Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
 81/97 Savlekotő ***** válasza:
100%

jol esett azert kipanaszkodnom magam :((

Meg se lepődök h nem megoldást keresel... És persze a legnagyobb gondod az aktuális pasas,a gyerekek mit tanulnak ebből az k vára nem érdekel. Ösztönlény..

2019. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, Kérdező?
2019. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 A kérdező kommentje:
32
2019. nov. 7. 22:00
 84/97 anonim ***** válasza:
100%

32??? Magyarán mondva te még soha nem dolgoztál semmit???


Legalább amíg otthon ülsz, tanulsz valamit?


32 éves korára az ember a doktoriját összedobja, ha van rá ideje...

2019. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
100%

Pont telibeszarod a megoldást, csak az a lényeg, hogy ki tudd itt sírni a bánatod, ugye?


Akkor ne azt írd ki, hogy "mitévő legyek?"

2019. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 Savlekotő ***** válasza:
100%
Elég korán jöttek azok a gyerekek,kezdem érezni h vmin elcsúszik ez a kitalált történet.. Már 20 évesen is alkoholistákkal álltál össze?...
2019. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 A kérdező kommentje:
Kezd egy kicsit sok lenni a csipkelődésed.. igen kepzeld 18 evesen sikerult rosszul valasztanom, es alkoholistaval jottem ossze, szerelmes voltam es 2 evvel kesobb szultem neki gyereket... naiv voltam azt hittem majd megvaltozik.. nem mindenki nagyvarosi lany hogy egyetemre jarjon stb. Es 18 eves koromtol igenis dolgoztam amig meg nem szuletett a fiam. Nem vagyok akkora szar mint hisztek
2019. nov. 7. 22:32
 88/97 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pontosan akkora vagy amilyennek hiszünk.
2019. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
100%

És mit gondolsz hogy 40 évesen 0 munkatapasztalattal milyen munkát fogsz tudni elvégezni? És öreg korodban mi lesz veled? Nyugdíjad nem lesz, majd a gyerekeid fognak eltartani?

Csak a kifogást tudod gyártani, hogy miért nem akarsz önálló lenni.

2019. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell ezen rugózni. Echte német barátnőm volt, akinél fix 1-es volt hogy nem dolgozik. A volt férje szintén német dettó. Ismerettségi körben szétnézve körölbelül 10% így van bekötve. Ergo 10% munkanélküliség = 0% munkanélküliség
2019. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!