Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%
De kár hogy már nem megy a Mónika show. Ezzel a sztorival vinnel mindent. Volt egy rész ahol a fogatlan kövér kancsal 40-es nő akart összejönni a fiatal sráccal, mert az állítólag egyszer részegen megdugta. Na valamiért nagyon őrá emlékeztet a kérdező. 😂😂
2019. nov. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
2019. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nem megsértődni kell, hanem észrevenni a negatív kritikában az igazságot, magadba nézni, és megváltozni. Az rémesen rossz kifogás, hogy a gyerekeidnek szüksége van rád, nélküled nem tudnak lenni, emiatt nem dolgozol. Tudnak nélküled is lenni, maximum ezzel nyugtatod magad, vagy te nem tudsz nélkülük élni. Beadod a gyerekeket az iskolába, ott az egész nap, mégis mit csinálsz a maradék időben? Fát vágsz, házat festesz, főzöl, takarítasz? Elárulom ezt csinálja mindenki, csak MUNKA MELLETT!!!. Ne játszd már itt a mártírt, hogy neked annyi dolgod van, hogy nem jut időd elmenni dolgozni.

A gyerekeidet nagyon sajnálom, hogy ilyen, felelőtlen anyjuk van. Azt írtad, majd ha 8 év múlva elzárják a pénzcsapot, akkor keresel munkát. Szerinted ez ilyen egyszerű? Ilyen egyszerű lesz 40 évesen nulla munkatapasztalattal munkát keresni? Gondolkodj már kicsit előre, senki sem fog alkalmazni, mert nem értesz semmihez. Max mehetsz takarítónak, de abból a pénzből meg éhen fogsz halni. Minél hamarabb kezdj el valamit tanulni és dolgozni, különben szívás lesz nektek pár év múlva. A gyerekeidnek is azt a példát mutatod, hogy nem kell dolgozni, majd mások adnak pénzt. Bár én a rokonaid helyében már rég beintettem volna neked, hát a tököm fogja fizetni egy ingyenélőnek a költségeit.

2019. nov. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon sok valaszt kaptam idejen, kicsit osszejottek a dolgok gondoltam hatha valakit erdekel kiirom magambol. Teves dolog volt az exre feltekenykedni, kiderult hogy tenyleg csak baratok (azota is). Egy teljesen uj no kerult a kepbe, azota persze talalkozgattunk joparszor, de ugy dontottem itt a vege. En is talalkozgatok egy uj ferfival. Bar a szivem meg mindig faj a szerelmemert es a szerelemert, de ugy dontottem jobb lesz igy mindenkinek. Az uj szereto raadasul nalam is idosebb, o sincs felvallva de itt sokalltam be! Marad a remeny hogy talan egyszer hazatalal, de addig se gyotrom magam tovabb hallgatok az itt es az eletben kapott tanacsokra. Koszonom ha elolvastad
2020. júl. 4. 17:15
 95/97 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos voltam benne, hogy az exe, akivel kávézgat, tényleg csak barát, látszott a reakciójából is. Az igazi gond az, hogy a válás után sem vállalt fel téged, nyilván ebből fakadt, hogy képes voltál ennyire féltékennyé válni, mert érezted, hogy valami nem stimmel.

Azért azon is gondolkozz el, hogy mi lehet az oka annak, hogy nem kellesz neki komolyra. Nem lehet, hogy tényleg erős ok az, hogy nem dolgozol? Amúgy mindegy, szerintem 4 év alatt megunt, de az új kapcsolatodban sem lesz mindegy, hogy milyen életmódot folytatsz.

2020. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
30%
Valami félrement köztetek. Ha ő nem benned látja a jövőt, akkor ennek annyi. Mi az oka ennek szerinted? Magamtól azt mondanám, hogy hülyít téged. Szerintem van más nője is, nem is miattad vált, hanem azért, hogy szabadon flörtölhessen, azaz csak az egyik vagy neki. Ennek többnyire az az oka, hogy régebben úgy érezte, hogy megszívatták a nők, ezért nem cövekel le egy mellett, hanem egyszerre többel is kavar.
2020. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak egy ember, aki bizonyos ideig összejárogatott veled. Nagy hiba a szerelmednek nevezni, hiszen amit érzel, az úgysem kölcsönös.
2020. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!