác több vasat tart a tűzben, na de azért most már látszik, hogy nem csak és kizárólag ő az oka annak, hogy nincs együtt a kérdezővel. A válaszok is leültek annak tudatában, hogy kiderült, 12 éve nem dolgozol, és mások tartanak el.


jobline, profession, cvonline, stb pont hu. Sok sikert.

2019. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, addig nem is fogsz normális, szerető kapcsolatot kapni a sorstól, amíg nem teszel érte semit, csak rinyálsz.

Tessék dolgozni menni, adj már értelmet az életednek. Ez a férfinek sem nevezhető élőlény az életed középpontja. Azért is vagy ennyir függő lelkileg, azért sincs több önbecsülésed, mert jelenleg a nagy semmit rakod le az asztalra. Magad se becsülöd, akkor más hogy becsüljön?!

Tessék melót keresni. Még ha csak valami takarítás. Szégyellném magam a sárga földig, hogy 12 éve a szüleim/tesóm tartana el.

2019. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
100%

Mondd már meg, légyszi! Egy 12 éve munkanélküli nőtől a gyerekek apjai hogy a fészkes fenében nem perelték még el a gyerekeket?

Egyik apuka sem akarta a gyerekét maga mellett tudni?

2019. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az anyasag a munkam." - LOL :D Anyám négy gyereket felnevelt, mellette teljes állásban dolgozott. És ez nem egyedi eset ám, a legtöbb nő nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy két nagy gyerek mellett munkanélküliként lézeng, de normális embert nem is elégít ki intellektuálisan.


"12 eve megoldom a dolgainkat nekem nem kell senki penze vagy hogy eltartson minket" versus "A szuleimtol kaptam ezt a hazat ahol elunk, ok es a testverem utalnak nekem penzt" - nem érzed egy kicsit az ellentmondást?

Másokon meg az államon élősködsz, lábtörlőként viselkedsz, az önbecsülésed nulla, és nem érted, miért csak üríteni vagy jó egy pasinak. Pasiból is csak ilyen gerinctelen férget tudtál kifogni, gondolom, normális nem állna veled szóba.

Vulgáris leszek, de megmondom: én a helyedben nem a fäsz után ácsingóznék, hanem eltakarodnék dolgozni, hogy normális életszínvonalon tudjam nevelni a két gyerekem, meg hogy normális példát lássanak. Aztán majd ha sikerül úgy élned, meg viselkedned, mint egy önálló nő, belső tartással, akkor lehetséges, hogy lesz olyan férfi az életedben, aki rendesen bánik veled.

2019. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:

O az eletem es a gyerekeim. Minden idom a gyerekeknek szentelem suliba kiserem oket, takaritok utanuk a szerelmemmel toltott ido jelenti a boldogsagot ami szerintem mindenkinek jar.

A fiam apja alkoholista, alkalmi munkas. A lanyom apja szinten, o masik varosban is el, ritkabban is viszi el a gyerekeket mint az elso parom. Az elso parom minden masodik hetvegen elviszi a gyerekeket. Szereti a lanyomat is, de magahoz nem venne oket. Ami nem is baj, hiszen nekem ok a legfontosabbak!

2019. nov. 7. 14:29
 60/97 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonló helyzetben, igaz én nem voltam szerető mert szingli volt a pasi. Csak nem akart felvallalni engem se. Ha szex hiánya volt akkor mindig ment az így szeretlek, úgy szeretlek, aztán mikor megkapta amit akart akkor "nem érzek úgy ahogy kellene, nem vagyok kész egy kapcsolatra" stb. Nehéz dolog tudom, az ember sokáig reménykedik hogy hátha mégis. De ami így kezdődik abból jó nem sül ki.
2019. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!